Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, julekstep napisał(a):

A i jak juz mozna spojlowac

Jesli chodzi o sam serial to Tywin Lannister >>>>>>> Tyrion Lannister

Swietna kreacja Dance'a i luzno najlepsza postac w serialu

Ja uwielbiałem Robba i Nedda, dla mnie top2 postacie z serialu

 

 

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Same shit, jak się nie zna wszystkich wyborów to nie da się zagłosować żeby nie wypaczyć wyników. 

House powinien iść, ale widzę, że I sezon był w 2004 roku, o wiele za dawno na recency bias. ;] 

Bykov zjada House pod każdym względem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał(a):

Same shit, jak się nie zna wszystkich wyborów to nie da się zagłosować żeby nie wypaczyć wyników.

No ale jak dla mnie np chyba nie ma różnicy gęś czy kaczka to lepsze by było wstawienie do tego samego tiera niż anal i zowanie, które danie dać wyżej.

5 minut temu, BMF napisał(a):

House powinien iść, ale widzę, że I sezon był w 2004 roku, o wiele za dawno na recency bias. ;]

Coś w tym jest i pewnie miałbym wyżej niż większość, chociaż imo jako lekarz wolałbym jakby miał więcej empatii i był milszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Ja tam uważam, że skoro są takie miasta jak Kłodzko czy Karpacz to powinno być i Mielno. 
 

Dla mnie zdecydowanie lepsze Mielno niż te małe co tutaj zostały wybrane 

Zamiast Karpacza, zdecydowanie lepiej było wziąć Jelenią Górę, gdzie te Karpacze, Szklarskie, inne miejscowości, góry wkoło to po prostu fajne dodatki do największego miasta w Karkonoszach, które turystycznie, wypoczynkowo jest całkiem spoko, a do mieszkania chyba też nie najgorsze, chociaż dla młodych pewnie może trochę rozrywki brakować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

Zamiast Karpacza, zdecydowanie lepiej było wziąć Jelenią Górę, gdzie te Karpacze, Szklarskie, inne miejscowości, góry wkoło to po prostu fajne dodatki do największego miasta w Karkonoszach, które turystycznie, wypoczynkowo jest całkiem spoko, a do mieszkania chyba też nie najgorsze, chociaż dla młodych pewnie może trochę rozrywki brakować. 

Jelenia nie jest jakaś specjalnie fajna, dla mnie Karpacz to topowa destynacja, byliśmy z żoną już z 5 razy i będziemy pewnie jeszcze drugie tyle. A w Jeleniej mam rodzinę i nawet nie mam ochoty ich odwiedzić gdy jestem w Karpaczu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał(a):

Nie wiem co to. 

Btw. zajebiście oczytane forum, że nikomu nie chciało się nawet iść w kierunku typowych postaci literackich. ;] 

Mówisz o Geralcie, o którym sagę przeczytałem przed końcem liceum 4 razy?

12 minut temu, julekstep napisał(a):

Ned b.fajny (ale slabe longevity 🙃)

Za to u Roba jedyna zaleta bylo to ze wybral se dobra dupe (Oona Chaplin <3)

Z serialu nie pamiętam jej nawet, lubiłem go z książek i miałem go nawet na maturze z polskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.