Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pizda ten Embiid, udawal ze go boli jak mu Kuminga spadl na noge, a teraz boi sie hejtu I wymyslili kontuzje.

Od Jokiciowcow nie oczekuje przyznania sie do zbyt pochopnych wnioskow w sprawie Embiida, bo od lat a niego pluja tlumaczac to pilkarskim klimatem I emocjami, lol ale @lorak you are better than that.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha histeryczny racjonalizm at its finest ❤️ 

5 godzin temu, BMF napisał(a):

Nope, uzależnienie wartości kontraktów od nagród -- nagród od meczów -- premii od nagród, już w pierwszym sezonie powoduje potencjalne sytuacje, gdzie zawodnicy mogą woleć balansować na granicy niż zachowywać się racjonalnie. 

Faktycznie uzależnianie wysokości pensji koszykarzy NBA od tego ile grają w tymże NBA to totalny bezsens. TOTALNY! xD

 

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Od Jokiciowcow

haha lata mijają i dalej na forumku leci 'jokiciowcy' jako pejoratyw u różnych embiidowych czy lakersowych faryzeuszy

mimo że jest już powszechnie znanym faktem to że to właśnie oni mieli rację i jako pierwsi dostrzegli nadejście PRAWDZIWEGO MESJASZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale pizda ten Embiid, udawal ze go boli jak mu Kuminga spadl na noge, a teraz boi sie hejtu I wymyslili kontuzje.

Od Jokiciowcow nie oczekuje przyznania sie do zbyt pochopnych wnioskow w sprawie Embiida, bo od lat a niego pluja tlumaczac to pilkarskim klimatem I emocjami, lol ale @lorak you are better than that.

ale ze jakie pochopne wnioski miałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Reikai napisał(a):

Ale pizda ten Embiid, udawal ze go boli jak mu Kuminga spadl na noge, a teraz boi sie hejtu I wymyslili kontuzje.

Od Jokiciowcow nie oczekuje przyznania sie do zbyt pochopnych wnioskow w sprawie Embiida, bo od lat a niego pluja tlumaczac to pilkarskim klimatem I emocjami, lol ale @lorak you are better than that.

Jesli Embiid faktycznie zagrał z Warriors będąc niegotowym i pod presja internetu podjął taka decyzje, to jest po prostu nieracjonalnym głupkiem który dał się ponieść presji internautów, nie da się inaczej tego nazwać. 
Ta gownoburza po meczu z nuggets mogła być czynnikiem do podjęcia pewnej decyzji ale to on podjął taka decyzje sam, nie było tam zadnego głosowania internautów czy Embiid ma grac, wiec to upraszczanie ciągu przyczynowo skutkowego do „hejt w internecie go teraz połamał, mowilem ze tak bedzie” jest przezabawny. 

PS. Sam Haliburton wyglądał wczoraj na zdrowego:

https://www.instagram.com/p/C202xbZL9qY/?igsh=b3hhb2syZ3hza3ht
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Reikai napisał(a):

Od Jokiciowcow nie oczekuje przyznania sie do zbyt pochopnych wnioskow w sprawie Embiida, bo od lat a niego pluja tlumaczac to pilkarskim klimatem I emocjami, lol ale @lorak you are better than that.

Przecież w grudniu jeszcze ja i chyba LBS pisaliśmy, że Joel zasługuje na MVP i gra historyczny sezon, a cały tegoroczny zwrot wokół Embiida (również fanów Philly wówczas, którzy pewnie woleliby o tym nie pamiętać) zaczął się, gdy Joel zaczął przeciągać serie 30-10 w blowoutach i przez to chyba po meczu z Knicks wypadł na dłużej. To wtedy pojawiały się tekst z Philly, że powinien zacząć odpuszczać RS żeby byc w końcu zdrowym w Playoffs etc.

Ja nie mam problemu z docenieniem koszykarskich umiejętności Biida, ale to nie zmienia, że w dużej mierze on i 76ers jako organizacja odpowiadają za duża część niechęci wokół niego i że to jest często uzasadnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Mi to wygląda, że Najbardziej rozemocjonowany jesteś Ty w tej chwili.

Jest to możliwe, ale to Lucas, LBS, vero, josephnba się mylili, mi tam w skali forumka wystarcza. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no i wywróżyłeś poważną kontuzje 

Tak, wywróżenie kontuzji Joela Embiida było niesamowicie ciężkim zadaniem (ale chyba jeszcze nie wiadomo, czy poważnej). ;]

Co miało zostać napisane to już zostało, tak że do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BMF napisał(a):

Jest to możliwe, ale to Lucas, LBS, vero, josephnba się mylili, mi tam w skali forumka wystarcza. ;]

Nadal nie wiem gdzie się myliliśmy skoro liga ukrala Philly za to, że nie dali Embiida do raportu o kontuzji i w ten sposób zjebano hype na ważny mecz National TV.

