Skocz do zawartości

Lista obecności


PI3TR45

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w stanie oddać Sonics. Tzn. nie tyle w stanie, co rezygnuję. Tutaj trzeba trochę czasu i (dużo więcej niż trochę) zapału, żeby grzebać. Ja już drugi sezon przeleciałem bez tych dwóch warunków. Swoje ugrałem, a więcej już jadąc tym trybem nie osiągnę. Ktokolwiek jest w kolejce, to mogę drużynę oddać. Jedynie, gdyby nie było chętnych, to poprowadzę dalej. Ale widzę, że przynajmniej jeden jest, choć chyba też Knicks są wolni (??). Mogę oddać od razu albo przeprowadzić klub jeszcze przez draft i FA, jeśli ktoś nowy wolałby przejąć w momencie startu sezonu.

 

PS. Przedłużenie BigBena jest wiążące :) To no-brainer za tę kasę, hehe. Nie do zdarcia chłop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wiadomość w sprawie przydzielenia mi teamu.Nie ukrywam że wolałbym go otrzymać przed draftem.Mogę wziąść w każdej chwili,chociaż zajmie mi trochę czasu to zanim wszystko ogarne ale dam rade.:)Pewnie każdy będzie chciał mnie na początku wydymać,a nie pomóc;)ale licze że znajdzie się ktoś kto pomoże świeżakowi.pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekamy na kolejne zgłoszenia/polecenia, dwa zespoły są do wzięcia.

Witam.

 

Jeśli byłaby możliwość, chętnie przejmę jakąś drużynę, wymagań nie mam żadnych, trochę pamiętam jak kumpel w to grał dawno temu. Zrozumiem oczywiście, jeśli się nie zgodzicie ze względu na mój staż na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

moi drodzy, mamy kilka wolnych miejsc. poszukujemy nowych chetnych, jednak nie jest latwo. szkoda tez, aby ekipy byly prowadzone przez kompy. dlatego tez jesli ktos z Was chcialby poprowadzic druga druzyne, to prosze sie zglosic do mnie na priv. z tego co pamietam, to chyba tylko xamel wyrazal chec poprowadzenia drugiej druzyny?

 

co do warunkow, to druga druzyna musi byc w przeciwnej konferencji. ponadto jest calkowity zakaz wymian miedzy tymi druzynami. jak rowniez nie mozna specjalnie zmieniac taktyki na mecze pomiedzy swoimi druzynami i musza grac najlepsi zawodnicy (chyba, ze przez caly sezon ktos wystawia tych slabszych). jesli nikt nowy sie nie zglosi, to wtedy druzyny przypadna obecnie grajacym. natomiast jesli z czasem ktos nowy sie zglosi, to GM posiadajacy dwie ekipy, bedzie musial zrezygnowac z jednej (sam bedzie decydowal z ktorej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.