Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Reikai napisał(a):

Wlasnie o to chodzi

Kebaby byly spoko jak sie wracalo z melanzu w 2010 I kupowalo za 7-10 zl

Ale dzis dawac p30 zl za to krecace sie w kolko mieso to sobie nie wyobrazam

wybrałeś burgery przecież

a teraz za ok burgera to dajesz też te 3 dychy luźno -> w tej cenie albo i taniej masz zajebistego kebaba z dobrych składników, którym się 2x bardziej najesz (i który też jest smaczniejszy)

imho easy choice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

wybrałeś burgery przecież

a teraz za ok burgera to dajesz też te 3 dychy luźno -> w tej cenie albo i taniej masz zajebistego kebaba z dobrych składników, którym się 2x bardziej najesz (i który też jest smaczniejszy)

imho easy choice

Kebabem to sie mozna co najwyzej zapchac po pijaku

Walorow smakowych to tak meh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał(a):

Kebabem to sie mozna co najwyzej zapchac po pijaku

Walorow smakowych to tak meh

przecież dobry kebab (z Wawy na szybko -> Efes, Mavi, Sapko, Sirin, Sewa, Esnaf, Wariatt, Maho, Elegance a ciągle powstają nowe) jest w c*** lepszy od dobrego burgera

ogólnie dla ludzi zainteresowanych polecam tę miejscówkę: 

1.png

3 zajebiste kebsiki praktycznie obok siebie (+ kolejny dobry po drugiej stronie ulicy + z 10 słabych/średnich zahiropodobnych w okolicy)

POLSKIE ZAGŁĘBIE KEBABA!

(chociaż i tak Efes ciągle Król - byleby prawobrzeżny czy to z Francuskiej czy z Żaby, bo ten z Niepodległości to trochę jak ich upośledzony brat bliźniak)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał(a):

Nie zgodzę sie. Kebab King jest spoko 

k****, nie wiem czy mnie propsujesz czy trollujesz

Kebab King nie jest spoko xD

to jest max kebabowy średniak (i to akurat jak się dobry ich lokal trafi :P )

Teraz, Reikai napisał(a):

Nie ma chyba wiekszej antyreklamy, niz nazwa Kebab King.

no właśnie xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

chyba k**** jak opinię budujesz na podstawie kebsów do których Cię @LAF zabrał :P 

ja lubię kebsa ale tylko jak jestem dziabnięty, z kolei burgery (sam robię najlepsze oczywiście) jem zawsze w restauracjach (tak samo jak pierogi ruskie i *spoiler* jeśli tylko w danej restauracji są)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Kto wziął Kraków? Jakieś dobre kebaby polecacie?

Obok zapiekanek i alchemii na Kazimierzu 

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

ja lubię kebsa ale tylko jak jestem dziabnięty, z kolei burgery (sam robię najlepsze oczywiście) jem zawsze w restauracjach (tak samo jak pierogi ruskie i *spoiler* jeśli tylko w danej restauracji są)

Kiedy zaprosisz na hamb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał(a):

Wszystkich 6 tych największych łącznie z ta malutka. Ale najbardziej cenie Teneryfę. 
Loro Park El Teide gdzie jak jedziesz tam samochodem to czujesz się jak w samolocie ponad chmurami a za chwile jak w gwiezdnych wojnach , klify los gigantos i miasteczko Garachico z najlepsza kawa na świecie jaka piłem. 

Kanary spoko, przynajmniej te największe wyspy, bo na innych nie byłem. Z minusów to plaże kiepskie. Z Atlantyku wieczorem lubi dać mocnym zapachem ryby xd, przynajmniej takie doświadczenie moje z Gran Canarii, ale w sumie tam i tak plażą się nie pospaceruje. Bliżej nocy gorący wiatr od strony Afryki, ciężko było wyjść na balkon posiedzieć (końcówka wakacji, więc ogólnie gorąco, ale te wieczory jakoś zapadły mi mocno w pamięć).

Wynająć autko i objechać trochę wyspę, fajna opcja. No i super parki wodne. Szkoda tylko, że hobbystycznie nie udało się zahaczyć o żaden meczyk. Wakacje na pewno na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.