Skocz do zawartości

beGM - III TURA 2023 + GŁOSOWANIE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Szulim napisał(a):

@bogans2 żebym dobrze zrozumiał - bo nie mam jak teraz tego liczyć 

odrzucenie zdobyło najwiecej głosów na 1 miejscu?

No o tym mowilem caly czas ale @ozzy110 tez dobrze mowi ze jeden przypadkowy glos nie moze decydowac o wszystkim

 

@Szulim bylo jedno odrzucenie na 1 miejscu

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał(a):

Ok. To weźmy taki przypadek.

25 osób głosuje na ofertę A na pierwszym i na ofertę B na drugim(ta oferta jest odrobinę słabsza od A)

Jest 1 odklejeniec, który dał na pierwszym miejscu odrzucenie. Czy w momencie "zniknięcia" oferty A bo była warunkowa zawodnik nagle uznaje, że to pierdoli i odrzuca B bo 1/26 dała Odrzuca? No średnio nie

To weź zamiast 1 daj 3 i co to zmienia ? Czemu drugie miejsca maja decydowac, gdy jest 10:9 , a 1:0 już nie może ? 
 

dlatego regulamin powinien być jasny : małe punkty i innego, prostszego wyjścia nie ma. 
Nie może być ze decydują drugie trzecie czwarte miejsca, no bo to bez sensu. Powinna się liczyc suma wszystkich głosów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał(a):

To inaczej bo nie mam jasności 

Odrzucając priorytety i zespoły których oferta jest nieważna - jakie teamy zostały z realna oferta? 
kto zdobył wiecej głosów na wyższych miejscach?

czy odrzucenie było wtedy nadal wyżej?

@bogans2

Tak po prawdzie to ludzie głosują na dwie pierwsze pozycje, a reszta idzie na odwal, dlatego ten system nie działa jak powinien.

Ale to tak na przyszłość trzeba pomyśleć jak to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał(a):

To inaczej bo nie mam jasności 

Odrzucając priorytety i zespoły których oferta jest nieważna - jakie teamy zostały z realna oferta? 
kto zdobył wiecej głosów na wyższych miejscach?

czy odrzucenie było wtedy nadal wyżej?

@bogans2

A Odniesiesz się do tego co napisalem? Bo obecny regulamin jest bez sensu jak dla mnie i niespójny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Szulim napisał(a):

To inaczej bo nie mam jasności 

Odrzucając priorytety i zespoły których oferta jest nieważna - jakie teamy zostały z realna oferta? 
kto zdobył wiecej głosów na wyższych miejscach?

czy odrzucenie było wtedy nadal wyżej?

@bogans2

Trzeba by sprawdzic ale to jest syzyfowa praca i nie wiem jak wy to ogarniacie. Ale dobra moze sciagawka @LAF mi pomoze - jak nie skasowal

A to co to znaczy u LAL? Wyzsza matematyka

Jeśli podpiszę 2 lub 3 to max 3 graczy
Jeśli nie podpiszę 2 lub 3 to max 4 graczy

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Szulim napisał(a):

To inaczej bo nie mam jasności 

Odrzucając priorytety i zespoły których oferta jest nieważna - jakie teamy zostały z realna oferta? 
kto zdobył wiecej głosów na wyższych miejscach?

czy odrzucenie było wtedy nadal wyżej?

@bogans2

Zostały oferty Knicks, 76ers, i minima Rockets i Wizards

System liczenia głosów byłby ok, gdyby wszyscy głosowali na wszystko a nie tak jak Ronnie napisał 2-3 pozycje z 6 i fajrant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja jest prosta - albo pilnujemy aby głosy były rozpisane wszystkie albo idziemy w większa reformę i trochę zmieniamy sposób liczenia - system z wagą punktowa wedle miejsc jest do przemyślenia 

Tylko oczywiście - te zmiany nie zrobimy na już, bo trzeba to dokładnie rozpisać i przemyśleć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał(a):

Nie wtrącam się w swojej sprawie, wydaje mi się, że jak nie Lyles to Crowder chyba wpadnie, ale mam takie pytanie.

Kto i dlaczego dał na pierwszym miejscu odrzucenie i czy na pewno miał tu na myśli dobro Lylesa? Niech Lyles zarabia jak najwięcej, ale by odrzucić prawie 8 baniek za 1 sezon to trochę dziwne i ryzykowne zważywszy, że rozmawiamy o graczu w realu nie występującym w s5, który ostatnio grał za minimum.

Zaakceptuję każde rozstrzygnięcie, walczyłem o Crowdera a Lyles byłby niespodzianką.

 

Pewnie nie można wykluczyć następującego scenariusza. 
głosujący patrzy ze te najlepsze oferty zostaną i tak skasowane przez priorytety i zupełnie słusznie po analizie tego co zostaje „ważne” rezygnuje z podpisu głosując za odrzuceniem. Przerzucając kwestie podpisu do rundy następnej.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.