Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Trend w realu jest taki, że:

a żądasz trendu, który ukaże je jako sprawczynie w >50%?

Btw obejrzyj sobie to:

https://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+Mężczyźni%2C+którzy+nienawidzą+kobiet-2009-465857

Dobre skandynawskie kino.

Trend w realu jest taki, że na każde zabójstwo czarnego przez białego przypada 100 zabójstw białych przez czarnych  w USA.

Taką samą proporcję zauważyłeś w serialach? 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RappaR napisał(a):

Czyli dla Ciebie każdy kto zwraca uwagę na takie rzeczy jest nienormalny? 

"normalny" to pojęcie względne ale c*** mnie interesują te tematy które Ciebie absorbują.

jak oglądałem historyczne produkcje o starożytnym Rzymie czy jezusie to dziwił mnie nadmiar niebieskookich blondynów zamiast coś podobnego do arabusów czy gennarów gattusów ale nie robiłem do tego badań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, RappaR napisał(a):

Czyli dla Ciebie każdy kto zwraca uwagę na takie rzeczy jest nienormalny? 

tak. to pokazuje, że pewien światopogląd wszedł za mocno. to chyba nawet ta sama kategoria, co fanatycy religijni. 

a żeby ten wątek wrócił na właściwe tory, to polecam "blue eye samurai".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Trend w realu jest taki, że na każde zabójstwo czarnego przez białego przypada 100 zabójstw białych przez czarnych  w USA.

Taką samą proporcję zauważyłeś w serialach? 

Czyli jak ktoś w pilocie za pomocą białego uśmierci czarnoskórego to ma obowiązek w kolejnych odcinkach zamordować 100 białych przez czarnoskórych byś był usatysfakcjonowany realizmem? Masz jakiś zeszycik w których odhaczasz te fobie w trakcie oglądania seriali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RappaR napisał(a):

Trend w realu jest taki, że na każde zabójstwo czarnego przez białego przypada 100 zabójstw białych przez czarnych  w USA.

Taką samą proporcję zauważyłeś w serialach? 

Nie wiem jak inni ale ja nie oglądam seriali i nie liczę co i jak statystycznie w odniesieniu do rzeczywistości się tam pojawia 

 

Wydaje mi się, że szybko by mi się takie oglądanie serialu znudziło 

 

Szukasz problemu wybitnie na siłę 

Serial oglądam żeby się odprężyć po ciężkim dniu a nie żeby naprawiać świat lub walczyć z wiatrakami 

1 godzinę temu, jack napisał(a):

Czyli jak ktoś w pilocie za pomocą białego uśmierci czarnoskórego to ma obowiązek w kolejnych odcinkach zamordować 100 białych przez czarnoskórych byś był usatysfakcjonowany realizmem? Masz jakiś zeszycik w których odhaczasz te fobie w trakcie oglądania seriali?

Korelacja między zabójstwami w USA białych przez czarnych obowiązkowo powinna być przeniesiona na Islandię 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablo81 napisał(a):

Masz link?

Z pamięci faktycznie mi się pomyliło

5 razy częściej zabijają czarni białych, niż biali czarnych. ~100 razy częściej zabijają czarni czarnych, niż biały czarnych

 

https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2020/09/29/fact-check-meme-shows-incorrect-homicide-stats-race/5739522002/

 

 

3 godziny temu, lorak napisał(a):

tak. to pokazuje, że pewien światopogląd wszedł za mocno. to chyba nawet ta sama kategoria, co fanatycy religijni. 

a żeby ten wątek wrócił na właściwe tory, to polecam "blue eye samurai".

Czyli dla Ciebie amerykańska gildia filmowców to fanatycy religijni?

https://www.rollingstone.com/tv-movies/tv-movie-features/oscars-2024-rules-explained-best-picture-diversity-inclusion-standards-1234962077/

 

2 godziny temu, jack napisał(a):

Czyli jak ktoś w pilocie za pomocą białego uśmierci czarnoskórego to ma obowiązek w kolejnych odcinkach zamordować 100 białych przez czarnoskórych byś był usatysfakcjonowany realizmem? Masz jakiś zeszycik w których odhaczasz te fobie w trakcie oglądania seriali?

Nic takiego nie napisałeś.
I widzę, że kolejny raz masz urojenia w mojej kwestii, nie dziwi mnie to wcale. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, blackmagic napisał(a):

Zabójstwa międzyrasowe są chyba rzadkie wśród seryjnych 

Idealny seryjny Rappara to czarna feministka mordująca samotnych białych mężczyzn szukających żony. To dopiero byłby serial jakiego potrzebujemy! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jack napisał(a):

Idealny seryjny Rappara to czarna feministka mordująca samotnych białych mężczyzn szukających żony. To dopiero byłby serial jakiego potrzebujemy! 

Skąd u Ciebie taka obsesja urojeniowa na moim punkcie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lorak napisał(a):

kto normalny zwraca na takie coś uwagę? ; ]

cała masa osób odpowiedzialnych za produkcję filmów/seriali xDDD

Rappar woke psychozę próbuje zwalczać swoją własną psychozą 🙃

Godzinę temu, RappaR napisał(a):

Z pamięci faktycznie mi się pomyliło

5 razy częściej zabijają czarni białych, niż biali czarnych. ~100 razy częściej zabijają czarni czarnych, niż biały czarnych

 

https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2020/09/29/fact-check-meme-shows-incorrect-homicide-stats-race/5739522002/

czemu linkujesz dane z US&A jak wcześniej gadka była o serialach 'skandynawskich'?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

czemu linkujesz dane z US&A jak wcześniej gadka była o serialach 'skandynawskich'?

 

8 godzin temu, RappaR napisał(a):

Ja pytam o amerykańskie i skandynawskie seriale kryminalne Koelnera i Pablo, co do tego ma LAF nie mam pojęcia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

SORRY MORDO ŻE NIE CZYTAM KAŻDEGO TWOJEGO POSTU ANI NIE DOMYŚLIŁEM SIĘ ŻE W GADCE O X TWOJE PYTANIE MOŻE DOTYCZYĆ X I Y 

 

Skoro nie czytasz moich postów i tego do czego się odnoszą(dyskusja była przed moim pytaniem o X i o Y), to po co zadajesz pytania co napisałem w tych postach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.