Skocz do zawartości

Stuu i inne śmieci #pandora


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał(a):

Napisz, że jesteś boomerem, nie pisząc że jesteś boomerem;)

Płotki typu stuu, Dubiel i boxdel przykryły grubą rybę Tymona Tymańskiego;)

Nie mam zbytnio czasu, żeby ogarnąć ten youtuberowy świat. Teraz na tt wyskoczył mi jakiś tweet Wardęgi, że jakaś wataha zatrzymala jakiegoś gościa w sklepie w Anglii. Sam już nie wiem czy to jest wszystko na poważnie, czy to jakieś show, performance? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, airmax napisał(a):

Jakbym miał układać teorie spiskową, to Wardega chce pozbyć się Boxdela z Fame, odkupić jego udziały i robić hajs jako jeden z włodarzy. W swoim materiale, Wardega zestawił Boxdela (w zasadzie wrzucił pod pociąg) za parę wiadomości w jednym rzędzie z typem co prowadził 13 łatkę do hotelu - w odróżnieniu od Konopa, który w swoim materiale zaznaczył, że działania grubego to pikuś przy głównym „bohaterze” tej afery 

W jakąkolwiek bezinteresowność kogokolwiek z tego grona nie uwierzę. Teraz bohaterem ludu jest typ, który kilka lat temu latał po ulicy i „badał” kobietom piersi bez ich zgody

W kontekście Fame mówi się że nie druid a trend typek od samochodów (zapomniałem ksywki) może wejść w ten biznes 

 

Co do macania dziewuch po cyckach 

Która nie wyraziła zgody w boobsmanie? Nie żebym bronił Wardegi, bo w czasach prankow typem gardziłem. Psa pająka do tej pory nie widziałem, ale od kiedy poszedł w commentary nie było chyba bardziej transparentnego twórcy na YT 

 

Stano i cały KS dał dupy. Podejście Krzyśka było jasno pokazane już w hejtparku właśnie z druidem gdzie nazwał te wszystkie afery głupotami wąskiej grupki ludzi 

Tu jednak ostro popłynął tą wykorzystaną jedenastką 

 

4 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Nie mam zbytnio czasu, żeby ogarnąć ten youtuberowy świat. Teraz na tt wyskoczył mi jakiś tweet Wardęgi, że jakaś wataha zatrzymala jakiegoś gościa w sklepie w Anglii. Sam już nie wiem czy to jest wszystko na poważnie, czy to jakieś show, performance? 

Sam jesteś k**** performes 

Kolesie wykorzystują 13stki a ten pierdoli jak zwykle swoje kocopoły

I niby rodzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, airmax napisał(a):

Jakbym miał układać teorie spiskową, to Wardega chce pozbyć się Boxdela z Fame, odkupić jego udziały i robić hajs jako jeden z włodarzy

Bardzo mało prawdopodobne, z tego co mówił Wardęga to Boxdel od początku zaprzeczał, że cokolwiek wiedział, oni mieli bardzo bliskie relacje i jak się zaczęło pod dupkiem palić to nagle ten przyniósł nagrania z imprezy gdzie upijanie były małolaty, a to podobno wierzchołek góry lodowej i dopiero się zacznie jak policja przejrzy materiały. A co do Fame to imo już nigdy nie będą mieli takiej popularności, wystarczy spojrzeć jakie "postaci" zostały z niej wykluczone, ludzie się od tego odwóco.

6 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Teraz na tt wyskoczył mi jakiś tweet Wardęgi, że jakaś wataha zatrzymala jakiegoś gościa w sklepie w Anglii. Sam już nie wiem czy to jest wszystko na poważnie, czy to jakieś show, performance? 

Nie, to na żywo było akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

oni mieli bardzo bliskie relacje

Ja właśnie w bliskie relacje w tym środowisku średnio wierzę. Boxdel to jest śliski typ, który jest z kimś, jak ten ktoś jest na szczycie, później bez mrugnięcia okiem go olewa, a Wardega jest zbyt cwany/inteligentny, żeby z kimś takim wejść w bliższą, przyjacielską relację. 

8 minut temu, josephnba napisał(a):

Tu jednak ostro popłynął tą wykorzystaną jedenastką 

Zdjęciem i podpisem „z młodym chłopem w zatoce sztuki” też się nie popisał 

10 minut temu, josephnba napisał(a):

Co do macania dziewuch po cyckach 

Która nie wyraziła zgody w boobsmanie?

https://wroclaw.naszemiasto.pl/wardega-jako-boobsman-badal-piersi-wideo/ar/c11-2756416
 

ta od której dostał w twarz chyba nie wyraziła zgody :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Zastępczy temat żeby przykryć "występki" grubszych ryb.

Od kilkunastu lat Warszawa wie np. o tym, że Tymon Tymański lubi małolatki i nikt nic z tym nie robi. 

Kto xD #nikogo 

1 godzinę temu, P_M napisał(a):

Serio, tak zrozumiałeś napisanego przeze mnie posta? Myślałem, że to oczywiste, że chodzi mi o autorów filmików, a nie Józka... 

Gwarantuję ci, że jeden z autorów filmów wyszedłby lepiej finansowo gdyby aferę zamiótł pod dywan. Konkretnie chodzi mi o Wardęgę i projekt GOATS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, josephnba napisał(a):

Sam jesteś k**** performes 

Kolesie wykorzystują 13stki a ten pierdoli jak zwykle swoje kocopoły

I niby rodzic...

