Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

Ty to Anthony Bennet! 

Flaki luźno będą w top8, chociaż już widzę że jest trochę hejterow xd

A nie lubić strogonowa albo śliwowicy to już w ogóle jest dla mnie wtf xd ale ja nie lubię z kolei żurku więc jestem w stanie zrozumieć, że komuś coś nie pasuje 

Śliwowicy to ja już nie jestem w stanie na flaszki pić i pewnie bym umierał ze 3 dni, jedyne co obecnie by mnie szybciej zabiło to Jägermeister, gdzie te czasy jak byłem na sylwestrze w gminie Łącko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

idź dalej się mądrzyć o alkoholu zachwycając się ginem lubuskim że spritem 

przecież pisałem że gin jest dowolny w tym zestawieniu (i zestawienie będzie działać nawet z pierwszym z brzegu najtańszym/najłatwiej dostępnym)

alfabeto

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

julek -> ej Marcus zrób tak i tak
Marcus -> nie w życiu, spadaj INTERNET MÓWI ŻE JEST TAK I TAK (bo 0,001% linków popiera moją tezę)
qcin -> ej Marcus zrób tak i tak
Marcus -> tak jest Panie!

Qcin siedzi w gastronomii jakieś 20 lat to coś tam wie, nawet jak nie jest kucharzem to chociaż kartę dań zna.

Ty zatrzymałeś się na etapie kebaba, także tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Śliwowicy to ja już nie jestem w stanie na flaszki pić i pewnie bym umierał ze 3 dni, jedyne co obecnie by mnie szybciej zabiło to Jägermeister, gdzie te czasy jak byłem na sylwestrze w gminie Łącko...

haha, ja pamiętam jak pierwszy raz piłem śliwowice łącką właśnie, będąc w rodzinnych stronach mego ojca na dwutygodniowych wakacjach (Nowy Sącz) i  wjechała na wieczór śliwowica, oczywiście musiałem przychojrakowac i piłem równo z góralami! Także jeden dzień wakacji przespałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

Czemu ? U mnie zdecydowanie nisko

Śmierdzi po tym z buzi , długo się pije i w ogóle kojarzy się niezbyt dobrze. 
 

A Szocik raz raz i nie ma. Szybko i wygodnie i tak nie jebie ( no chyba, że później jak się wstanie to potrafi nieziemsko ) 

przecież u LBSa chodziło o kwestię sentymentalną

TY MŁODSZE POKOLENIE to nie zrozumiesz, ale nawet ja (nie trawiąc piwa in general) mam sentyment do złotego bażanta i wyjazdów do Czech / na Słowację xD

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Ty zatrzymałeś się na etapie kebaba, także tego.

nie mordko

to Wy jeszcze nie weszliście na ten etap (do pewnych rzeczy w życiu trzeba dorosnąć -> disco polo, kebab itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

przecież u LBSa chodziło o kwestię sentymentalną

TY MŁODSZE POKOLENIE to nie zrozumiesz, ale nawet ja (nie trawiąc piwa in general) mam sentyment do złotego bażanta i wyjazdów do Czech / na Słowację xD

nie mordko

to Wy jeszcze nie weszliście na ten etap (do pewnych rzeczy w życiu trzeba dorosnąć -> disco polo, kebab itp)

to się nie nazywa dorastanie, tylko uwstecznianie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no a jakie mają być, to atf preferencyjny, a te nabywa się zwykle wcześniej niż później

Ale nie ma w tym nic złego 🙃
 

Właśnie to jest piękne w tym ATF, że ścierają się wybory old school owe z new school ( jak na przykład kebab )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.