Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Ale żeby to miało sens, to trzeba byłoby podejść ambitniej niż ,,lubię tę piosenkę, o tę, i c***". 

Widać jak wygląda ambicja przy podejściu do filmowego 

Jedna kategoria poszła, druga jeszcze jako tako i potem zjazd kompletny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, sam nie jestem święty (ale oglądnę ;]]]]) - dlatego nie za bardzo wierzę w tego muzycznego ATF-a, generalnie w ATF-y, gdzie po drafcie trzeba poświęcić na niego trochę czasu. 

Bo samo wybieranie np. 'najlepsza piosenka popowa' to trochę garbage IMHO, przesłuchać ~pięć albumów Beatlesów i wybrać najlepszy - już spoko, ale do tego trzeba większej zajawki. 

Chociaż w sumie w muzycznym ATF-ie talent pool jest tak ogromny, że można by było zrobić 'draft jednej kategorii-słuchanie-głosowanie' zamiast 'draft-draft-draft-draft-draft wszystkiego-słuchanie-słuchanie-słuchanie-słuchanie-słuchanie-głosowanie-głosowanie...'. 

Może wtedy by to się mogło udać. 

ps

Abbey Road

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Chociaż w sumie w muzycznym ATF-ie talent pool jest tak ogromny, że można by było zrobić 'draft jednej kategorii-słuchanie-głosowanie' zamiast 'draft-draft-draft-draft-draft wszystkiego-słuchanie-słuchanie-słuchanie-słuchanie-słuchanie-głosowanie-głosowanie...'. 

true. best rock anthems from 70s and 80s na przyklad. duzo by tego bylo, ale mozna byloby podejsc jakosciowo do tematu. i oceniac utwory wg. szczegolowych kryteriow.

przypomne tez co chat gpt powiedzial na temat muzycznego atf-a: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwię się, że ten Bastek się jeszcze ostał, to chyba najbardziej ikoniczny post tego forum, choć oczywiście szacunek dla autora za całokształt twórczości, jeden z tych userów na których twórczości się wychowałem

co do akcji, to szukałem i szukałem, ale nic mnie nie urzekło, a tu mamy i sentyment i piękno i momentum i ciężar gatunkowy

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał(a):

Ja chyba nie do końca rozumiem kategorię najgorszy post, bo to co mam przygotowane w tej kategorii, to jest z pewnością najgorszy post spośród tych, które się tutaj pojawiły, ale zobaczymy potem po Waszym odbiorze.

posty z działu inne gdzie historycznie roiło się od elitarnych oszołomów i innych trolli albo fake kont Julka w skali alltime c***owo wyglądają na forum koszykarskim, dla mnie to druga, gorsza kategoria ja ten cały dział

no chyba, że masz coś sportowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

posty z działu inne gdzie historycznie roiło się od elitarnych oszołomów i innych trolli albo fake kont Julka w skali alltime c***owo wyglądają na forum koszykarskim, dla mnie to druga, gorsza kategoria ja ten cały dział

no chyba, że masz coś sportowego

Nope, mam coś naprawdę c***owego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał(a):

Tak, mam nadzieję że nie dostanie bana, jeśli administracja przegapiła. @Reikai obiecasz , że nie będzie banowania za wyciąganie okropnych postów z przeszłości?

Przypominam ze to nie jest ATF na najgorsza wiadomosc na prv xD

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Mowilem wam, ze kategoria jest zjebana bo fluber ma tu handicap

Nah

Rodman i Kolumbijki to mt. Rushmore tej kategorii i ciezko z tym konkurowac

A fluber zaraz wyskoczy z jakimis nudnymi obrazankami w stylu fame mma i bedzie udowadnial ze to powinno byc pierwsze bo tak i siak

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Dajcie jakiegos maila zebym wyslal glosowanie xD

Ja nie ogarniam glosowania :)

Moja rola konczy sie wraz z wpisaniem ostatniego picku do 1szego posta :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.