Przecież z tego zrobiła się dziwna telenowela "fifek wypuścił film o pipku, czekamy na reakcję cipka" - dla ludzi uzależnionych od śledzenia życia youtuberów to kolejny fajny filmik do obejrzenia i nakręcenie się na następne kilka dni. Tylko kilka dni. Skończy się pewnie tym, że nikt nawet nie dostanie zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Kołczu33 napisał(a):

Kto xD #nikogo 

Gwarantuję ci, że jeden z autorów filmów wyszedłby lepiej finansowo gdyby aferę zamiótł pod dywan. Konkretnie chodzi mi o Wardęgę i projekt GOATS. 

dwa dni przed publikacja filmiku Wardegi 'projekt GOATS' akurat trafil na mine z Wardega wlasnie jako najwiekszym zwyrolem :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Przecież z tego zrobiła się dziwna telenowela "fifek wypuścił film o pipku, czekamy na reakcję cipka" - dla ludzi uzależnionych od śledzenia życia youtuberów to kolejny fajny filmik do obejrzenia i nakręcenie się na następne kilka dni. Tylko kilka dni. Skończy się pewnie tym, że nikt nawet nie dostanie zarzutów.

Tak faktycznie w tle są krzywdzone dzieci a wg ciebie ludzie napalaja się jak na kłótnię babć w Lidlu o karpia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Przecież z tego zrobiła się dziwna telenowela "fifek wypuścił film o pipku, czekamy na reakcję cipka" - dla ludzi uzależnionych od śledzenia życia youtuberów to kolejny fajny filmik do obejrzenia i nakręcenie się na następne kilka dni. Tylko kilka dni. Skończy się pewnie tym, że nikt nawet nie dostanie zarzutów.

Rzadko, ale zgadzam sie z tym co piszesz. Dodatkowo takie "fifki" mają setki tysięcy oglądnięć w ciągu kilkunastu godzin. Goście wykorzystują moment bawiąc się w ekspertów od youtubowej pedofilii. A i takich "fifkow" obrodziło też. 

Ciesze się, że wszyscy bohaterowie tej historii są dla mnie anonimami, poza Wardęga, którego kojarzę z jakiś mniej lub bardziej śmiesznych żarcików sprzed lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

Przecież całą formuła goats od początku była nastawiona na cringe dla stulejarzy 

no właśnie w pewnym momencie to wyszło już poza zwykły cringe

i 2 dni przed filmikiem Wardęgi zostało to ładnie nagłośnione na kanale który wcześniej już potrafił 'namieszać' (przykładowo po filmiku z tego kanału Fame wprowadził politykę anty-'gangusową'):

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał(a):

no właśnie w pewnym momencie to wyszło już poza zwykły cringe

i 2 dni przed filmikiem Wardęgi zostało to ładnie nagłośnione na kanale który wcześniej już potrafił 'namieszać' (przykładowo po filmiku z tego kanału Fame wprowadził politykę anty-'gangusową'):

 

Kojarzę temat bo z racji wieku syna kontroluję treści i kanały commentary bardzo mi pomogły w tej kwestii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Szabla napisał(a):

Ciesze się, że wszyscy bohaterowie tej historii są dla mnie anonimami

i w taki razie wydaje Ci się, że zasadne jest zabieranie głosu? esencja debaty w tym kraju, niezależnie od tematu

 

 

10 godzin temu, airmax napisał(a):

Ja właśnie w bliskie relacje w tym środowisku średnio wierzę.

z tego co się słyszy to Baxton był generalnie bardzo lubiany w tym uniwersum w porównaniu do np. Goli, to, że podpinał się pod zasięgi to akurat można zarzucić co drugiemu, Wardęga przecież też nie lepszy skoro regularnie promował u siebie Fagate, ciężko mi jakoś określić go jednak "śliskim" skoro bez mrugnięcia okiem rozjebał cały ten układ gdzie wartość tych koneksji można liczyć na dziesiątki milionów, jak na moje to oni wszyscy myśleli, że są nietykalni skoro dają Wardędze zarobić, no i się przeliczyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DLT_Braddock napisał(a):

Przecież z tego zrobiła się dziwna telenowela "fifek wypuścił film o pipku, czekamy na reakcję cipka" - dla ludzi uzależnionych od śledzenia życia youtuberów to kolejny fajny filmik do obejrzenia i nakręcenie się na następne kilka dni. Tylko kilka dni. Skończy się pewnie tym, że nikt nawet nie dostanie zarzutów.

Mieszasz niepotrzebnie to co dzieje się w sferze internetowej z realnym życiem. To co i kto tam sobie teraz kręci nie ma znaczenia. Zarzuty stawiają służby państwowe, które już dawno powinny infiltrować to zwyrolskie środowisko. Kliki, oglądalność, popularność nie ma znaczenia jak wchodzi prokurator i "rozdaje liście". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bo ja nie wchodzę do działu PLK i mieszam tam wszystko z błotem, rozliczając to ile kto zarabia by na koniec powiedzieć, że tak naprawdę to nikogo nie znam i zatrzymałem się na PKSie Pruszków

Ja też nie. 

Czy jak Jan K. zabije Mariana N., to nie jest zasadne wypowiadanie się na ten temat, bo goście są znani tylko pod sklepem w swoim miejscu zamieszkania? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.