Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, the_secret napisał:

@Pablo81 homofobie powiesz nam czemu w serialu o geju miałoby nie być dużo gejowskich klimatów?

Mam wrazenie, że w niektórych odcinkach zbyt dużo czasu poświęcają temu aspektowi, zbyt dokładnie i dosadnie go pokazując. 

Dahmer cierpiał na liczne zaburzenia, którym nie poświęcono tyle uwagi.

W skrócie był pojebem i seryjnym zabójcą skazanym na ~950 lat, a serial dużo czasu poświęca zbliżeniom homoseksualnym, a chyba nie do końca to jest clou jego wyczynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2022 o 19:41, Kubbas napisał:

Wielka woda

fajny calkiem, polecam

Wczoraj wciągnąłem w jeden wieczór i faktycznie fajny tylko jedna rzecz bardzo rzuca się w oczy - wszyscy bohaterowie cały czas na siebie trafiają jakby Wrocław był małym miasteczkiem, za dużo zbiegów okoliczności trochę droga na skróty, oprócz tego bez większych minusów :)

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja męczę właśnie smoki, 3 odcinek ma writing na poziomie drugiej połowy GOT:

"Zasadzka" z Daemonem idącym solo vs 200 typa (wszyscy oczywiście elegancko pojedynczo biegną rzucić się na jego miecz) żeby jego koledzy mogli zaatakować zza kamienia to najdurniejszy plan w historii Westeros - dopiero "w przyszłości" zostanie zdetronizowany przez Catherine uwalniająca Jamiego Lannistera, a później wypadem za ścianę na północ, żeby złapać zombiaka i pokazać Cersei.

Crabfeeder to też prime retard, że dał się wyruchać na ten debilny plan.

Btw, po c*** oblegający miałby się poddawać obleganemu? Jak ci się znudziło oblężenie, to się zawijasz do domu, a nie poddajesz szmaciarzom siedzącym w jaskini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2022 o 23:15, Pablo81 napisał:

Mam wrazenie, że w niektórych odcinkach zbyt dużo czasu poświęcają temu aspektowi, zbyt dokładnie i dosadnie go pokazując. 

Dahmer cierpiał na liczne zaburzenia, którym nie poświęcono tyle uwagi.

W skrócie był pojebem i seryjnym zabójcą skazanym na ~950 lat, a serial dużo czasu poświęca zbliżeniom homoseksualnym, a chyba nie do końca to jest clou jego wyczynów.

Polecam coś więcej jak serial a dowiesz się że właśnie podłoże homoseksualne było jednym z głównych motyowo jego dewiacji 

 

On uwielbiał patrzeć i dotykać umięśnione męskie ciała, zwłaszcza klatki piersiowe co też fajnie przedstawili w chwili jak kradnie i pieści manekina 

Motyw gejowski jest dość istotny, tym bardziej że dahmer ofiar wyszukiwał wśród młodych mężczyzn sprzedających się za kasę 

 

Dziś skończyłem oglądać serial i od razu zacząłem słuchać taśm Dahmera, na razie córka pozwoliła mi jedynie na 20 minut ale myślę że obejrzę całość bo od dawna lubię true crime 

Książki Lakra, podcasty Myszki czy zabójcze opowieści Larka często mi towarzyszą w autobusie lub na rowerze 

 

4 minuty temu, lorak napisał:

dokładnie. ma w miarę ok opinie chyba tylko dlatego, że jednocześnie leci jeszcze gorsza szmira w tym gatunku, więc fani nie mają za wysokich wymagań.

Przebrnąłem przez cztery odcinki i tak jak w got już pierwszy mnie wyrwał z butów i wciągnął tak ten mnie znudził 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, josephnba napisał:

Przebrnąłem przez cztery odcinki i tak jak w got już pierwszy mnie wyrwał z butów i wciągnął tak ten mnie znudził 

dokładnie. tutaj przy pierwszym już było słabo, ale myślałem, że może się rozkręci. no ale przy tym trzecim opisanym przez Chytrego to już było jak dla mnie za dużo i odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lorak napisał:

dokładnie. tutaj przy pierwszym już było słabo, ale myślałem, że może się rozkręci. no ale przy tym trzecim opisanym przez Chytrego to już było jak dla mnie za dużo i odpuściłem.

... ja po pierwszym odcinku odpuściłem tego Amazonowego gniota w Tolkienowskim świecie. Jak można wpier... lić tyle kasy w serial i zrobić takie gówno. A wydawało mi się, że to będzie samograj i kura znosząca złote jaja... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, n_i_m_h napisał:

.. ja po pierwszym odcinku odpuściłem tego Amazonowego gniota w Tolkienowskim świecie. Jak można wpier... lić tyle kasy w serial i zrobić takie gówno. A wydawało mi się, że to będzie samograj i kura znosząca złote jaja... 

Też nie wiem na co oni przejebali tyle kasy, skoro nawet na zatrudnienie porządnych aktorów nie starczyło, wszystko wygląda jak jakaś amatorszczyzna tanim kosztem robiona... Powinna do tego powstać osobna kategoria wiekowa 8 minus, bo mniej więcej na taki poziom rozwoju umysłowego to pasuje       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.