Skocz do zawartości

Central Division 23/24


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Nashville niepozorny team, ale kto wie czy ta soft przebudowa nie przyniesie naprawdę niezłych wyników. Na razie, poza wypadkiem przy pracy przeciwko Edmonton, to (na tyle co widziałem) generalnie grają dobry hokej i są z bilansem na poziomie 0.500, a łatwego terminarza raczej nie mieli (trzy bardzo trudne wyjazdy choćby).

Fajnie, że O'Reilly tam podpisał. Widać, że jeszcze pogra na poziomie. W nocy to w ogóle miałem szczęście, że, co przełączyłem na ich mecz z Toronto to strzelał bramkę.

Te, fajnie brzmiące nazwiska jak Novak czy Evangelista też robią swoje :D

A wszystkiemu z góry szefuje Barry Trotz, więc jak tu nie kibicować chłopakom. Poza tym, dla samej atmosfery na hali, lepiej mieć Nashville w playoffs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, vonBaron napisał(a):

Kolejny oklep teraz od Sabers, jeszcze kontuzja Makara a Mackinnon gra słabiutko... 

Mega zaskakujące jest to jak niepewnie wyglądają w tym roku Avalanche.

Na papierze (i w tabeli) wszystko jest super. Oglądając jednak ich spotkania ma się wrażenie, że to nie to samo Colorado co chociażby rok temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2023 o 09:52, Raven2156 napisał(a):

Mega zaskakujące jest to jak niepewnie wyglądają w tym roku Avalanche.

Na papierze (i w tabeli) wszystko jest super. Oglądając jednak ich spotkania ma się wrażenie, że to nie to samo Colorado co chociażby rok temu.

Przecież pierwsze mecze sezonu mieli naprawdę dobre. Zadyszkę złapali na wyjazdówce po wschodzie. 

Odnosząc się do ostatniego, zacytowanego zdania. Przecież w zeszłym roku ich forma mocno falowała w pierwszej części sezonu (były nawet momenty, że po prostu grali beznadziejnie) i tam wcale tak kolorowo nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

AVS na 8 ostatnich meczów wygrali 7 w tym ostatnio z zawsze groźnymi TBL. Widać gołym okiem że praktycznie każdy gra lepiej. Makar to ofensywna bestia (nie Hughes nie jest lepszy :P). Jedyne na co mogę ponarzekać to słabe PP i Byram, myślałem że będzie to przełomowy sezon dla niego a jak narazie gra słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pięknie ciągnie AVS w górę ale tego oczekuję od gościa mającego najwyższy payroll w lidze. Nawet Drouin jest w drodze po życiowy sezon przy nim. Po prostu wszyscy którzy grają z Nathanem grają lepiej. Niestety Konur już goni...

Ciągle jednak martwi mnie obrona (bo pierwsza linia AVS w ataku jest po prostu najlepsza w lidze) i beznadziejny Georgiev, liczę na jakieś ruchy Sakica.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2024 o 14:55, Braveheart22 napisał(a):

@vonBaron

MacKinnon w ostatnich tygodniach robi kapitalne liczby. Kto wie czy nie jest teraz na pole position w drodze po Hart Trophy. 

No i piękny wpierdziel od Panter, z taką obroną i bramką będzie wyjazd w pierwszej rundzie PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2024 o 12:21, vonBaron napisał(a):

No i piękny wpierdziel od Panter, z taką obroną i bramką będzie wyjazd w pierwszej rundzie PO. 

No ale Floryda jest w gazie ostatnio. Dziś 9 wygrana z rzędu. Niesamowite jak im się spłaca ta wymiana z Calgary a wydawało się ,że to neutral tylko ,że Tkatchuk młodszy ale teraz on gra wyśmienicie i Floryda gra rewelacyjnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ależ mi zaimponował przed chwilą John Hynes, trener Minnesoty. Mniej więcej na półtorej minuty przed końcem dogrywki, wycofał bramkarza i mając przewagę jednego zawodnika w tercji ofensywnej, Wild zdobyli zwycięską bramkę. 

Raczej rzadkość, tak odważny ruch w takim momencie meczu, więc warto pochwalić. 

Sam mecz całkiem przyjemny, było co pooglądać. 

Dla Minnesoty chyba był to taki mecz ostatniej szansy, by jeszcze złapać jakiś wiatr w żagle. Choć łatwo nie będzie, bo do dzikiej karty strata kilku punktów i to przy większej liczbie rozegranych spotkań, niemniej mental z pewnością poszedł ciut do góry po tym meczu. 

 

ps. Widzę, że przypadkiem ożywiony został wątek sezonu 22/23, zamiast pisać tu. Sam najpierw zamieściłem powyższy wpis właśnie tam, więc naprawiam ten błąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Braveheart22 napisał(a):

Ależ mi zaimponował przed chwilą John Hynes, trener Minnesoty

Najlepsze było to,że gdyby stracili bramkę do pustej to zostaliby bez punktu za remis.Dobrze,że sami zawodnicy nie znali tego przepisu,bo presja byłaby znacznie większa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

8W z rzędu AVS, nowe nabytki naprawdę wprowadziły dużo jakości, szczególnie Casey i Sean. Myślę że fani Szabel z Byrama są również zadowoleni, widzę że ma świetny start i od razu pierwsza linia.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.