Tak samo nie wiem gdzie mylił się Malone na konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, BMF napisał(a):

Haha, poszło szybciej niż myślałem.

Pięknie się zestarzała ta histeria. Nie wiem czy to jakoś spotęgowało tego meniscusa (bardziej nie niż tak, ale kto go tam wie), tak czy siak śmiesznie wyszło, że typ opuścił parę meczów przez kontuzję, ludzie (od tych mało lotnych pokroju Malone'a, przez media, po kibiców) rozpoczęli (w pełni zasłużoną, tak) nagonkę (nierelewantne, że NBA potwierdziło, że faktycznie był kontuzjowany), potem niezdrowy typ wyszedł na mecz, bo cały internet się z niego śmieje + na szali ma miliony (good job, NBA) -- i się połamał. XD

Zdrówka, 'największa pizdo w lidze'. 

Btw. to wpierdalanie się w nogi powinno zacząć być penalizowane flagrantami (Embiida też to dotyczy oczywiście), tzn. fajna jest ta kultura hustle plays, ale tu +100-kilogramowi enforcerzy bezkarnie mogą rzucać się w nogi rywali, kolejny raz gwiazda łapie przez to duży uraz (pozdro Solomon Hill), psując mi kolejny sezon oglądania. 

E:

Może jednak puścił fake'a Shams z tą zerwaną łąkotką, bo widzę, że usunął. 

Ale to chyba robienie sobie nadziei. 

Może się na oglądanie baletu przerzuc? 

 

Nie dość że liga wymyśla mnóstwo zakazów przez co gra jest soft to teraz jeszcze hustle niektórym zaczynają przeszkadzać 

Siatkówka jest bezkontaktowa albo szachy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał(a):

Nadal nie wiem gdzie się myliliśmy

Dobra, ostatni raz.

Lucas: najgorsza pizda w lidze!!!!

Vero: śmieszki, że ma ciężki mecz z Blazers i musi odpocząć (w domyśle pizda)!

LBS: śmieszki, że taki z niego competitor!

josephnba: c***a tam mu się zostało [incydent z Kumingą] !

[i pośrednie komenty innych osób -- odzwierciedlające ogólne nastawienie w sieci]

---

Rzeczywistość: Embiid miał kontuzję (komunikat NBA, na który się powołujesz); nie zagrał z Blazers przez kontuzję; chyba zagrał z Warriors nie-zdrowy (całkiem competitive, nawet jeśli idiotyczne, z czym się zgadzam); złapał z Warriors kontuzję (zobaczymy jak poważną) w incydencie z Kumingą.

---

Jeśli stawiasz tezę, że mieliście prawo do pomyłki przez deficyt informacji / swoją antypatię do Embiida / przeszłe doświadczenia - to tak jakby spoko.

Tzn. ja zasadniczo nie wypominam (prawdopodobnie skończyłbym na jednym 'no nie mieliście racji ziomeczki'), ale Wy tutaj przekonujecie, że on jest jedynie 'słusznie' krytykowany, gdy ostatni ~tydzień obserwujemy, że był niesłusznie krytykowany. Słusznie/niesłusznie vs rzeczywistość, nie vs Wasze subiektywne wyobrażenia na temat Joela Embiida potęgowane deficytem informacji. Sixers dostali karę za niewpisanie kontuzjowanego gracza (jakbym miał typować, to dlatego, że chciał grać i uniknąć tego, co się wydarzyło w necie, co przeczy... - ale ktoś się obruszy tą pozytywną interpretacją, więc uznajmy, że dlatego, że są głupi, idc) do protokołu.

ps

Z Malonem mogłem trafić na jakiś zmanipulowany cytat + go nie lubię, tak że przepraszam potężnego coacha z tego miejsca. Bo się myliłem, a nie ''miałem prawo do pomyłki, bo coś tam, still, jebać pozera Malone'a''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, BMF napisał(a):

Jeśli stawiasz tezę, że mieliście prawo do pomyłki przez deficyt informacji / swoją antypatię do Embiida / przeszłe doświadczenia - to tak jakby spoko.

No dokładnie taką tezę postawiłem na początku i mogę się tylko za siebie wypowiadać.

Gdyby był w raporcie o kontuzji, albo gdyby rok temu nie opuścił akurat tego meczu (w jego dniu jeszcze puszczono Embiidowy antyJokic wywiad w Athletic) to reakcje na to byłyby inne.

To wszystko konsekwencja zarówno błędów organizacji, jak i przeszłości.

Z Warriors chyba jeszcze o tyle pechowy uraz, że to inne kolano (?) niż wcześniej miał problemy w tym sezonie, bo wydawało mi się, że Woj pisał o prawym, a teraz poszło lewe.

Ja zasadniczo z tym występem mam problem podobny do Malone, bo to co Philly-Embiid zrobili to c***owe strasznie dla ligi jako produktu.

