Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Sewer napisał(a):

Są ludzie którzy lubią mieć sklep, przystanek czy też cokolwiek innego  minutę od miejsca zamieszkania a i też niektórzy nie odpoczywają wcale w spokojnym azylu tylko w miejscu gdzie cały czas coś się dzieje i tam się czują dobrze.Gdyby wszyscy mieli takie podejście to nie byłoby miast albo nikt by w nich nie mieszkał, tylko downtown korpo i fabryki.

Ludzie od wieków jeździli do miast za pracą - nie wiem jaką historię tutaj próbujecie tworzyć na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jack napisał(a):

Wprawdzie nie Gdańsk a Rewal i nie borsuk miodowy a europejski ale nawet nie chcę myśleć co mógłby nawywijać miodożer w Gdańsku

https://dziennikbaltycki.pl/borsuk-ukradl-wczasowiczom-7-piw-i-wypil-je-na-plazy-zwierze-nie-przezylo-wideo/ar/4713443

tu masz odpowiedź co by zrobił Borsuk Miodowy 

od 03:30, ale polecam całość, bo widzę że dla wielu tutaj osób jest to nieznane zwierzę (sam je poznałem około dekady temu)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablo81 napisał(a):

 Tak samo z podróżami. Jedni są ciekawi świata, inni lubią mieć jeden widok - na klawiaturę własnego komputera. Obie grupy nie powinny się wzajemnie oceniać. Każdy robi to co lubi.

Przecież ja Cię nie krytykuję, że cały czas siedzisz na forum. Ja średnio co drugi weekend wyjeżdżałem w tym roku w góry na zawody biegowe i zwiedziłem w tym czasie masę fajnych miejscówek. Nie mówiąc o innych wyjazdach, nie sądzę by tutaj wiele osób podróżowało w tym roku częściej ode mnie, ale to nie znaczy, że będę krytykował i oceniał Twoje podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, julekstep napisał(a):

haha @RappaR jak się mści na @fluber za wybranie jego posta xDDD

A w jaki sposób się mszczę? 

Szczególnie, że wybrał posta napisanego na trzeźwo pod którym się całkowicie podpisuję (dalej uważam, że rodzic, który olewa swoje ciężko chore dzieci jest śmieciem) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

A w jaki sposób się mszczę? 

Szczególnie, że wybrał posta napisanego na trzeźwo pod którym się całkowicie podpisuję (dalej uważam, że rodzic, który olewa swoje ciężko chore dzieci jest śmieciem) 

Wciąż nie rozumiem dlaczego na medycynie poza sprawdzaniem wiedzy merytorycznej nie weryfikuje się, czy ktoś nie ma po prostu zaburzonego sposobu postrzegania rzeczywistości, braku empatii i niezrozumienia podstawowych ludzkich emocji.

Wiemy tyle że mayor był w USA jak jego dziecko zachorowało. Nie wiemy nic na temat tego jakie podjął działania, ani co zrobił, co i tak nie ma znaczenia bo nawet gdybyśmy wiedzieli to nazywanie śmieciem kogoś kto stracił dziecko z powodu raka powinno w ogóle dyskwalifikować z jakiegokolwiek towarzystwa.

Takiego pierdolnietego człowieka jak ty powinno się izolować od społeczeństwa, żebym swoimi głupimi tekstami nie zatruwał otoczeniu życia. Naprawdę nie rozumiem, biorąc pod uwagę za co modzi dają tutaj bany, że masz możliwość pisania tutaj i puszenia się jak paw, że jesteś zje***y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Wciąż nie rozumiem dlaczego na medycynie poza sprawdzaniem wiedzy merytorycznej nie weryfikuje się, czy ktoś nie ma po prostu zaburzonego sposobu postrzegania rzeczywistości, braku empatii i niezrozumienia podstawowych ludzkich emocji.

Wiemy tyle że mayor był w USA jak jego dziecko zachorowało. Nie wiemy nic na temat tego jakie podjął działania, ani co zrobił, co i tak nie ma znaczenia bo nawet gdybyśmy wiedzieli to nazywanie śmieciem kogoś kto stracił dziecko z powodu raka powinno w ogóle dyskwalifikować z jakiegokolwiek towarzystwa.

Takiego pierdolnietego człowieka jak ty powinno się izolować od społeczeństwa, żebym swoimi głupimi tekstami nie zatruwał otoczeniu życia. Naprawdę nie rozumiem, biorąc pod uwagę za co modzi dają tutaj bany, że masz możliwość pisania tutaj i puszenia się jak paw, że jesteś zje***y.

