Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

1. Obejrzalem caly 1 sezon Yellowjackets w poprzedni weekend. Naprawde fajne, takie w klimacie Lostow, z kobietami/nastolatkami w roli glownej. Podobno ma byc 5 sezonow.

2. Reacher - siegnalem bo widzialem mase reklam no i tak srednio na razie. Jest zbrodnia, jest ladna kobieta policjantka, glowny bohater-kafar, ktory wlasnie ma twarz Jana Urbana i ogolnie gra dosyc sztywno (moze tak ma byc).

3. Boba Fett. Fanem SW nie jestem, poczatek i srodek byl sredni minus, ale ostatnie 3 odcinki, a szczegolnie final dal mi mnostwo frajdy. Dla lubiacych takie klimaty - jednak warto zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie oglądałem, bo nie mam HBO, ale jeśli chodzi o sex i Westa to pamiętam cytat z książki o Dream Teamie nt. narkotyków, który brzmiał "To cipek już nie ma?".

Obejrzałem tą trylogię o Kanye i potwierdza się to o czym myślałem że mu mocno odwaliło po śmierci matki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2022 o 00:37, Kołczu33 napisał:

Dokument o Kanye West czyli najważniejszej osobie w historii kultury ludzkości. Polecam.

Hah czerstwy dowcip.

 

Co do Winning time, to wg mnie na plus, ze odbili od konwencji klasycznego dokumentu jak Last dance. Po dwóch odcinkach jestem zadowolony i to bardzo. Podobno książka, na podstawie, ktorej jest serial równie dobra. Showtime!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dopiero po pierwszym odcinku o Lakers na HBO MAX ale ogromne plusy za bardzo dobre dopasowanie niektórych aktorów do ról(szczególnie Magic, Jerry West czy Kareem), kamera, sprawiająca wrażenie jakby pochodziła z 'tamtych' lat czyli lekko ziarnista i funkowy, kalifornijski styl. 

Bardzo miło się ogląda, chyba każdy fan Lakers I nie tylko powinien łyknąć w mig. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, lorak napisał:

myślałem, że po "arcane" już nic z animacji mnie nie zaskoczy, ale jest i inna perełka: "Invincible". kino superbohaterskie, ale w wydaniu, jakiego jeszcze nie było i pojedynek w ostatnim odcinku jest autentycznie epicki pod każdym względem.

Vox machina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lakers wymiatają, Paula Abdul była first czirlider no niech mnie c*** , ponad 30 lat żyłem w niewiedzy że Pani z dzieciństwa która miała ówcześnie teledysk haj technology z wklejony kotem i jaralem się jako dziecko jest powiązana z basketem. świat jest piękny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.