Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Ale nie ma w tym nic złego 🙃
 

Właśnie to jest piękne w tym ATF, że ścierają się wybory old school owe z new school ( jak na przykład kebab )

 

no nie ma nic, właśnie super, że jesteś z nami, niemniej nie wiem co Cb tak dziwią te wybory skoro w zasadzie niemal każdy jeden ma tu 30+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

Ale nie ma w tym nic złego 🙃
 

Właśnie to jest piękne w tym ATF, że ścierają się wybory old school owe z new school ( jak na przykład kebab )

 

kebab to nie jest newschool, kebab to danie osób, które nie mają dwóch zdrowych rąk by potrafić w kuchni zrobić coś więcej niż zaparzyć wodę na herbatę :( 

Kebab to jest Dereszowska tego draftu przecież. 

A to, że w ostatnim czasie stało się to danie mega popularne to świadczy tylko o świadomości kulinarnej (a raczej jej braku) u dzisiejszej młodzieży - zabrakło jeszcze Kanapki Drwala z McDonalda i Skrzydełek z KFC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

A to, że w ostatnim czasie stało się to danie mega popularne to świadczy tylko o świadomości kulinarnej (a raczej jej braku) u dzisiejszej młodzieży - zabrakło jeszcze Kanapki Drwala z McDonalda i Skrzydełek z KFC

to gdzie tego kebaba jadłeś, panie Ekspercie od Flaków?

 

bo jeśli porównujesz kebaby z dobrych lokali (o których tu pisałem) z KFC czy McDonaldem to faktycznie widzę że tam poza Kebab Kinga nie wyszedłeś 🙃

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

to gdzie tego kebaba jadłeś, panie Ekspercie od Flaków?

 

bo jeśli porównujesz kebaby z dobrych lokali (o których tu pisałem) z KFC czy McDonaldem to faktycznie widzę że tam poza Kebab Kinga nie wyszedłeś 🙃

przecież ja nie pisze, że kebab nie jest dobry, bo sam lubię go czasem opierdolic, tak samo jak nie pisałem, że jakby Dereszowska mi wskoczyła do łóżka to bym uciekał w popłochu, ale obecność jednego i drugiego w ATF to porównywalna skala kompromitacj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

przecież ja nie pisze, że kebab nie jest dobry, bo sam lubię go czasem opierdolic, tak samo jak nie pisałem, że jakby Dereszowska mi wskoczyła do łóżka to bym uciekał w popłochu, ale obecność jednego i drugiego w ATF to porównywalna skala kompromitacj!

wybrałeś zupę z odpadów, więc pls nie pisz mi tu o kompromitacji

 

już nie mówiąc o wesołym aspekcie śmiania się early z 'weselnych' wyborów potraw żeby samemu wziąć flaki i strogonowa xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, julekstep napisał(a):

wybrałeś zupę z odpadów, więc pls nie pisz mi tu o kompromitacji

 

już nie mówiąc o wesołym aspekcie śmiania się early z 'weselnych' wyborów potraw żeby samemu wziąć flaki i strogonowa xD

No nie? a "dewolaj" czekał w kolejce :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał(a):

Jak Wy kopiujcie te posty do wątku draftowego? Kiedyś można było kopiować URL i przenosić między działami a teraz nie mogę znaleźć tej opcji. Czy tylko mi coś znowu nie działa jak z tym twitterem?:)

To dalej dziala

Albo kliknąć plusa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.