27 minut temu, BMF napisał(a):

Wy tutaj przekonujecie, że on jest jedynie 'słusznie' krytykowany,

A to podtrzymuje, bo przecież ta krytyka i ogólne podejście do Embiida nie wzięło się z przypadku czy losowania wśród NBA community. Nie on pierwszy, nie on ostatni, ale to zwykle ma swoje podstawy po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał(a):

Dobra, ostatni raz.

Lucas: najgorsza pizda w lidze!!!!

Vero: śmieszki, że ma ciężki mecz z Blazers i musi odpocząć (w domyśle pizda)!

LBS: śmieszki, że taki z niego competitor!

josephnba: c***a tam mu się zostało [incydent z Kumingą] !

[i pośrednie komenty innych osób -- odzwierciedlające ogólne nastawienie w sieci]

---

Rzeczywistość: Embiid miał kontuzję (komunikat NBA, na który się powołujesz); nie zagrał z Blazers przez kontuzję; chyba zagrał z Warriors nie-zdrowy (całkiem competitive, nawet jeśli idiotyczne, z czym się zgadzam); złapał z Warriors kontuzję (zobaczymy jak poważną) w incydencie z Kumingą.

---

Jeśli stawiasz tezę, że mieliście prawo do pomyłki przez deficyt informacji / swoją antypatię do Embiida / przeszłe doświadczenia - to tak jakby spoko.

Tzn. ja zasadniczo nie wypominam (prawdopodobnie skończyłbym na jednym 'no nie mieliście racji ziomeczki'), ale Wy tutaj przekonujecie, że on jest jedynie 'słusznie' krytykowany, gdy ostatni ~tydzień obserwujemy, że był niesłusznie krytykowany. Słusznie/niesłusznie vs rzeczywistość, nie vs Wasze subiektywne wyobrażenia na temat Joela Embiida potęgowane deficytem informacji. Sixers dostali karę za niewpisanie kontuzjowanego gracza (jakbym miał typować, to dlatego, że chciał grać i uniknąć tego, co się wydarzyło w necie, co przeczy... - ale ktoś się obruszy tą pozytywną interpretacją, więc uznajmy, że dlatego, że są głupi, idc) do protokołu.

ps

Z Malonem mogłem trafić na jakiś zmanipulowany cytat + go nie lubię, tak że przepraszam potężnego coacha z tego miejsca. Bo się myliłem, a nie ''miałem prawo do pomyłki, bo coś tam, still, jebać pozera Malone'a''. 

Czy tobie się zdaje że moja opinia na temat Embiida zmieni się tylko dlatego że ma uraz? 

Sam prowokuje mnóstwo kntuzjogennych sytuacji a to jak widać broń obosieczna 

Życzę mu powrotu do zdrowia ale to wciąż przepizda 

 

Może żeby uniknąć urazów zakażemy graczom skakać, biegać, dotykać się

Niech tylko stoją i rzucają, dużo gorzej się tego oglądać nie będzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Czy tobie się zdaje że moja opinia na temat Embiida zmieni się tylko dlatego że ma uraz? 

Może Twój ulubiony koszykarz Cię przekona?

Zero accountability na e-nba. :( 

Przynajmniej tego tematu Jokic vs Jordan z listopada czy tam grudnia nie będę musiał aktualizować, bo tam chyba przypisałem MVP Jokiciowi.

Ciężko wyobrazić sobie inny rezultat w tym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, BMF napisał(a):

Może Twój ulubiony koszykarz Cię przekona?

to ten sam, który po wpierdolu w WCF zamiast obiecać rewanż puścił w świat możliwość odejścia? by po miesiącu stwierdzić - its prunk bro! 

faktycznie dobrali się obaj znakomicie

@Lucas wytłumaczył

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama opinia LeBrona mnie trochę bawi, bo totalnie zrzuca odpowiedzialność z Philly jako organizacji etc + jakoś nie przypominam sobie, żeby reagował jak w ESPN gadano, że Jokic wygrywa MVP, bo jest biały.

No ale nie dziwi mnie, że bracia w USA się wspierają, a białasów mają w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bardzo trafnie, wątpię by to był żart tbh

 

Teraz, Lucas napisał(a):

Sama opinia LeBrona mnie trochę bawi, bo totalnie zrzuca odpowiedzialność z Philly jako organizacji etc + jakoś nie przypominam sobie, żeby reagował jak w ESPN gadano, że Jokic wygrywa MVP, bo jest biały.

No ale nie dziwi mnie, że bracia w USA się wspierają, a białasów mają w dupie.

this

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bardzo trafnie, wątpię by to był żart tbh

To wpisz sobie Twitterowej pompki i nick naczelnego meczykow to zrozumiesz ;)

Po prostu wklejanie past z TT w inne środowisko może być mało zrozumiałe.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.