Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mega sentyment do @BMF

 

f3545ccb4f60865062568f558f56.jpeg

15 minut temu, BMF napisał(a):

Polecajkę potrzebuje do gier tutaj, zresztą, bez sensu żebym wybierał/głosował, dajcie mi z defaultu ósme miejsce za ósmy Puck.

To tak dziala?

To ja bym zabral 8 miejsce w kilku kat a w innych steale, w piosence i teledysku 8 miejsce biore w sekunde xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, P_M napisał(a):

Mam kolekcję +100 planszowek:) jesteś pewny, że chcesz polecajek?:)

Planszowki to bylo by Mega. Kolekcja przebija juz 140 kupionych w ostatnich latach. I tylko brak miejsca (i obecne ceny) blokuja rozwoj kolekcji. 

15 minut temu, ignazz napisał(a):

Dokładnie 

Nie rozumiem zachwytu nad Catanem. Prosta ,mało wymagajaca gra z losowością.  Ale znam sporo osob które bardzo lubią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gregorius napisał(a):

Nie rozumiem zachwytu nad Catanem. Prosta ,mało wymagajaca gra z losowością.  Ale znam sporo osob które bardzo lubią. 

No to ze ma niski prog wejscia to mega zaleta. sporo gier planszowych mnie juz odpychalo na starcie przez rozbudowane zasady.

losowosc tez jest imo calkiem dobra (chociaz ja gram wersje friendly robbera a ostatnio tez wersja z dodatkowa rywalizacja jak o rucerze i drogi o porty).

Jak ktos nie chce losowosci to niech gra w go czy szachy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mac napisał(a):

No to ze ma niski prog wejscia to mega zaleta. sporo gier planszowych mnie juz odpychalo na starcie przez rozbudowane zasady.

losowosc tez jest imo calkiem dobra (chociaz ja gram wersje friendly robbera a ostatnio tez wersja z dodatkowa rywalizacja jak o rucerze i drogi o porty).

Jak ktos nie chce losowosci to niech gra w go czy szachy.

Twoje zdanie. Ja tam wole duża czesc planszowek gdzie losowość nie decyduje kto wygra. Bo całkowicie losowość trudno wyeliminować.  Choc w GoT sie udało mimo calkiem spoko zasad ( jak sie zrozumie sa intuicyjne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Jezu ale mam Bmfowe picki

Wroclaw, burger, rdr2. Tylko ta zupa pho minimalnie hipsta, ale jak ktos jadl dobra to doceni.

Nie wiem czy BMF jest wyznacznikiem ATFowej zajebistości czy o co dokładnie chodzi, ale wszystkie picki, które wymieniłeś, powinny być wysoko.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.