Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LAF napisał(a):

Ja nie wiem jak można tak skrajnie pickować

Sandomierz czyli poziom Kłodzka czyli gdzieś buttom oraz postać , która będzie bardzo wysoko

to, że dla Ciebie wartość miasta jest tworzona przez listę bladzi w klubach, które i tak Ci nie dadzą, nie oznacza że każdy patrzy w tych kategoriach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

to, że dla Ciebie wartość miasta jest tworzona przez listę bladzi w klubach, które i tak Ci nie dadzą, nie oznacza że każdy patrzy w tych kategoriach

Niestety jestem tylko małym robaczkiem , daleko mi do takich tuz jak Ty czy @ely3 😕

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, DRK napisał(a):

Super postać Karl. 

Ale pamiętaj. Nie Jack Sparrow tylko: 

CAPTAIN Jack Sparrow.

U mnie TOP

Serio? Jak wszyscy skończą, to wrzucę awaryjnego bmf-like picka do postaci tutaj, który notabene idealnie pasuje do kategorii film/literatura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, P_M napisał(a):

Serio? Jak wszyscy skończą, to wrzucę awaryjnego bmf-like picka do postaci tutaj, który notabene idealnie pasuje do kategorii film/literatura.

Jest pierdyliard bmf-like picków, które, jako, że bmf-like picki, są dużo lepsze niż Jack Sparrow. ;] 

Mojito nie jest z rumem? A rum poszedł?... 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Jest pierdyliard bmf-like picków, które, jako, że bmf-like picki, są dużo lepsze niż Jack Sparrow. ;] 

Mojito nie jest z rumem? A rum poszedł?... 

W sumie widzę, że postacie chyba wszystkie poszły, zatem Vito Corleone powinien był pójść.

Shame on You.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

W sumie widzę, że postacie chyba wszystkie poszły, zatem Vito Corleone powinien był pójść.

Michael Corleone to dużo ciekawsza postać (jako postać-postać, bo część wybranych poszła tylko dzięki charakterystyczności wynikającej z gry aktorskiej ;] ). 

(chyba, że w książkach było inaczej, mówię tylko na bazie filmów jakby co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Michael Corleone to dużo ciekawsza postać (jako postać-postać, bo część wybranych poszła tylko dzięki charakterystyczności wynikającej z gry aktorskiej ;] ). 

Vito zgarnia extra punkty za film i kreację aktorską;) a to w końcu film/literatura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 ciekawy wybór z tym obrazem Bruegela.

Polecam zobaczyć obrazy Bruegela w muzeum historii sztuki w najfajniejszym mieście na świecie czyli we Wiedniu: walka postu z karnawałem, chłopskie wesele, wieża babel czy myśliwi w śniegu. Dla mnie ciekawsze, niż tych holenderskich czy włoskich artystów. Tego wybranego akurat nie znałem, bo on w Brukseli wisi z tego co widzę.

Z postaci wybrałbym kogoś z komedii, Rene z Allo Allo albo Ryszarda Ochódzkiego, oni to mieli przygody... i po głosowaniu wylądowałbym na końcu stawki, jak zawsze :P

Edytowane przez ernie9005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Vito zgarnia extra punkty za film i kreację aktorską;) a to w końcu film/literatura :)

Nom, to mam na myśli, bo (na bazie I i II części filmowej) o Vito byś napisał stronę 'analizy', a o Michaelu Corleone - tak z 3 (tzn. dużo więcej, a w filmach ich było +- równo ;]). Kreacja aktorska to dla mnie trochę coś innego, np. Joe Pesci w Goodfellas (historyczna rola, so-so postać). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.