Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Katowice bardzo spoko wybór. Nazywane wszak "Śląską Warszawą" :)

Byłem pewny, że @RappaR weźmie, bo kiedyś mocno zachwalał. 

No właśnie , ale wybrał Gliwice. I wiadomo , że każdy kto da Gliwice nisko to się nie zna albo głosuje po złości 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

@julekstep piłem ze spritem ale w skali atf to meh, jesli chodzi o „drinki” widze w ogóle nikt nie wybrał żadnych koktajli, a pare ciekawych na pewno warto wymienić, jak bedzie można już spoilerować. 

 

 

Ja sie boje napisać ze choinki nie lubie bo to teraz mowa nienawiści jest xD

@DRK ciekawe co Tobą kierowalo, ja napewno bym nie pomyślał.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, BMF napisał(a):

Jak jedziesz do Zakopanego, to z planem żeby spędzić jak najmniej czasu w samym Zakopanem. 

Nadal widoki w samym Zakopanem deklasują wiekszosc miast tutaj wzietych.

Natomiast rzeczywiscie Zakopane ma chyba zla prase w ostatnim czasie.

Ciekawi mnie z czego to wynika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

 

@julekstep piłem ze spritem ale w skali atf to meh, jesli chodzi o „drinki” widze w ogóle nikt nie wybrał żadnych koktajli, a pare ciekawych na pewno warto wymienić, jak bedzie można już spoilerować. 

Nie wiem, ja tam pickowałem w skali własnego smaku i upodobań -> mając świadomość że gin z tonikiem to ta 'poprawna politycznie' wersja, która pewnie zebrałaby więcej głosów od alkoholowych LEMINGÓW 🙃

a że toniku nie toleruję to nie będę tu BMFował/Rapparował

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Nie wiem, ja tam pickowałem w skali własnego smaku i upodobań -> mając świadomość że gin z tonikiem to ta 'poprawna politycznie' wersja, która pewnie zebrałaby więcej głosów od alkoholowych LEMINGÓW 🙃

No ja tez pisałem to wedle własnego smaku, akurat ja już od paru lat nie pijam żeby się uchlać, tylko drinkuje sobie czasem i pare lepszych pozycji mam na pewno na swojej liście 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie obiektywnie nie poszły dwa najlepsze kraje jakie są obecnie(nie licząc jakichś Monako, Luksemburgów, etc)

 

Holandia - bogata, bezpiecznie, świetnie skomunikowana, dobry klimat, śliczna, czołowo relacje zarobki/koszty życia, ogólnie praktycznie wszystkie statystyki w okolicach Naj

 

Austria - jak Niemcy, tylko lepsze - lepszy klimat, jedne z najładniejszych widoków, bogatsze, bezpieczniejsze, mniej multi-kulti, przepiękny Wiedeń, dużo lepsza kuchnia

 

Ogólnie Holandia i Austria powinny pójść zamiast jakichś Szwecji czy Niemiec, bo są po prostu lepsze w każdej kategorii

 

Miałem wziąć jeden z nich, ale uznałem, że wezmę spersonalizowany pick - Kolumbia jest serio zajebista :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

No ja tez pisałem to wedle własnego smaku, akurat ja już od paru lat nie pijam żeby się uchlać, tylko drinkuje sobie czasem i pare lepszych pozycji mam na pewno na swojej liście 😛 

u mnie ważną rolę gra 'łatwość przyrządzenia' -> co mi po zajebistym drinku, który piłem dnia x w lokalu y skoro robi się go z multum składników przez dobre 5 min a w lokalu z już nie smakuje tak dobrze :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał(a):

Ciekawi mnie z czego to wynika.

M.in. z tego, że centrum w 'sezonie' jest absolutnie nieznośne. :) 

Myślałem nad jakimś małym miasteczkiem, ale to trochę oszukiwanie samego siebie, bo po tygodniu, góra miesiącu, przeciętny człowiek chciałby wyemigrować do dużego miasta. Oczywiście nie mogę w tej kategorii zagłosować, bo nigdy nie byłem w Kłodzku (albo było tak epic, że nie pamiętam), ale, no, tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Ogólnie obiektywnie nie poszły dwa najlepsze kraje jakie są obecnie(nie licząc jakichś Monako, Luksemburgów, etc)

 

Holandia - bogata, bezpiecznie, świetnie skomunikowana, dobry klimat, śliczna, czołowo relacje zarobki/koszty życia, ogólnie praktycznie wszystkie statystyki w okolicach Naj

 

Austria - jak Niemcy, tylko lepsze - lepszy klimat, jedne z najładniejszych widoków, bogatsze, bezpieczniejsze, mniej multi-kulti, przepiękny Wiedeń, dużo lepsza kuchnia

 

Ogólnie Holandia i Austria powinny pójść zamiast jakichś Szwecji czy Niemiec, bo są po prostu lepsze w każdej kategorii

 

Miałem wziąć jeden z nich, ale uznałem, że wezmę spersonalizowany pick - Kolumbia jest serio zajebista :D 

Asutria jest tak bezpieczna , że w Wiedniu na każdym rogu stoją policjanci z odbezpieczoną bronią maszynową :)

No i bogatsza też nie jest. Choć faktycznie Wiedeń i Salzburg piękne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.