Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Braveheart22 napisał(a):

Imho nie, a pamiętaj, że jestem też fanem hokeja na lodzie ;)

Nie o to mi chodzi bez spoilerow sprawdz prv.

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Imho nie, a pamiętaj, że jestem też fanem hokeja na lodzie ;)

No i jak nie traktowac tego atfu jako swojsko sarmacki xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

Nie wiem czy ktos sledzi boks, ale Tyson przegrywajacy z Douglasem to cos jakby mix prime Jordana/Lebrona przegral z kobieca druzyna Wisly Krakow z Agnieszka Bibrzycka.

Bukmacherzy nawet nie przyjmowali zakladow, poza jednym.

Ciężko ocenialny przypadek, bo post-factum dowiedzieliśmy się szczegółów w jakim stanie był wtedy Tyson, na tamten czas istotnie duża niespodzianka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

@BMF chyba jedynego pewniaka do top1 wybrał, z 22 pickiem w zabawie :)

Nie wiem, ale IMHO większy ('statystycznie') upset niż Lake Placid i Tyson (jedna walka vs turniej), i największy upset pod względem skali/znaczenia za naszego ,,sportowego" życia, stąd ten wybór. 

Lake Placid tych interesujących się hokejem paradoksalnie mniej przekona, bo ,,amatorzy z USA" to troszkę manipulacja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał(a):

Nie wiem czy ktos sledzi boks, ale Tyson przegrywajacy z Douglasem to cos jakby mix prime Jordana/Lebrona przegral z kobieca druzyna Wisly Krakow z Agnieszka Bibrzycka.

Bukmacherzy nawet nie przyjmowali zakladow, poza jednym.

Fixed fight.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Nie wiem czy ktos sledzi boks, ale Tyson przegrywajacy z Douglasem to cos jakby mix prime Jordana/Lebrona przegral z kobieca druzyna Wisly Krakow z Agnieszka Bibrzycka.

Bukmacherzy nawet nie przyjmowali zakladow, poza jednym.

Douglas wygrał 38 na 46 walk, a tu sprzedajesz narracje jakby to Najman był ;]

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Nie wiem, ale IMHO większy ('statystycznie') upset niż Lake Placid i Tyson (jedna walka vs turniej), i największy upset pod względem skali/znaczenia za naszego ,,sportowego" życia, stąd ten wybór. 

Lake Placid tych interesujących się hokejem paradoksalnie mniej przekona, bo ,,amatorzy z USA" to troszkę manipulacja. :)

Nie chce spoilerowac to pozniej.

Co do samego finalu olimpiady nie patrzymy kto wygral ale kto przegral.

ZSRR bylo dominatorem wiekszym niz Tyson....

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z pizzą hawajską to było tak, że gdy pierwszy raz byłem w Pizza hut to doszedłem do wniosku, że nie będę kupował zwykłej pizzy, takiej których nieudolne próby można było wtedy w Polsce zjeść ale wezmę sobie coś czego jeszcze nie jadłem i padło na pizzę z ananasem. Zajebiście mi smakowała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Nie chce spoilerowac to pozniej co do samego finalu olimpiady nie patrzymy kto wygral ale kto przegral.

ZSRR bylo dominatorem wiekszym niz Tyson....

No to był bardzo duży upset i to jest dobry wybór, ale większość tych Amerykanów potem skończyła w NHL, z czego kilku ze świetnymi karierami, więc legenda (,,amatorzy ogrywają wielkie ZSRR") związana z polityką trochę wyprzedza sportową skalę tego upsetu, o tym pisałem. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.