Skocz do zawartości

KNICKS - sezon wędkarski (tarło, pora godów itp.) rozpoczęty.....


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mayor napisał(a):

Tylko Giannis ma czterech braci, może dla wszystkich miejsca w Knicks nie wystarczyć .,Pewnie Embiid też będzie wybitnie rozczarowany i będzie szukał winnych jak zawsze, wiadomo że to gracz na pół sezonu ale za to jaki 

Embiid ma wymówkę, choć postawa Sixers pod wodzą maxeya, raczej nie napawała Joela optymizmem 

Brunson pasuje do Giannisa  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mayor napisał(a):

Tylko Giannis ma czterech braci, może dla wszystkich miejsca w Knicks nie wystarczyć .,Pewnie Embiid też będzie wybitnie rozczarowany i będzie szukał winnych jak zawsze, wiadomo że to gracz na pół sezonu ale za to jaki 

NYC to NYC 3 do nets 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do mojej poprzedniej myśli o wzmocnieniu za picki i Randla, to chyba najciekawsza byłaby wymiana za Bridgesa :) On z pewnością chętnie zmienił by "dzielnicę", a motyw reunion wildcats w knicks to wręcz wymarzony scenariusz na jakiś serial na netflixie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cwikson napisał(a):

A wracając do mojej poprzedniej myśli o wzmocnieniu za picki i Randla, to chyba najciekawsza byłaby wymiana za Bridgesa :) On z pewnością chętnie zmienił by "dzielnicę", a motyw reunion wildcats w knicks to wręcz wymarzony scenariusz na jakiś serial na netflixie :)

Problem bo młody Rondelek nienawidzi Nets 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeżeli nets ma oddawać MB to chyba nie za gracza którego gdzieś maja puścić dalej bo tu nie chce. Nets dostawali i odrzucali lepsze oferty więc tu nie widzę tego jakoś. 

Serio chcecie płacić taką walutą za legit gracza który owszem miał gorszy sezon obecnie i może nets nawet żałują tych odrzuconych 4x1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Ja tylko na chwilę 

 

Jebać Knicks 

Napisał ktoś komu przeszkadzają bezproduktywne wpisy na forum i by banował wszystkie przejawy takiego wpisu jak wyżej … hm 

Wracając do knicks. Moim zdaniem dopóki biega Randle (zach randolph) to nic z tego nie będzie. OG plus rozgrywajek a reszta po cichutku powymieniać. Wolę już Starksa i Oakleya po 60 tce 

Donte Hart i Hartenstein szanuje jako fillery z ławki najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, josephnba napisał(a):

Ja tylko na chwilę 

 

Jebać Knicks 

Ostatnie takie wyznania słyszałem od fanów bulls jak byłem jeszcze w liceum, w latach 90. Dzięki, aż się miło na sercu zrobiło. To tylko potwierdza fakt, że po prawie trzydziestu latach wracamy na poważną mapę NBA.

I jako, że ja tez tylko na chwilę:

Fuck Trae Young ! 

Fuck Boston !

Edytowane przez cwikson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, cwikson napisał(a):

Ostatnie takie wyznania słyszałem od fanów bulls jak byłem jeszcze w liceum, w latach 90. Dzięki, aż się miło na sercu zrobiło. To tylko potwierdza fakt, że po prawie trzydziestu latach wracamy na poważną mapę NBA.

I jako, że ja tez tylko na chwilę:

Fuck Trae Young ! 

Fuck Boston !

Ja pi****le, to jest tak zwany jinx - wszystko teraz stracone a ja nie mam prawdopodobnie k**** kolejnych 20+ lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, blackmagic napisał(a):

Ogólnie nix są od pozyskania wysokiego broniącego i potrafiącego punktować od bycia kontenderem. Czyli trzeba liczyć że ktoś się nabierze na randla 

 Leakers powinni go łyknąć jak indyk kluchę ,oni lubią takie reunions , Rondel & DLO killing squad ,jak Bolek i Lolek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mayor napisał(a):

 Leakers powinni go łyknąć jak indyk kluchę ,oni lubią takie reunions , Rondel & DLO killing squad ,jak Bolek i Lolek

Lakers już raz go odpuścili więc nie sądzę, szczególnie że nie rozwiązuje on żadnych problemów i dubluje się z duo lbj/ad ale nice try

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.