Skocz do zawartości

omg they play ball in oklahoma


buła

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kiedyś T-Mac i Francis

Sarkazm nie sarkazm , ale powiem szczerze trafiles celnie :evil:

 

Sorry za sarkazm, lubię Duranta, ale "sipithree"? C'mmon

Wiesz IMO , jest kilkunastu swietnie zapowieadajacych sie graczy ale cenie ich najbardziej ze wzgledu na charakrer.

KD za mega skromnie wypowiedzi co do swojej gry , za to ze chce grac w OKC( dla wielu byla by to wioska i zaraz chcieli by sie z tamtąd wyniesc) i oczywiscie za to jak gra . Nic nie siłuje w swojej grze , jak sie patrzy na jego gre to wyglada jak by byl On i cala reszta graczy , wiesz w takim wieku to jest nasty . Ja osobiscie porownuje go nieco do mojego ulubionego gracza Penego Hardawaya, Obaj chudzi nieco za wysocy nawet na swoja pozycje , ale jak dostawali pilke to wlaczala sie Magia :D

 

Co do CP3 ,cenie go najbardzie za boiskowe IQ , za dzielenie sie pilka , wybitne nadaje tempo gry, generalnie gdy On ma pilke wiesz ze cos dobrego wyniknie z tego dla druzyny , swietny teammate.

To jest tylko IMO , kazdy moze miec swojego faworyta , Oni sa moimi

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KD za mega skromnie wypowiedzi co do swojej gry , za to ze chce grac w OKC( dla wielu byla by to wioska i zaraz chcieli by sie z tamtąd wyniesc) i oczywiscie za to jak gra . Nic nie siłuje w swojej grze , jak sie patrzy na jego gre to wyglada jak by byl On i cala reszta graczy , wiesz w takim wieku to jest nasty

Rzeczywiście, tu się zgadzamy, Durant to dobry chłopak i myślę, że materiał na wielkiego gracza, ale mam wrażenie, że jednak to ciągle scoring machine, a mniej dobry defensor :roll:

 

Co do CP3 ,cenie go najbardzie za boiskowe IQ , za dzielenie sie pilka , wybitne nadaje tempo gry, generalnie gdy On ma pilke wiesz ze cos dobrego wyniknie z tego dla druzyny , swietny teammate.

Pozdro

Wypisz wymaluj mojego ulubieńca czyli D-Willa :mrgreen:

 

Też pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.