Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Kily napisał(a):

Kurczaka rzadko jem i gdzie mogę wybieram inne mięso (do tajskiej indyk), ale dla tej zupy zrobię wyjątek i pewnie w tym tygodniu wybiorę się do tej knajpy.

No właśnie pytanie jeszcze gdzie. Ja niestety znam w okolicy tylko jedną dobra (wierną smakom z Tajlandi).  teoretycznie chyba w okolicy jest jeszcze jedna w miare ok knajpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał(a):

Ta zupa nołnejm BMFa z Karmelickiej na pewno sztos jak z grzybami❤️

przynajmniej z czystym sumieniem mogę ją dać w bottom3! xD

38 minut temu, Kily napisał(a):

No to @RappaR samodzielnym liderem w kategorii postów.

i tak dużo mniej postów Rappara niż myślałem (obstawiałem że z 50% będzie Rapparowe :P )

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Przynajmniej @julekstep doceni wybór Kubackiego i Stocha w niespodziance:)

wiem wiem, tak przypuszczałem że akurat Ty zaczniesz dowodzić że w nożnej co  roku jest x meczów gdzie ekipa wraca z 0-3 na 3-3 i to nic specjalnego, ale tbh mam to w nosie

to był chyba najlepszy mecz nożnej jaki oglądałem i highlight z czasów jak nożna jeszcze jakkolwiek mnie jarała -> polski akcent to akurat dodatkowy bonus w tym drafcie -> a teraz wracaj do wertowania rankingów piosenek 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

 

to był chyba najlepszy mecz nożnej jaki oglądałem

Gdybyś wybrał ten mecz w kategorii najlepszy mecz, to bym propsował:)

7 minut temu, julekstep napisał(a):

-> a teraz wracaj do wertowania rankingów piosenek 🙃

Mojej piosenki nie ma w żadnym rankingu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

wiem wiem, tak przypuszczałem że akurat Ty zaczniesz dowodzić że w nożnej co  roku jest x meczów gdzie ekipa wraca z 0-3 na 3-3 i to nic specjalnego, ale tbh mam to w nosie

Tylko wiesz, że raczej o niespodziance mówi się w kontekście rozważań przed meczowych. Jakbyś napisał przed meczem,że ten finał LM skończy się karnymi po remisie 3:3 to raczej nikt by nie uznał tego za niespodziankę, bo w finale brały udział dwie uznane drużyny w dobrej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

każdy kto oglądał ten mecz na pewno po pierwszej połowie nie spodziewał się takiego wyniku

Ten sam case co z Kubackim i Stochem - ostateczny efekt zgodny z oczekiwaniami, tylko po drodze działo się ciekawie. Dlatego napisałem, że będziesz propsował wybór Kubackiego i Stocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Tylko wiesz, że raczej o niespodziance mówi się w kontekście rozważań przed meczowych. Jakbyś napisał przed meczem,że ten finał LM skończy się karnymi po remisie 3:3 to raczej nikt by nie uznał tego za niespodziankę, bo w finale brały udział dwie uznane drużyny w dobrej formie.

napisz buckmaherom żeby przestali używać zmiennych kursów w trakcie wydarzeń sportowych 🙃

 

to jest atf preferencyjny -> i na mnie większe wrażenie wywarło właśnie te 10 min, oglądając mecz na żywo (totalny mindfuck tbh) niż np. całoroczne śledzenie tabelki przy jakimś mistrzostwie)

no chyba że tutaj oczekujesz że ludzie wejdą na googla sprawdzać co kiedykolwiek miało najmniejsze oddsy -> ale imho nie o to chodzi w tym drafcie (10 min osobistego mindfucka >>>>>>> 100 rankingów opartych o buckmaherów)

1 minutę temu, fluber napisał(a):

Ten sam case co z Kubackim i Stochem - ostateczny efekt zgodny z oczekiwaniami, tylko po drodze działo się ciekawie. Dlatego napisałem, że będziesz propsował wybór Kubackiego i Stocha.

nie będę proposował bo nie propsuję skoków (jako sportu gdzie wyniki w dużej mierze opierają się na szczęściu)

 

i Milan był faworytem przed meczem -> więc ostateczny efekt również nie był zgodny z oczekiwaniami 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

napisz buckmaherom żeby przestali używać zmiennych kursów w trakcie wydarzeń sportowych 🙃

 

to jest atf preferencyjny -> i na mnie większe wrażenie wywarło właśnie te 10 min, oglądając mecz na żywo (totalny mindfuck tbh) niż np. całoroczne śledzenie tabelki przy jakimś mistrzostwie)

Pewnie, możesz też tak do tego podejść. Dlatego napisałem "raczej", bo każdy ma dowolność w traktowaniu niespodzianki po swojemu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał(a):

W piłce nożnej wynik w dużej mierze nie opiera się na szczęściu?

można teoretyzować że ogólnie w życiu wszystko opiera się na szczęściu

 

ale w niewielu dziedzinach jest to tak bezczelnie widoczne jak w skokach (temu wiatr wieje dobrze, temu źle i elo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gregorius napisał(a):

@BMF Masz na mysli Molám Thai Canteen & Bar | Kraków na rogu Rajskiej? Btw tam obok jest też jedna z najlepszych pizza w Krakowie (Npizza)

Bylem tam ostatnio. Jedzenie calkiem dobre jednak wybralem sie jako zastepstwo bo do Boggitlieri nie idzie wylapac stolik.

Takie tajskie tapas.

Maja problemy z czytnikiem kart 4 razy placilem....

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Bylem tam ostatnio. Jedzenie calkiem dobre jednak wybralem sie jako zastepstwo bo do Boggitlieri nie idzie wylapac stolik.

Takie tajskie tapas.

Maja problemy z czytnikiem kart 4 razy placilem....

Ja tego miejsca bym nie polecił. Ale też nie mam zamiaru przestrzegać. Mi to co zamówiłem nie bardzo podpasowało ale nie miałem poczucia naciągania czy pseudoTajskiej kuchni. Raczej nie każde danie z tajlandi musi pasować. Najlepsza kuchnia Tajska to chyba YamYam ale to tylko na dowóz i trzeba naprawdę uważać z ostrością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.