Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, fluber napisał(a):

Yyy

1.Bayern transfer record -9,35 mln

2.Hertha transfer record -6,35 mln

3.Kaiserslautern transfer record -4,83 mln

Być może nieprecyzyjnie się wyraziłem, ale chodziło mi o to ile w bilansie wyszło łącznie tego co wydali. Myślałem że to jasne że to mam na myśli w kontekście oceny siły zespołu ( różnice między wartością kupionych i sprzedanych piłkarzy co świadczy o realnym wydatku klubu na wzmocnienia)

Po prostu skłamałeś, licząc, że nikt nie sprawdzi. Nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał(a):

Dalej nie mają żadnych miejsc w klasach z matematyką?

Gość pomyslil wydatki z bilansami, a ty do mnie te same smuty piszesz? Jesteś, jak wychodzi z również z tego ATF, ikona tego forum :) I nie, dalej nie mam ochoty się z tobą spotkać :)

9 godzin temu, fluber napisał(a):

Ktoś coś wiecej kojarzy o tym kaiserslautern? Poszperałem sobie i oni w latach 90-tych cały czas byli w topie ( poza wybranym tytułem także inne mistrzostwo, wice, 4 miejsce) , to że było beniaminkiem wynikło z jakiegoś absurdalnego spadku ( tylko 10 porażek w sezonie, tylko minus 6 w bramkach, tylko 37 straconych goli), w kolejnym poziomie pozamiatali 2 bundeslige utrzymując core z lat poprzednich, w wydatkach przed sezonem byli w top 4. Jasne że tamten Bayern był faworytem, ale kaiserslautern to przed sezonem wyglądał raczej na beniaminka typu Lipsk. Zresztą w dwóch kolejnych sezonach po mistrzostwie kończyli w czołówce i awansowali do pucharów. Dziwny wybór, ale może czegoś nie widzę 

Kolejny z brzegu przykład. Kaiserslautern spadło zdobywając 36pkt, w następnym sezonie Dusseldorf spadł zdobywając 33, a w jeszcze następnym Karlsruher zdobywając 38pkt. Faktycznie absurdalne.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Gość pomyslil wydatki z bilansami, a ty do mnie te same smuty piszesz? Jesteś, jak wychodzi z również z tego ATF, ikona tego forum :) I nie, dalej nie mam ochoty się z tobą spotkać :)

Użyłem potocznego określenia. Chyba jasne jest że w kontekście o którym pisze, klub który sprzedał graczy za 100 milionów i kupił za 50 nie miał wydatków na wzmocnienia tylko raczej się osłabił. Dalej nie wpływa to też na sens mojego argumentu.

28 minut temu, Pablo81 napisał(a):

 

Kolejny z brzegu przykład. Kaiserslautern spadło zdobywając 36pkt, w następnym sezonie Dusseldorf spadł zdobywając 33, a w jeszcze następnym Karlsruher zdobywając 38pkt. Faktycznie absurdalne.

Ale ja pisałem o wyjątkowo dobrym jak na spadkowicza bilansie bramkowym, liczbie porażek i liczbie straconych goli. Nie pisałem o punktach. Bardzo brzydko z Twojej strony. Nadal nie odniosłeś się do moich argumentów, tylko fałszywie mnie oskarżasz o coś, czego nie zrobiłem. 

1 godzinę temu, Koelner napisał(a):

gość pierwszy raz dokonał normalnego wyboru to został skrytykowany 🤣🤣🤣

Przecież niezależnie jakiego dokonał wyboru to ludzie będą akurat przeciwnego zdania. Teraz to już tylko dla beki sobie patrzę jakie ludzie robią fikołki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

Gość pomyslil wydatki z bilansami, a ty do mnie te same smuty piszesz? Jesteś, jak wychodzi z również z tego ATF, ikona tego forum :) I nie, dalej nie mam ochoty się z tobą spotkać :)

Ale wydatki, to nie tylko gotówka, barter jak najbardziej wydatkiem także jest. 

Dobrze być ikoną, lepiej to niż samotnym przegrywem z masywnymi urojeniami o tym, że go piękna kobieta chciała i ma z nią trójkę dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P_M napisał(a):

@Gregorius 1ka jest dla Ciebie najlepszym Diablo? 

W kontekście historycznym zdecydowanie tak. W momencie wyjścia tej gry zapanował szał i każda osoba która grała spędziła minimum kilkadziesiąt godzin nad ta gram. Z tego czasu nie znam nikogo kto by się nie zachwycał. Większy szał niż HOMM2 i wyznaczenie nowego gatunku gry. Wybrałem Diablo 1 jako hołd wrażeniu jaka ta gra zrobiła na mnie w momencie wydania. 

Natomiast oceniając czysto jako grę to np. Diablo II bardziej mi się podobało i było lepsze chyba pod każdym względem. Ale emocje towarzyszące zagraniu i efekt pierwszego wrażenia były największe z wszystkich gier właśnie przy D1. Blisko było Fallout, BG , *&* i P* T* i być może są nawet lepszymi gram ale jednak to nie było to samo.    

DIII mnie znudziła tak samo jak DIV i w obie grałem w sumie może z kilkanaście godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, julekstep napisał(a):

CM/FM

@agresywnychomik nie chciales dac fluberowi zmienic pierogow ruskich na pierogi a w kategorii gra, gdzie ludzie pickuja konkretne czesci wybrales swoim pickiem 30 roznych gier

Wesole xD

@Reikai - ja bym nie zaakceptowal tego picku tbh

Lol

Przeciez to jest ta sama gra, gdzie ruskie, z truskawkami czy chinskie to inne dania.

Dla ulatwienia excel z danymi sie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał(a):

@agresywnychomik którą konkretnie wersje wybrałeś? bo to były zupełnie różne gry, różny odbiór itd. 

Jak @agresywnychomik wybierzesz prawidłową wersję to masz u mnie jedynkę. Ale no musisz wybrać jedną grę.

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Lol

Przeciez to jest ta sama gra

image.jpeg.30b659ad5fbebaf199ac187eca60465b.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.