Skocz do zawartości

Stuu i inne śmieci #pandora


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo. internet, media, nawet rząd żyje od kilku dni jednym tematem 

 

Afera pedo w kręgach jutubowych zbiera coraz większe żniwo 

 

Po filmie druida, swój wrzucił też Konop. 

Już sam fakt, że ci dwaj współpracują po tym co sie miedzy mini działo po akcji z Lexiem jest szokiem, ale na szczęście tak poważne afery łączą nawet ludzi, którzy sobie chcieli dać po ryju 

 

Ta laska, która pierwsza zaczęła o tym mówić (Olciak93) prawie ukręciła łeb tej sprawie i po publikacji u wontora wszystko wisiało na włosku 

Swoją drogą przestanę wontora subować za ten zjabany wywiad. Cyferki ważniejsze niż dzieci? pi*****ić ciecia

 

Stuu, Lexi, Fagata, Boxdel, Dubiel, Palaside

Kolejność przypadkowa ale tę grupę (z wyjątkiem Stuu, bo to nie czasy mojego syna) blokowałem Antkowi 

Patusy, śmieci, k**** 

Te trzy słowa opisują moje o nich zdanie sprzed afery 

Po wyjawieniu całej prawdy zdania nie zmieniłem i nie zmienię 

 

Szkoda Boxdela, bo o ile podobnie jak Lexiu jest creepem, który pisał straszne rzeczy do 14latki, to jednak wizerunkowo stracił najwięcej i jeszcze straci. No chyba że zapowiedź Wardegi że jego film źle się zestarzeje okaże się prawdą i B ma więcej za uszami 

Wkurwia mnie natomiast podpinanie się pod ten temat takich internetowych szmat jak choćby Ferrari, który wyczuł kaskę z wyświetleń i pierdoli głupoty byle się klikało 

 

Co to u was zmienia? Czy szkoły, kółka zainteresowań waszych dzieciaków planują jakieś rozmowy z dziećmi i tej sytuacji? 

Mój młody nie bardzo ogarnia cały ten syf, nie kumam czym jest pedofilia, czy też jakiekolwiek wykorzystywanie nieletnich 

Nie doszliśmy w naszych rozmowach do czegoś takiego poza "jeśli jakiś wujek bądź obcy będzie chciał się dotykać i przytulać, masz nam powiedzieć" 

Nie myślałem że muszę już teraz o tym gadać z chłopcem lat 10, ale chyba jednak cza najwyższy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Zastępczy temat żeby przykryć "występki" grubszych ryb.

Od kilkunastu lat Warszawa wie np. o tym, że Tymon Tymański lubi małolatki i nikt nic z tym nie robi. 

Napisz, że jesteś boomerem, nie pisząc że jesteś boomerem;)

Płotki typu stuu, Dubiel i boxdel przykryły grubą rybę Tymona Tymańskiego;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Ferrari

przynajmniej stanoskim wytarł podłogę :P

co prawda 'gra aktorska' w filmie ferrariego była rodem z pamiętników z wakacji ale ładnie wytknął hipokryzję Stanowskiego. Swoją drogą, Stanowski też się ładnie zbłaźnił przy okazji tej afery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, joe dumars napisał(a):

widzialem te filmy od zielke. pytam w kontekscie tymanskiego...

 

Zielke godzinę temu podał też, że nowa sprawa z Tymonem jest w prokuraturze, więc pewnie elo

3 godziny temu, josephnba napisał(a):

Już sam fakt, że ci dwaj współpracują po tym co sie miedzy mini działo po akcji z Lexiem jest szokiem

dobrze wiedzieć, że nie tylko ja w tym wieku ogarniam ten kurwidołek xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że jako mod po raz pierwszy mam ochotę wypi*****ić temat z forum stworzony przez realnego użytkownika, a nie jakiegoś bota. Kiedyś była opcja zamknięcia, teraz jedynie usuń. Niemniej uważam, że ten temat, ta afera nie zasługuje na marnowanie kolejnych bajtów danych, generowanie kliknięć i hajsu poprzez wrzucone tu filmiki wszystkim tym, którzy tendencyjnie grzeją temat w celu jego monetyzacji. Kolejne oczywiste opinie są zbędne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Powiem Wam, że jako mod po raz pierwszy mam ochotę wypi*****ić temat z forum stworzony przez realnego użytkownika, a nie jakiegoś bota. Kiedyś była opcja zamknięcia, teraz jedynie usuń. Niemniej uważam, że ten temat, ta afera nie zasługuje na marnowanie kolejnych bajtów danych, generowanie kliknięć i hajsu poprzez wrzucone tu filmiki wszystkim tym, którzy tendencyjnie grzeją temat w celu jego monetyzacji. Kolejne oczywiste opinie są zbędne. 

Szczególnie, że było to dytskutowane z 5 stron w temacie obok z podobnymi wnioskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja dalej czekam na teczkę od Stana Tymińskiego :D 

c***a możesz pamiętać z tego 

Baxton i tak ma najlepiej ze wszystkich, dostanie udziały z Fame i jakoś to będzie, niemniej sam fakt, że wziął sobie tą Olciak na deskę ratunku dyskredytuje jego wiarygodność doszczętnie

6 minut temu, P_M napisał(a):

Powiem Wam, że jako mod po raz pierwszy mam ochotę wypi*****ić temat z forum stworzony przez realnego użytkownika, a nie jakiegoś bota. Kiedyś była opcja zamknięcia, teraz jedynie usuń. Niemniej uważam, że ten temat, ta afera nie zasługuje na marnowanie kolejnych bajtów danych, generowanie kliknięć i hajsu poprzez wrzucone tu filmiki wszystkim tym, którzy tendencyjnie grzeją temat w celu jego monetyzacji. Kolejne oczywiste opinie są zbędne. 

to fajnie masz, pewnie Józek od jutra rzuca robotę, tyle szmalu będzie 

a pewnie po prostu nie wiedział, że temat był gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, P_M napisał(a):

Serio, tak zrozumiałeś napisanego przeze mnie posta? Myślałem, że to oczywiste, że chodzi mi o autorów filmików, a nie Józka... 

Wardęga właśnie mówił, że mieli mieć w GOATS kontrakty na ciuchy ze znaną marką gdzie byłoby z tego kilkaset złotych miesięcznie, tyle ma sensu gadanie, że robią to dla kasy. Natomiast cała reszta robi co to zawsze na YT wszyscy tak działają komentując wydarzenia i podpinając się pod trendy, to nie jest żaden zarzut, tak po prostu jest, póki 90% potępia to co się dzieje a nie robi z tego beki imo jest ok.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Wardęga

Jakbym miał układać teorie spiskową, to Wardega chce pozbyć się Boxdela z Fame, odkupić jego udziały i robić hajs jako jeden z włodarzy. W swoim materiale, Wardega zestawił Boxdela (w zasadzie wrzucił pod pociąg) za parę wiadomości w jednym rzędzie z typem co prowadził 13 łatkę do hotelu - w odróżnieniu od Konopa, który w swoim materiale zaznaczył, że działania grubego to pikuś przy głównym „bohaterze” tej afery 

W jakąkolwiek bezinteresowność kogokolwiek z tego grona nie uwierzę. Teraz bohaterem ludu jest typ, który kilka lat temu latał po ulicy i „badał” kobietom piersi bez ich zgody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.