Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nie psujcie mi glowy

Kilka mieeiecy temu oceniali wyzszosc Lukasiewicza nad MSC, a dzis teledysku nie potrafia?

Eee to nie ja zaczalem. Czemu pijesz do mnie ? Dla wyjasnienia:

Bmf nie jest w stanie wybrac gry (mega dostackowana kat), chcialby z automatu 8 miejsce.

Ja nie jestem w stanie wybrac teledysku tez chialbym dostac 8 miejsce w tej kat.

A mac w alko xD

 

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kily napisał(a):

Iga już dwa razy przegrała w RG. Gdzie do porównań z Nadalem, który od debiutu (2005) do 2015 przegrał tylko ten jeden mecz?

Porównuj jabłka do jabłek czyli do 2009. A porażka Igi wtedy była też naciągana, bo grała debla niedługo przed swoim singlowym meczem. 23-latek przegrywający w tenisie to nie jest niewiadomo jaką sensacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Ale Iga nie jest niepokonana na RG 

dokladnie i to z calym szacunkiem dla niej, nie jest blisko poziomu dominacji jaki wtedy juz prezentowal Rafa.

Byl 4krotnym z rzedu zwyciezca Rollanda Garrosa.

W tych 4 latach pokonywal 3 razy w finale a raz w finale Rogera Federera - ktory za ten okrss jest kandydatem do najlepszego tenisisty ever. A tam w Paryzu Nadal z nim jechal jak z jakims nonamem. W poprzedzajacym ten upsetowy RG, w 2008 roku Nadal wygral bez straty seta i wiekszosc meczy nie sfracil w calym meczu wiecej niz 5 gemow.. Zakonczyl to w demolujac w finale wspomnianego Rogera 6-1 6-3 6-0...

On juz wtedy slusznie mial status polboga na tej nawierzchni.

Natomiast wydaje mi sis ze ta kategoria jest dosc latwa i kazdy wybor sie broni jako upset.

Wiec niech kazdy decyduje nad kolejnoscia wedle wlasnych kryteriow.

 

10 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

A mozemy to juz teraz dac do niespodzianki xD

Mozemy tez dac do niespodzianki zayciestwo Hubiego z Djokoviciem w szlemie przyszlym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

a ja biorę Włochy ale konkretnie to sypialnię Moniki Bellucci

pls

tu się liczy cała Hiszpania -> z Wyspami Kanaryjskimi oraz nygusami w majestacie prawa wbijającymi do Twojego mieszkania :P 

Te nygusy to taki dziwny problem. Rok temu to było 190 przypadków i to 90% to Katalonia poza Barcelona. Problem na wyrost aby w Polsce ludzie kupowali apartamenty. 

Jak kupujesz condo apartament z zarządca i ochrona co jest normalne na osiedlach zamkniętych problemu nie ma. 

A przepis umożliwił nocleg przypadkowych ludzi gdy był problem w druga stronę. Nabuzowano chłamu za dużo stało to puste i jakoś poszedł rząd w stronę socjalizmu 

1 minutę temu, LAF napisał(a):

@ignazz WTF ? Czemu nie cała ?

Może być cała jak nieregulaminowo. Jest piękna. Ale mam preferencje które opisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ignazz to sie robi coraz ciekawiej, bo tez uwazam Wyspy Kanaryjskie za najlepsze miejsce ..

Idealna pogoda  calutki rok (nie za cieplo nie za zimno), super strefa czasowa (widno jest do pozniejszych godzin niz w innych krajach kosztem tych porannych gdzie i tak wiekszosc spi).

A do tego kultura Europejska.

Sama Hiszpania to tez bylby dobry pick.

W kontekscie krajow ja zamierzam oceblniac swojego maxa, wiec w takich USA np south Cali (tez podobna pogoda jak Kanary zdaje sie ale troche zimniej) niz np jakas Dakote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Bmf nie jest w stanie wybrac gry (mega dostackowana kat), chcialby z automatu 8 miejsce.

Ja nie jestem w stanie wybrac teledysku tez chialbym dostac 8 miejsce w tej kat.

Żeby ocenić/wybrać gierkę to trzeba je znać i w nie grać, jak do końca draftu trafi się więcej niż 3, w które grałem, to się zdziwię. Coś tam wybrać mogę, ale głosować nie będę, bez sensu by to było.

Czy do teledysku liczą się reklamy czy nadinterpretacja? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mac napisał(a):

brawa dla @LAF za cameo w topicu draftowym

Mi chodzi o wybrzeze, pomiedzy LA a San Diego.

San Diego to zdecydowanie najpiękniejsze miasto USA. Piękne czyste historyczne z parkami miejskimi hiszpańska historia i zabudowa zabytkowa w tle baza us Navy z lotniskowcami atomowymi na horyzoncie i pięknym muzeum marynarki. Oceanarium plus historyczne hotele znane z setek filmów 

siesta jak w Hiszpanii 

 

cos co się nie zdarza w miastach USA molochach które zwiedzasz z poziomu saamochodu bo nie ma europejskich deptaków czy typowego centrum ale jedt beeeeton 

Zdecydowanie nr 1 mimo ze uwielbiam NYC 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.