Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, fluber napisał(a):

Nie chcę spoilerować, ale kilknąłem jakiś sondaż TNS OBOP na ulubione dania Polaków i na 1 jest zupa, a na pierwszych siedem miejsc są 4 zupy.

przejrzałem sporo różnych rankingów i chyba znalazłeś jakiś wyjątkowy. Z TNS OBOP znalazłem gdzie cos zupełnie innego było na pierwszym miejscu i to wybrane przez nieco ponad 2/3 respondentów, więc masz jakies dziwne ustawienia przeglądarki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, fluber napisał(a):

Nie chcę spoilerować, ale kilknąłem jakiś sondaż TNS OBOP na ulubione dania Polaków i na 1 jest zupa, a na pierwszych siedem miejsc są 4 zupy.

nie wiem czy to aż tak wiarygodne, pewnie ludzie chcą pozować na tych fit, a prawda jest taka, że jemy za dużo mięsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

przejrzałem sporo różnych rankingów i chyba znalazłeś jakiś wyjątkowy. Z TNS OBOP znalazłem gdzie cos zupełnie innego było na pierwszym miejscu i to wybrane przez nieco ponad 2/3 respondentów, więc masz jakies dziwne ustawienia przeglądarki :D 

Jak już te zupy z rankingu pójdą i przypomnisz, to podlinkuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Chyba mamy różne rzeczy na myśli pisząc o górach https://pl.wikipedia.org/wiki/Ślęża

Fluberujesz. Gdańsk ma bezpośredni dostęp do kilometrów plaż (w tym najszerszej plaży w Polsce - na gdańskich Stogach). Plaż nad morze. Zatoka gdańska to część Bałtyku.

A Ślęża to jest od Wrocławia w takiej odległości jak Wieżyca od Gdańska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jack napisał(a):

Fluberujesz. Gdańsk ma bezpośredni dostęp do kilometrów plaż (w tym najszerszej plaży w Polsce - na gdańskich Stogach). Plaż nad morze. Zatoka gdańska to część Bałtyku.

A Ślęża to jest od Wrocławia w takiej odległości jak Wieżyca od Gdańska.

Wrocław też ma dostęp do plaż.  19. Gdańsk do ilu? 7?

A w odległości 50km od Wrocławia to masz całą masę innych większych gór.

A do tego we Wrocławiu jest cieplej

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska kuchnia zupami stoi (nie jedną zupą!). Takie pisanie, że ta zupa, tamta czy jeszcze inna to pewny top, kompletnie pozbawione sensu, bo gusta smakowe są różne. Jednemu to smakuje bardziej, drugiemu to, jeden ma sentyment do takiej zupy, drugi do innej, normalna rzecz. 

Ja generalnie lubię większość. Szanuję żurek, ale są zupy, które bardziej lubię, więc nie widzę w tym nic dziwnego, jeśli ktoś nie ma jej na szczycie rankingu czy nawet w ścisłym topie. Od pomidorówki też (ta akurat smakuje mi najbardziej jak jest troszkę bardziej gęsta i wolę z ryżem niż z makaronem) są dla mnie lepsze zupy. 

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Ignazz zaraz z autopicku dostanie szczawiowa.

Szczawiowa z jajkiem dobra zupa :)

Btw, chyba najlepsza kategoria tego ATF'a. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.