Skocz do zawartości

PLAYOFFS JAZDA JAZDA - LIVECHAT 2024


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał(a):

Ja wiem, że jest listopad i Bucks jeszcze pewnie się ogarną, ale póki co oni wyglądają naprawdę tragicznie w obronie. Lillard i Malik to chyba najgorsze 1-2 combo w D w całej lidze.

a trzeba jeszcze zakładać, że Lopez nie zagra pełnego sezonu, gdyby nie on to byłoby chyba +40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kings -4 na 50 sek do końca, rzucają fullcourt. 
curry podaje prosto do monka. Monk trafia 3. 
nadtepna akcja Dray podaje w aut xD 

 

-1 i piłka dla Kings.

dzieje się..

edit oooo k**** co Monk trafił game winnera, miazga ! 

2 godziny temu, Kubbas napisał(a):

ex Laker Troy Brown Jr wygrywa Minny mecz

oglada ktos GSW? co tam sie stalo Draymond wjechal na pelnej? bo dallas ogladam

XD draymond wjechał na pełnej, piłkę w aut 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem nawet na trybunach.

 No Halibut jechał mocno w Pierwszej połowie, potem ta 3 i czwarta kwarta to totalnie nieudana dla większosci zawodnoków Pacers. 

Troszke Tyrese odżył pod koniec IV kwarty, gdzie tam mocno Pacersi naciskali ale bezskutecznie, zeby dojechac Heatów, 

ale ogólnie III i IV kwarta to mocna obrona Heat i widać, że się tam Pacers posypali po calosci czy to skuteczność, czy także 3 zawodników sie wyfaulowalo.

Butler, Butlerem, Adebayo wiadomo ( choc dzisiaj początek okej, a potem nie bylo go) ,ale to co Heat wzieli z Jaquezem to kosmos.

Heat moze tradeowac Herro bez problemu, maja juz zawodnika gotowego do S5. Jr będzie w S5 Rookies tego sezonu.  Jemu normalnie daja pilke w momentach krytycznych i on dojezdza. 

 

 

A co do Halibuta - jak on z taka technika ( a ogoladam go od rookie sezonu) moze trafiac takie trojki to tylko on wie. 

I niech Pacers wysylaja Hielda na Bahamy i naprawde kogoś fajnego zgarna, bo tam jest duzo utalentowanej mlodziezy

 

 

Patrze na te kontrakty w Miami, to tam ladny kosmos - Lowry za 29 mln , Duncan za 18 mln, Herro 27 mln,  może to czas na Zacha z Szikgao - salary się zgadza. Co prawda w Miami chyba najgorzej wyglada obsadzenie pozycji  PF, bo tutaj gra Robinson, ale może na small ball to by hulalo

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kubbas zmienił(a) tytuł na PLAYOFFS JAZDA JAZDA - LIVECHAT 2024

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.