Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

za tą ożywioną dyskusje i mapę knajp z czystym sumieniem dam Ciebie przed krupnikiem, także nie ma źle!

ale to nie ta kategoria!

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

@julekstep serio kebab aż tak lubisz/cenisz czy to troll pick dla zabawy? :D

bardzo lubię

jak można nie lubić takiego cuda:

Na zdjęciu: Shawarma

burger po 1 dniu mam dość na dłuższy czas
pizzę mogę jeść 2 dni pod rząd i potem dość (piszę o tej co sam sobie robię albo jakiejś z dobrej knajpy, po jakimś szicie z sieciówki to mam dość po 4tym kawałku :P )
kebaba mógłbym jeść cały tydzień i bym się nie czuł źle!

3 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Btw, głośno tam o pierogach dyskutowałeś, a potem się okazało, że grzybów nie lubisz, też dobre haha, nawet mnie rozbawiło ;)

jak mają się grzyby do pierogów ruskich?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Coś o kapuście też pisałeś, no to z kapustą i grzybami wiadomo rewelacja, z samą kapustą eee, nie to samo :)

ja uwielbiam pierogi z samą kapustą

zamiast c***owego smaku grzybów, więcej kwasku od kapuchy -> taka opcja, przysmażona na patelni...pycha! (moja ulubiona, spersonalizowana potrawa wigilijna!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

ja uwielbiam pierogi z samą kapustą

zamiast c***owego smaku grzybów, więc kwasku od kapuchy -> taka opcja, przysmażona na patelni...pycha! (moja ulubiona, spersonalizowana potrawa wigilijna!)

Moja siostra nie lubi cebuli pietruszki szczypiorku i innych zielenin. Zawsze ma spersonalizowane wersje dan. Tez jesteś tski terrorysta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał(a):

Moja siostra nie lubi cebuli pietruszki szczypiorku i innych zielenin. Zawsze ma spersonalizowane wersje dan. Tez jesteś tski terrorysta? 

TAK MNIE BABCIA WYCHOWAŁA! ❤️  (babcina personalizacja dań uber alles -> a co najważniejsze utrzymało się to jako rodzinna tradycja! bęc!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, ignazz napisał(a):

Obok zapiekanek i alchemii na Kazimierzu 

Poproszę o dokładne namiary, bo od nich zależeć może los dwóch wyborów (Kraków jako najlepsze miasto i kebab jako najlepsze danie). 🙂 

Nie wiem czy mi ktoś odpowiedział czy do teledysków liczą się reklamy-reklamy. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BMF napisał(a):

Poproszę o dokładne namiary, bo od nich zależeć może los dwóch wyborów (Kraków jako najlepsze miasto i kebab jako najlepsze danie). 🙂 

https://www.google.com/maps/place/Kebab+pod+13/@50.0479549,19.9445698,17.5z/data=!4m15!1m8!3m7!1s0x47165b69de8ada01:0x2fd7985134577d71!2sKebab+pod+13!8m2!3d50.0482559!4d19.944049!10e5!16s%2Fg%2F11g6hypmff!3m5!1s0x47165b69de8ada01:0x2fd7985134577d71!8m2!3d50.0482559!4d19.944049!16s%2Fg%2F11g6hypmff?entry=ttu

 

ponoć najlepszy tam, chociaż na oko wygląda że do warszawskiego top10 by się nie załapał -> no ale gdzie Rzym a gdzie Krym!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał(a):

@Pablo81 prawda to ze kebaby w Berlinie sa level wyzej?

Jakbyś był kiedys w knajpie gdzieś w Anglii gdzie jest większy wybór niż zwykły kebab spytaj o „Iskender kebab”, to jest kebab w takim sosie jakby pomidorowym. Lepszej rzeczy u Turka nie znajdziesz. 
konkretnie to odkryłem we Frankfurcie w knajpie o nazwie Melis Kebab, a w Holandii jeszcze tego Iskendera do dziś nie znalazłem. :( moze w Anglii gdzieś znajdziesz w dużym mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał(a):

@Reikaitrzeba to jakoś usystematyzować bo jak mamy osobno akcje i osobno bramki, to Bergkamp powinien iść do akcji a nie do bramek, bo to ten sam case co Maradona - łatwa bramka po kosmicznej akcji.

Tu jest jedna kategoria na to przecież. 

Ja tam wybrałem Maradonę za ratio urody-znaczenia (gamewinner w 1/4 MŚ po przebiegnięciu większości boiska z krajem z którym kilka lat wcześniej toczyło się wojnę, do pobicia tylko przez bias nudy ;] ) - ale chyba nie było powiedziane, że w ogóle trzeba brać z piłki.

Np. GOAT zagranie z curlingu (i tak nikt by nie wybrał ;]): 

 

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Tak z doświadczenia te 'sieciówkowe' kebaby (google mówią mi, że takie są trzy ;]), generalnie jedzenie, jest max b. dobre-nie wybitne, to tak jakby uważać pizzę z DaGrasso za najlepszą pizzę: no nie, stoisz w kolejce i idziesz do Nolio jak chcesz 'najlepszą' pizzę w Krakowie. Ale aż sprawdzę dzisiaj tego kebsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał(a):

i idziesz do Nolio jak chcesz 'najlepszą' pizzę w Krakowie

A, no i nie wiem jak z kebabami, ale jeżeli chodzi o pizze/burgery opinie z google potwierdzają eyetest, że Nolio i Gruba Buła absolutny top krakowski, tak że pewnie trzeba dać szansę temu koledze poniżej kiedyś. Co najwyżej można szukać jakichs low-profile niedocenianych miejsc, np. najlepszy fast food przy rynku to 'kanadyjskie' burgery na Wiślnej IMHO (ale wiadomo, tutaj small sample size, bo aż takim entuzjastą takiego jedzenia nie jestem). Jakieś sieciówkowe miejsca to max 3 opcja, która nie umie kreować sobie rzutu, ale ma dobry fit, bo każdemu podpasuje. ;] 

image.thumb.png.05c1308b58d4f1ae7bb66e0c3872e8a4.pngwięc t

A, i założyłem, że w 'najlepsze zwierzę' nie było powiedziane, że koniecznie chodzi o 'najbardziej cute zwierzę' (Jordan/kot), więc poszedł największy impakt (LeBron/krowa), nawet jak wizualnie kocie ruchy Jordana są przyjemniejsze dla oczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.