Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Jako, że Gregorious już brał w tej kategorii, a ja zaraz muszę znikać, to wrzucam moim zdaniem najgorszy post w historii forum.

Dla nieznajacych kontekstu - mayora dziecko zachorowało na raka ( i ostatecznie zmarło), gdy ten pracował w USA.

tam ogólnie kontekst był większy bo kilka postów wcześniej w tej wymianie mayor zarzucał rapparowi że najebany uśmierca pacjentów

 

generalnie to była tak żenująca wymiana dwóch userów że nic z tego nie powinno być w ogóle picknięte i raczej bardziej by to pasowało do kategorii 'kiedy modzi na e-nba dali najbardziej ciała'

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

tak ogólnie kontekst był większy bo kilka postów wcześniej w tej wymianie mayora zarzucał rapparowi że najebany uśmierca pacjentów

 

generalnie to była tak żenująca wymiana dwóch userów że nic z tego nie powinno być w ogóle picknięte i raczej bardziej by to pasowało do kategorii 'kiedy modzi na e-nba dali najbardziej ciała'

Ale co ja źle napisałem na kogokolwiek? Nikogo o nic nie oskarżyłem, nikogo nie obraziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

To mnie nie obrażaj urojonymi oskarżeniami. 

dałeś się w tamtej sytuacji (i nie tylko w tamtej) sprowokować 60letniemu, średnio bystremu kodziarzowi który swój życiowy highlight (wyjazd do US) zawdzięcza rodzinnym koneksjom w UB

gratulacje!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Ja nie widziałem na forum nic gorszego, ale w sumie się chętnie przekonam po głosowaniu co dla Was jest gorsze niż to co napisał Rappar.

ja tam w tej kategorii liczę na śmiech i cringe a nie k**** na totalne dno (a tutaj obaj Panowie to osiągnęli) albo rzeczy realnie przykre (klepsydra)

przypominam - to miał być luźny atf!

Godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

To jest zdecydowanie mój faworyt ❤️ Fluber robiący gownoburze o 3 złote wydane za kibel w galerii w Poznaniu xD 

W imię idei!

Pogrubione są moje ulubione fragmenty

to jest lepszy fluber niż ten wcześniej wybrany, ale dalej to nie jest najlepszy fluber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

A mogę zmienić post?

nie, nikt nie dostał pozwolenia na zmianę picku

ale to do @Reikai jbc

@fluber w ogóle z tego co widzę to wybrałeś odgrzewany kotlet bo tam ta kwestia (i wymiana o której piszę: "mordujesz pacjentów" -> "a ty własne dzieci") to była ze 2-3 miechy wcześniej, więc nawet w tym kontekście buścik xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

ja tam w tej kategorii liczę na śmiech i cringe a nie k**** na totalne dno (a tutaj obaj Panowie to osiągnęli) albo rzeczy realnie przykre (klepsydra)

przypominam - to miał być luźny atf!

To było lepiej nazwać kategorię... Dla mnie najgorszy post /= najbardziej smiesznocringowaty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

ja tam w tej kategorii liczę na śmiech i cringe a nie k**** na totalne dno (a tutaj obaj Panowie to osiągnęli) albo rzeczy realnie przykre (klepsydra)

przypominam - to miał być luźny atf!

Gdyby kategoria brzmiała najbardziej cringowe posty to miałoby to sens. No ale kategoria to najgorszy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Starry Night - Van Gogh

van-gogh-wincent-starry-night.jpg?h=699&

już to wybrałem!

ale miło mi że będzie wysoko na Twojej liście w głosowaniu xD

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Gdyby kategoria brzmiała najbardziej cringowe posty to miałoby to sens. No ale kategoria to najgorszy post.

gdyby kategoria brzmiała 'najbardziej c***owe posty' może byś miał rację

najgorszy w luźnym atfie jest imho oczywisty (90% pickujących poszło w cringe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.