Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, RappaR napisał(a):

Niech będzie konkretna instrukcja czy wybieramy rasę, gatunek, osobnika czy co, bo precyzji nie ma, a DRK wybrał cały rodzaj

Ale już pisałem że nie było to moją intencją, i nie upieram się aby ktoś nie mógł wziąść osła. Odwrotnie niż Ty. 

Jak miałem inaczej tego konia oznaczyć??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Sprawdź sobie po znajomych. Jaki procent z tych co odziedziczył milion po ojcu, dorobił się drugiego i jaki procent z tych co zaczynali z niczym dorobił się pierwszego.

no to tym bardziej głupi ci Argentyńczycy skoro mieli pierwszy milion ale nie dorobili się drugiego  - co tylko potwierdza moją tezę że i bez interwencji US by upadli (czy jak określić to co się tam stało).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał(a):

no to tym bardziej głupi ci Argentyńczycy skoro mieli pierwszy milion ale nie dorobili się drugiego  - co tylko potwierdza moją tezę że i bez interwencji US by upadli (czy jak określić to co się tam stało).

I teraz ciekawe skąd nagle tak zgłupieli. Podejrzewam, że odcięcie od ~85% światowej gospodarki mogło jednak mieć większy wpływ, niż to, że byli jakoś genetycznie ułomni

3 minuty temu, DRK napisał(a):

Ale już pisałem że nie było to moją intencją, i nie upieram się aby ktoś nie mógł wziąść osła. Odwrotnie niż Ty. 

Jak miałem inaczej tego konia oznaczyć??? 

Koń domowy?

Teraz, julekstep napisał(a):

Ja tam widze ze Rappar ma wpisanego tygrysa, wiec kot jest jak najbardziej wybieralny lol

Jak mam między Tygrys, a kot, to wybieram kota, bo wybierałem pisząc w temacie jako kociarz w imieniu swojej bryły sierści. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Jak mam między Tygrys, a kot, to wybieram kota, bo wybierałem pisząc w temacie jako kociarz w imieniu swojej bryły sierści. 

Twoj pick to byl 'tygrys (kotowate)' a nie kot

@Reikai decyduj, ale ja to rozumiem jednoznacznie (jako wybor tygrysa i zaznaczenie o ktorego chodzi bo  nie wiem - 3 dni temu odkryto nowy gatunek owada i nazwano go tygrys jakis tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DRK napisał(a):

@julekstepdo tabeli draftowej dopisz Maca, choć nie wiem czy dziś zdąży pickować bo dyskusja zoologiczna się rozkręca

jestem w pełni gotowości.

Teraz chyba tylko jak dobrze rozumiem, czekam na decyzje Reikai czy Rappar wział Tygrysa czy Kota ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus kilka pytań organizacyjnych:

1. Czy jak będę głosował to mogę sobie nie dac maksa? Moja ulubiona gra to na pewno Heroes 3 i jej chciałbym dać maksa.

2. co do gier, jak poszedł Heores 3, to rozumiem zawiera w sobie wszystkie dodatki? Czy mogę np picknąć inna część? Np Heroes 2 lub Heroes 5 etc, podobnie z GTA 5, czy mogę brac GTA 4, GTA 3, GTA 2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.