Ale co ja pisałem o Mayorze?

Ja nic nie napisałem o co on zrobił, ani jakie podjął działania. Nie wiem co Ty tutaj insynuujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fluber napisał(a):

Przecież ja Cię nie krytykuję, że cały czas siedzisz na forum. Ja średnio co drugi weekend wyjeżdżałem w tym roku w góry na zawody biegowe i zwiedziłem w tym czasie masę fajnych miejscówek. Nie mówiąc o innych wyjazdach, nie sądzę by tutaj wiele osób podróżowało w tym roku częściej ode mnie, ale to nie znaczy, że będę krytykował i oceniał Twoje podejście.

Pisząc o osobie, który egzystuje w jednym miejscu mialem na myśli ciebie i chyba się nie pomyliłem, skoro zawody biegowe uważasz za formę zwiedzania. Skoro to lubisz, to twoja sprawa. Nie oceniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jack napisał(a):

Mieszkanie na wsi/małym miasteczku jest spoko późną wiosną i latem. Przez ponad pół roku jest jednak ciężko. I ok, można siedzieć w domu ale w mieście też można. 

 

3 godziny temu, jack napisał(a):

Nie no jak śniegu napada to jest bardzo ciężko. A jak jest ciemno, zimno, deszcz pada i błoto to jest ciężko. Razem pół roku jak nic. 

XD

tego nam trzeba, relacji mieszczucha o życiu na wsi

podpowiem Ci, jak masz własną posesję w centrum miasta to też musisz odśnieżać podjazd etc. 

 

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

haha @RappaR jak się mści na @fluber za wybranie jego posta xDDD

no, a po co było pytanie o możliwość zmiany posta? :)

rozgoryczeniu się w sumie nie dziwię, ban jak już powinien iść w dwie strony jak już, niestety nie było absolutnie takiej możliwości z wiadomych względów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no, a po co było pytanie o możliwość zmiany posta? :)

rozgoryczeniu się w sumie nie dziwię, ban jak już powinien iść w dwie strony jak już, niestety nie było absolutnie takiej możliwości z wiadomych względów

Bo w sumie picknąłem pierwszy bez szukania i zastanawiania się, a trochę lepszych postów jest, szczególnie starych Vasqueza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Pisząc o osobie, który egzystuje w jednym miejscu mialem na myśli ciebie i chyba się nie pomyliłem, skoro zawody biegowe uważasz za formę zwiedzania. Skoro to lubisz, to twoja sprawa. Nie oceniam. 

Zawody biegowe są wspaniałą okazją żeby gdzieś pojechać i coś zwiedzić. Jak mam zawody w weekend w X to jadę do X , zwiedze X a potem podczas biegu to już tylko góry. W sumie też zwiedzanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał(a):

Zawody biegowe są wspaniałą okazją żeby gdzieś pojechać i coś zwiedzić.

True. Oprócz tego, że to świetny pretekst do odwiedzenia danego miejsca, to np. trasy niektórych maratonów są tak ułożone, że nawet w trakcie biegu jesteś w stanie zobaczyć wszystkie najważniejsze punkty w mieście i mieć dobry ogląd tego jak ono wygląda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kily napisał(a):

True. Oprócz tego, że to świetny pretekst do odwiedzenia danego miejsca, to np. trasy niektórych maratonów są tak ułożone, że nawet w trakcie biegu jesteś w stanie zobaczyć wszystkie najważniejsze punkty w mieście i mieć dobry ogląd tego jak ono wygląda. ;)

Ja biegam tylko górskie, więc trasy są wyłącznie poza miastem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał(a):

aye,

zobacz @Reikai co narobiłeś!

czuję że po tym atfie w big4 zostanę tylko ja i Pablo!

Miałem właśnie pisać, że ciekawe kto z Was zrobi najlepszą karierę solową z tego boys bandu, bo nie wróżę wielkiej przyszłości. ;] 

Zaraz założę temat i wrzucę ten 'arkusz', do kiedy miało być to głosowanie? ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę bawi, że Rappar wstydzi się swoich postów po pijaku, które owszem wyszły śmiesznie ale nie świadczą o tym, że jest jakimś złym człowiekiem, czy coś, ale z kolei z postów które świadczą o tym jakim jest wrednym i podłym człowiekiem jest nadal dumny i je propsuje :D 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.