Skocz do zawartości

KNICKS - sezon wędkarski (tarło, pora godów itp.) rozpoczęty.....


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

1. jokic

2. Doncic

3. Embiid

4. Shai 

5. giannis

6. Tatum 

7. Kawhi

8. Brunson ? 
 

Booker, Edwards, LeBron, Curry nie grają lepszego sezonu indywidualnie, a druzynowo tylko Edwards lepiej. Nie widzę kontrowersji w tym top10 ligi w tym sezonie. 
 

Kawhi gral fajne 1.5 miesiaca.

Nalezy tez zadac pytanie, czy bierzemy zdrowego Lebrona ponizej Tatuma np. Ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to o tyle ciekawe, że raczej bankowo to Davis będzie wyżej na koniec sezonu w all-nba teams

No nie wiem, Lebron ma dalej media I swietny rzutowo sezon.

Ale Davis zasluguje ofc za D. To skandal, ze nie byl DPOTY, a byl jakis JJJ. Cos jak Duncan.

No I umowmy sie, G7 - idziesz na wojne z Lebronem czy Davisem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał(a):

No nie wiem, Lebron ma dalej media I swietny rzutowo sezon.

Ale Davis zasluguje ofc za D. To skandal, ze nie byl DPOTY, a byl jakis JJJ. Cos jak Duncan.

No I umowmy sie, G7 - idziesz na wojne z Lebronem czy Davisem?

ale Tobie to akurat chyba nie muszę tłumaczyć jak LeBron jest zlewamy od x lat przez tych głosujacych, sam bym go dał wyżej, ale no nie wydaje mnie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale Tobie to akurat chyba nie muszę tłumaczyć jak LeBron jest zlewamy od x lat przez tych głosujacych, sam bym go dał wyżej, ale no nie wydaje mnie się

Z tym, ze Davis tez nie ma za dobrej prasy. Za bycie pasywnym w ataku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Jordan 

Jordan

Jordan

Jordan

Jordan

Pippen

Pippen

Iverson

Bryant

Rose 

Lista wyglada legit jeżeli ktoś chciałby koniecznie zdyskredytować dokonania Mja i wykazać że LBJ to jest GOAT. Jeżeli tak zestawiasz swój top to trudno. Nie wiem kto tu jest najbardziej podejrzany z listy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Jest duza szansa, ze wlasnie wtedy przestales ogladac koszykowke :P

Za moich czasów ;) 

Po co oglądać podróbki jak widziało się Boga i apostołów? ;)

 

Top10 

Szczerze to nie lubię tych zestawień za bardzo bo to mocno uzależnione od widzi mi się autora  

Jok, Embiid, Edwards, Tatum, Antek, Luka, Shai to absolutny top połączenia skilla i potencjału

Żadnego z nich bym z top 10 nie wyrzucil

Booker, Leonard, Haliburton (przed ASG byłby w pierwszym gronie) , Brunson, zdrowy Morant (pytanie czy mowa tylko o tym rs czy ogólnie) 

James, Davis, Curry, Durant kolejni których ciężko nie brać pod uwagę  

 

Nie wiem czy Brunson zdecydowanie wyprzedza każdego z dwóch pozostałych grup choć jak tak analizuję, widzę go faktycznie wyżej niż początkowo zakładałem 

Na początku dyskusji był bliżej top20 ale zwrociliscie moją uwagę na kilka rzeczy których pierwotnie nie brałem pod uwagę 

Ale czy top10? Wciąż chyba bardziej top12-14

Teraz, ignazz napisał(a):

Lista wyglada legit jeżeli ktoś chciałby koniecznie zdyskredytować dokonania Mja i wykazać że LBJ to jest GOAT. Jeżeli tak zestawiasz swój top to trudno. Nie wiem kto tu jest najbardziej podejrzany z listy  

Twój post jest podejrzanie uszczypliwy, popracuj nad tym bo przestajesz rzygać tęczą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, cwikson napisał(a):

Pakować zwłoki Randla z paczką picków 1stR i czekać, aż w lato pojawią się niezadowoleni z aktualnego sezonu i wyników zespołu (może Markkanen chciałby zmienić otoczenie, a Jazz uwielbiają kolekcjonować picki)

Może i uwielbiają ale kiedyś muszą przestać je zbierać 

Giannis może za chwilę być wybitnie rozczarowany sytuacją w Bucks 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, josephnba napisał(a):

Może i uwielbiają ale kiedyś muszą przestać je zbierać 

Giannis może za chwilę być wybitnie rozczarowany sytuacją w Bucks 

Tylko Giannis ma czterech braci, może dla wszystkich miejsca w Knicks nie wystarczyć .,Pewnie Embiid też będzie wybitnie rozczarowany i będzie szukał winnych jak zawsze, wiadomo że to gracz na pół sezonu ale za to jaki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.