Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

będzie 5 sezon suits, czy dali sobie spokój?

Oczywiście, że będzie.

 

 

Ukradly

House of Cards odpuszczam, kolejna po Wilku opowieść o zagrywkach na wysokim szczeblu, dążeniu po trupach etc. Miałem to przez 7 lat, mało pasjonujące ;)

Z autopsji?

 

 

Tak mi się przypomniało, że coś takiego w sieci kiedyś sobie latało. W takim kierunku mogliby iść z przeniesieniem Punishera w świat seriali. 

 

Byleby nie przesadzili z mrokiem. Dlatego dalej męczę daredevila, ta sceneria jest tak męcząca. Tam w Nowym Yorku nikogo na dobre żarówki stać czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RaPPaR, dziwię się o tyle, że po Flashu i Arrow można mieć dosyć cukierkowej scenerii.

 

Nie wiem o co Wam chodzi, w ogóle na to nie zwróciłem uwagi. Lubię ciężkie scenerie i ta się wcale nie wyróżnia.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz odcinki w HDripach, to nie mam pojęcia w czym problem. Wszystko widzę, oczy mnie nie męcza, serio - nie wiem o co Wam chodzi ;) Jest ciemno ale postaci są odpowiednio doświetlone. Akcja też się nie rozmywa.

Gdyby nie fakt, że Matt widzi świat, który płonie, to pomyślałby, że taka jest koncepcja reżysera - widzieć mniej, co by można było się mocniej utożsamić z Daredevilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat w Daredevilu jest znakomity i w porównaniu z cukierkami typu Arrow czy Flash to jest miód wylany na moje serce. Jest ciemno i mrocznie i tak ma być. Specyficzny klimat ma też Gotham, ale niektórzy się obsrali bo seria w uniwersum Batmana, a jego tam nie ma w normalnej formie. 

 

Czekam na kolejne serie Netflixa. Teraz ma być jakaś Jesscia Jones, o której nie wiem tyle co o Daredevilu, ale z przyjemnością obejrzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pokazuje, ze zakrywa oczy i jest slepy. O ti mi chodzi.

Pewnie trudno by dobrego Kingpina znalezc. Najlepszy byl ten z kreskowki na fox kidsie. Ogolnie spiderman najlepszy superhero ever i mam nadzieje, ze nie spierdola reboota tak jak amazing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale Cruise mial pod siebie całe produkcje. Ciezko by znalezc grubego goscia o twarzy kryminalisty i wzroscie dwa metry, ktory potrafi zagrac. Bo akurat Kingpin to taka postac, ze przytycie nie starczy, trzeba byc po prostu taki. Wiec o Fiska pretensji nie mam, jest swietnie.

Hardy w sumie do Punishera by sie nadal idealnie. Tzn ja bym wolal Neila Maskella, ale to sie nigdy nie zdarzy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingpin zagrany tu po mistrzowsku, ale coś z tym wzrostem mogli zrobić, skoro Hardy zagrał Bane'a a Tom Cruise we wszystkich swoich filmach.

 

btw Hardy ostatnio wspomniał, że chciałby zagrać Punishera i ja jestem za.

 

A best hero ever to Batman 

 

Gimnazjum mode on!

Batman, Castle i Logan się napierdalają o palmę pierwszeństwa.

A i tak pod koniec przychodzi Hulk i robi to, co z Loganem w mini serii zrobił.

 

Dla przypomnienia - rozerwał Logana na pół i wyjebał jego nogi kilka mil dalej. Pod górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jeden taki drobny bezsens z daredevila - czemu walczy w czapce na oczach? Jasno sugeruje w ten sposób, że jest ślepy i ryzykuje, że choćby taki Wesley, który go spotkał, to skojarzy. 

Rappar, jak ty możesz sie czepiać takiego detalu po serii Arrowa, czy Flasha, gdzie nic nie trzyma się kupy ;]

 

Napocząłem dzisiaj Daredevilla - jak dla mnie kilka półek nad w/w. Nie czuję się sam przed sobą zawstydzony, że oglądam takiego paszkwila. Laurel powinna dostać jakąś platynową malinę, za grę gorszą niż u Kasi Cichopek...

 

W DD role całkiem fajnie obsadzone, fajnie, że pojawiła się ruda z True Blood. 

 

Klimat dobry, mroczny.

 

Arrow do DD ma się jak Amazing Spiderman do Dark Knighta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.