Skocz do zawartości

Preseason 2023 dla geekòw


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Według fanow Nets na forach, rok temu nie ruszal sie nawet w 20% w ten sposob, jak w te 15 min w tym meczu. Uwaga, oddal tez jumpera.

Po tym jak się całkiem wyleczył i po długiej letniej przerwie wręcz powinien wyglądać dużo lepiej, szczególnie, że w zeszłym roku fizycznie prezentował się okropnie, więc poprzeczka zawieszona była teraz wyjątkowo nisko i te 20% brzmi nawet jakoś bez szału. Ale właściwie jakie ma znaczenie to jak Simmons się teraz rusza, jak jego głównym problemem od zawsze jest mental? Także w preseason Ben może sobie teraz biegać na świeżości i nawet oddać tego jednego J, mnie to nie rusza. Bo całą swoją dotychczasową karierę Simmons pokazuję, że jest jednowymiarowym, nie robiącym znaczącego progresu graczem, ze słabą psychiką, którego nie chcesz mieć w ekipie liczącej na skuteczną grę w PO. Dlatego zapewne jego tegoroczny statline będzie miał dla mnie taką samą wartość jak większość z tych Westbrooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał(a):

Clifford jest jednym trenerem ktory oficjalnie nienawidzi mlodych graczy.

Bo jak inaczej wytlimaczyc to, ze 2 pick w mocnym drafcie oglada z lawki popisy Roziera i Haywarda w s5. Kolejny rok z rzedu chlop robi wszystko,  zeby nie startowac mlodymi.

W lottery teamie.

Clifford to jest beton jeżeli chodzi o podejście do młodych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał(a):

Clifford jest jednym trenerem ktory oficjalnie nienawidzi mlodych graczy.

Bo jak inaczej wytlimaczyc to, ze 2 pick w mocnym drafcie oglada z lawki popisy Roziera i Haywarda w s5. Kolejny rok z rzedu chlop robi wszystko,  zeby nie startowac mlodymi.

W lottery teamie.

Poczekajmy na rs 

Nie ma Jordana więc presja jest zdecydowanie mniejsza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BMF napisał(a):

Ciekawe to to może być, zwłaszcza, że Nets mają jednak lepszy roster w D niż w ataku. 

Nom, legitnie wyglada Simmons jesli chodzi o poruszanie sie, rok temu wygladal jakby mial 80 lat.

Wiadomo, ze idioci typu ja woleli cisnac z niego beke, bo pewnie udaje ze nie chce grac zamiast zaakkceptowac to, co mowili lekarze czyli ze po operacji plecow potrzeba 12-18 miesiecy na dojscie do siebie zawodowwgo sportowca, patrz MPJ.

Jesli support bedzie trafial za 3, to Nets moga byc fun to watch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ignazz napisał(a):

na wyrost. 

nie wydaje mi się aby oczekiwania względem Nets były jakoś pompowane, oni już się pokazali dobrze po stracie gwiazd, brakowało im kogoś takiego jak zdrowy Simmons, niemniej 8 seed w górę będzie dobrym wynikiem przyjętym z zadowoleniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas na pewno oczekiwania są ok. Bardziej chodzi mi o rodzimych fanów gdzie praktycznie w każdym z sezonów ktoś z tych dużych bogatych klubów robi hałas tylko na początku RS a potem szybka weryfikacja. Stad niejako włącza mi się czerwone światełko gdy nagle czytam ze będzie lepiej. Do tego daleka droga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, ignazz napisał(a):

U nas na pewno oczekiwania są ok. Bardziej chodzi mi o rodzimych fanów gdzie praktycznie w każdym z sezonów ktoś z tych dużych bogatych klubów robi hałas tylko na początku RS a potem szybka weryfikacja. Stad niejako włącza mi się czerwone światełko gdy nagle czytam ze będzie lepiej. Do tego daleka droga 

Szukasz dziury w całym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Jeżeli w jednym zdaniu występują oba stwierdzenia tzn. Będzie lepiej w zespole i Ben Simmons wyglada dobrze to pozwól ze będę nieufny i poczekam na gry o coś. 

Jedno to czekać a co innego wróżyć jak to kibice będą mieć oczekiwania 

To nie jest Miami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rozumiem @ignazza i w pełni podzielam opinię, że podjarka Benem Simmonsem po kliku nic nie znaczących spotkaniach pre wygląda dziwnie. Typo był choćby tutaj wysyłany już powoli do Chin a teraz jak się porusza trochę żwawej(co nie powinno być żadnym zaskoczeniem) i zrobił kilka mniej lub bardziej imponujących passów po których wpadły średnio wypracowane trójki to już jest wieszczone potencjalne odrodzenie. Trochę za szybkie tempo jak dla mnie ale to pewnie głód NBA koszykówki. Ja osobiście poczekam chociaż z miesiąc czasu RS na to co Ben zaprezentuje w poważniejszym graniu i jakie perspektywy dadzą mu koledzy jeśli chodzi o spacing. Niech mu się wiedzie, jak najlepiej na starcie sezonu i cały RS, bo później w postseason będzie już tylko kulą u nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.