Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

CM 01/02 mocno typ pod nostalgię. Sam spędziłem w nim tyle czasu co w mało której grze (prawdopodobnie top 2), ale po pierwsze julek ma rację co do tego, że były obiektywnie lepsze wybory z tej serii, a po drugie nie wiem czy na tle innych gier będzie CM mógł liczyć na jakieś niezłe miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Czy akcja sportowa musi być na oficjalnym meczu(a nie na przykład może to być sparing)?

I czy musi być wykonana przez człowieka?

Moze byc sparing Ignazz wzial mecz z preseasonu

Noo dobrze by bylo. Ale pachnie bustem, bo watpie zeby ktokolwiek docenil akcje nie czlowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Moze byc sparing Ignazz wzial mecz z preseasonu

Noo dobrze by bylo. Ale pachnie bustem, bo watpie zeby ktokolwiek docenil akcje nie czlowieka.

https://www.instagram.com/reel/Cxx1lUwo9ye/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=ODhhZWM5NmIwOQ==

 

Dla mnie dużo lepsze od tego gola Maradony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Moze byc sparing Ignazz wzial mecz z preseasonu

Noo dobrze by bylo. Ale pachnie bustem, bo watpie zeby ktokolwiek docenil akcje nie czlowieka.

A MOGĄ BYĆ AKCJE Z KRESKÓWEK?

Club Dorothee Captain Tsubasa GIF - Club Dorothee Captain Tsubasa Olive Et  Tom - Discover & Share GIFs | Captain tsubasa, Tsubasa, Old anime

3 minuty temu, Kily napisał(a):

nie wiem czy na tle innych gier będzie CM mógł liczyć na jakieś niezłe miejsce.

powinien

forum sportowe mimo wszystko

rodzaj gierki wyróżniający się na tle innych wyborów

no obiektywnie zajebista gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agresywnychomik

No i w końcu poszedł najlepszy obraz... Gratki. I choć osobiście wolę inne dzieła tego malarza to jednak jeśli chodzi o reprodukcję to żadne dzieło się nie moze z nim równać

Ja wiem ,że największą sławą się cieszy Mona Lisa ale chyba niewielu ją widziało na żywo w Luwrze bo tak szczerze to nasza Dama z łasiczką bije na głowę Mona Lisę. Ja osobiście zachwytu nie kumam ale niewątpliwie jest to najbardziej znany obraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał(a):

@agresywnychomik

No i w końcu poszedł najlepszy obraz... Gratki. I choć osobiście wolę inne dzieła tego malarza to jednak jeśli chodzi o reprodukcję to żadne dzieło się nie moze z nim równać

Ja wiem ,że największą sławą się cieszy Mona Lisa ale chyba niewielu ją widziało na żywo w Luwrze bo tak szczerze to nasza Dama z łasiczką bije na głowę Mona Lisę. Ja osobiście zachwytu nie kumam ale niewątpliwie jest to najbardziej znany obraz

Czy najlepszy byc moze, napewno safe top 5 pick w zabawie ale jak @ely3 pochwalil to juz widze te 11stki i 12stki od @RappaR i @julekstep xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Czy najlepszy byc moze a napewno, safe top 5 pick w zabawie ale jak @ely3 pochwalil to juz widze te 11stki i 12stki od @RappaR i @julekstep xD

Nie wiem - obraz pewnie sredniawka, ot jakis tam czlowiek namalowany...nuda

Za to stek to - obok sushi - najbardziej przerklamowane zarcie ever (tzn u mnie w jakims scislym bottom nie bedzie bo zaliczam to do 'jadalnych' potraw, ale wciaz - juz 10x lepiej sobie roladke od P_Ma zjesc)

chociaz wiadomo wiadomo ze czesc glosujacych bedzie wmawiac innym ze lubi bo tak wypada (whiskey-case)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.