Skocz do zawartości

ATF PLK - DRAFT


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Tomas Pacesas - floor general na parkiecie. Nieustępliwy w obronie oraz bardzo wysokie BBIQ. To on doprowadził Anwil do I MP.

Andrzej Pluta - shooter jakich mało w lidze

Michał Sokołowski - topowy obrońca w lidze , który jest w stanie każdego pokryć w tym ATF

Quinton Hosley - ośmiornica. Active hands w obronie a w ataku ze złamanym kciukiem zamordował Stelmet a tutaj ze zdrowym morduje inne drużyny tego ATF

Vladimir Dragicević - dzięki niemu Stelmet wyszedł z grupy z BCL co jak wiemy jest trudne do realizacji. W PO wiodąca postać pamiętnej serii. Boss poklepał go po nich po plecach i powiedział Bravissimo

Daniel Ewing - ostatni z muszkieterów obok QW oraz Logana , który doprowadził Asseco tak daleko w Eurolidze.

Paweł Leończyk - prawie 60 % za 2 oraz 37% za 3. Drugi zawodnik Trefla , który był w TOP 4 tamtego RS. Świetny stretch five.

Davor Marcelic - srebny medalista z Anwilem Włocławek. 10 strzelec w całych rozgrywkach oraz bardzo dobry obrońca.

Rotacja :

Tomas Pacesas / Daniel Ewing

Andrzej Pluta / Daniel Ewing

Michał Sokołowski / Davor Marcelic

Quinton Hosley / (Davor Marcelic lub Paweł Leończyk )

Vladimir Dragicević / Paweł Leończyk

Krótkie podsumowanie :

Jak widać poza Andrzejem Pluta każdy z moich graczy to defensywna bestia także raczej wyniki będą niskie bo jednak będę starał się wygrywać obroną. Natomiast w ataku jest bilans bo mam dystrybutora w postaci Pacesasa , gracza grającego off bal w postaci Pluty, Hosley oraz Sokół to gracze uniwersalni mogący pomóc również przy zbiórkach a do tego pod koszem rządzi Drago. Ławka rezerwowych też zbilansowana bo mam Daniela jako combo oraz Leończyka mogący grać jako steetch five a i wtedy jeszcze nie unikał starć pod koszem. Na PF w zależności od matchupy może być Davor albo Paweł.

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iffe Lundberg - szybki, zwinny rozgrywający z dobrym przeglądem pola z niezłą defensywą, trafił potem do CSKA, Phoenix Suns a teraz gra w Virtusie, więc nie są to ogórki. Zapewne Zastal wisi mu nadal kasę jak to Zastal.

Dariusz Zelig - Jeden z pierwszych o ksywie Profesor, super strzelec, zawiążesz mu ręce a on i tak ci rzuci trzydziestaka na twarz, do tego nieustępliwy w obronie. Wieloletni reprezentant Polski, po tym sezonie w którym go mam wyjechał do Ostendy.

Tyrice Walker - Qyntel Woods przed Qyntelem Woodsem co właściwie wystarcza za opis. Nikt nie robił przed nim takich wsadów jak on. Półfinalista Pucharu Koracza z pamiętnym meczem przeciwko Unicaja Malaga.

Szymon Szewczyk - pierwszy sezon po powrocie do Polski, swoją trójką rozciąga grę, w obronie  dawał jeszcze radę zbierać. Ogólnie solidny zawodnik, który mocno pomógł w zdobyciu trzeciego miejsca przed playoffami. U mnie na pewno nie zabraknie mu drewna do kominka

Darrell Harris - król zbiórek i bloków, więc nawet nie warto wchodzić pod kosz gdy on tam stoi. Do tego był to jego najlepszy sezon za trzy, co ponownie pozwala rozciągnąć grę.

Sek Henry - popularny Heniek Sekator co świetnie odzwierciedla jego możliwości obronne, potrafił bronić graczy od 1 do 3  (sam też może grać na tych trzech). Robił przechwyty a'la Alvarado jak ten jeszcze sikał w pieluchy. W ataku jeden z najlepszych combo grających tyłem do kosza. Do tego twardy, nieustępliwy walczak.

Damir Krupalija - tu z pewnymi poprawkami oddam głos Reikaiowi, który go opisał za mnie:

W dniu 27.08.2023 o 17:36, Reikai napisał(a):

skrzydlowy ktory robi wszystko, nie widac tego w statystykach, ale ogladanie ich to czysta przyjemnosc to wlasnie jest Damir

Dominik Olejniczak - center trochę typu klocek co absolutnie nie jest wadą w tym przypadku, świetne wyczucie do bloków, w ataku dobrze gra pick-n-rolle i potrafi się przepychać co przyda się przy Ansley'ach tego świata.

Trener Andrej Urlep - tutaj opis jest chyba zbędny w końcu to Urlep.

rotacja:

Iffe/Henry/Zelig

Zelig/Henry

Walker/Krupalija/Henry

Szewczyk/Krupalija

Harris/Olejniczak/Szewczyk

Krótkie podsumowanie już wstawiałem w sumie, więc przekleję:

W dniu 1.09.2023 o 09:40, Pepis21 napisał(a):

Skład jest zbilansowany pod względem wymienności pozycji, mocny w obronie jak i w ataku gdzie mogą rozciągać grę a to wszystko pod wodzą Urlepa z najlepszych czasów El Furioso.

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.