Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Kily napisał(a):

GTA V zdecydowanie bezpieczny wybór.

pobrałem za darmo na epicu z rok-dwa temu

nie zagrałem ani razu

taka moja ocena 🙃

 

zdecydowanie to taka kategoria gdzie lepiej wybierać potem (ale pomidorowa u Sylwka to już mocny pick i pewnie główny rywal żurku -> w sensie żurek na pewno dostanie więcej najwyższych ocen, ale jestem w stanie sobie wyobrazić dziwaków którzy dadzą go nisko bo coś im nie pasuje, gdzie pomidorowa to chyba pewne top5 u każdego*)

* u mnie żurek top1 i potem mam 3 zupki na miejsca 2-4, gdzie muszę zrobić mocną rozkminę jak to ułożyć (sentimental value vs peak vs consistency) -> i w tej grupie jest pomidorowa ofc

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

zdecydowanie to taka kategoria gdzie lepiej wybierać potem (ale pomidorowa u Sylwka to już mocny pick i pewnie główny rywal żurku -> w sensie żurek na pewno dostanie więcej najwyższych ocen, ale jestem w stanie sobie wyobrazić dziwaków którzy dadzą go nisko bo coś im nie pasuje, gdzie pomidorowa to chyba pewne top5 u każdego*)

Myślę, że prędzej pomidorowa niż żurek wypadnie z top 5. ;) Żurek królewski pycha.

10 minut temu, julekstep napisał(a):

pobrałem za darmo na epicu z rok-dwa temu

nie zagrałem ani razu

taka moja ocena 🙃

Bo Ty chyba w ogóle jesteś growy dziwak, który gra tylko w RPG i jeszcze hejtuje RPG będące najbardziej na topie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kily napisał(a):

Myślę, że prędzej pomidorowa niż żurek wypadnie z top 5. ;) Żurek królewski pycha.

nie no pomidorowa to raczej pewniaczek do top5 u każdego (co finalnie powinno dać top3 albo i lepiej na koniec głosowania) -> wiadomo nie ma jakiegoś all-time peaku (jak żurek i jeszcze kilka pozycji), ale też ciężko ją zepsuć i chyba każdy ją szanuje -> taki Tim Duncan wśród zup

5 minut temu, Kily napisał(a):

Bo Ty chyba w ogóle jesteś growy dziwak, który gra tylko w RPG i jeszcze hejtuje RPG będące najbardziej na topie. :D

nie tylko :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

To prawda ze zurek w chlebie zmienia gre?

dla mnie to trochę gimmick, ale też topka ofc

żurek w talerzu -> MJ z 1szego 3peatu (top1 w lidze, bardziej raw ale można docenić lepsze skille w pewnych elementach)
żurek w chlebie -> MJ z 2giego 3peatu (dalej top1 w lidze + cała marketingowa otoczka)

1 minutę temu, agresywnychomik napisał(a):

@BMF vibe.

pls, jest tylko jedna zupa która pasuje na typowy BMFowy pick 

i nie jest to pomidorowa!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

dla mnie to trochę gimmick, ale też topka ofc

żurek w talerzu -> MJ z 1szego 3peatu (top1 w lidze, bardziej raw ale można docenić lepsze skille w pewnych elementach)
żurek w chlebie -> MJ z 2giego 3peatu (dalej top1 w lidze + cała marketingowa otoczka)

Hahah

To ciekawe kto jest GOATem czyli LBJ w zupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.