Skocz do zawartości

beGM - III TURA 2023 + GŁOSOWANIE


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, bogans2 napisał(a):

Przeciez odrzucenie bylo raz pierwsze a Sixers bylo raz max drugie a potem wiele tez glosow na poz 3-5 na inne ekipy, wyzej niz Sixers

było już to tłumaczone w innym wątku, reszta ekip, te co były wyżej miała w priorytetach inne nazwiska, a Lylesa niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bogans2 napisał(a):

No i odrzucenie bylo raz wyzej niz Sixers

A ten swoje...

Czyli rozumiem, że na podstawie jednego odrzucenia rezygnuje z umowy. Bogans po coś są te warunki i w momencie kiedy jedna ekipa wygrywa pierwszego z listy to reszta ofert znika jakby ich nigdy nie było

i głosy po głosach, które znikają stają się pierwszymi

DLATEGO GŁOSUJEMY WPISUJĄC WSZYSTKIE OFERTY/QO/ODRZUCENIA

bo potem mamy takie sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ozzy110 napisał(a):

A ten swoje...

Czyli rozumiem, że na podstawie jednego odrzucenia rezygnuje z umowy. Bogans po coś są te warunki i w momencie kiedy jedna ekipa wygrywa pierwszego z listy to reszta ofert znika jakby ich nigdy nie było

i głosy po głosach, które znikają stają się pierwszymi

DLATEGO GŁOSUJEMY WPISUJĄC WSZYSTKIE OFERTY/QO/ODRZUCENIA

No a jak? A jak jest wynik 10-9 miedzy ekipami to na podstawie jednego glosu przechodzi. Tutaj odrzucenie bylo raz pierwsze a Sixers raz drugie wiec logicznym jest ze Lyles odrzuca. No chyba ze macie jakis przelicznik z 5 trzecich miejsc wygrywa z jednym pierwszym

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bogans2 napisał(a):

No a jak? A jak jest wynik 10-9 miedzy ekipami to na podstawie jednego glosu przechodzi. Tutaj odrzucenie bylo raz pierwsze a Sixers raz drugie wiec logicznym jest ze Lyles odrzuca. No chyba ze macie jakis przelicznik z 5 trzecich miejsc wygrywa z jednym pierwszym

Jeżeli klub miał warunkowy głos to się nie liczy. Więc jeżeli sixers byli w takiej sytuacji na 2 a ten warunkowy na 1 to sixers dostają 1 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał(a):

Jeżeli klub miał warunkowy głos to się nie liczy. Więc jeżeli sixers byli w takiej sytuacji na 2 a ten warunkowy na 1 to sixers dostają 1 miejsce.

Ale warunki odluz na bok. Ani razu Sixers nie bylo pierwsze a odrzucenie bylo. Co maja warunki do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie ale Bogans ma w sumie trochę racji imo bo regulamin nie mówi jasno o tym co decyduje. ani nie mówi o tym ze drugie miejsca się liczą, ani nie mówi o jakims przesunięciu o jedno miejsce w lewo jak sugerujecie @fluber @ozzy110

Wydaje mi się ze za czasów elda czy gdy układał regulamin @januaryktóry tego nie przeczyta bo ma mnie na ignorze, był zapis ze liczą się pierwsze miejsca. ale nie jestem pewien.  Nie ma jednak nic w regulaminie takiego co daje pewność co w takim przypadku się robi, @Szulim pozmieniał regulamin wiec niech on się wypowie może ?

5.35: Faza IV:

 Następnie odbywa się głosowanie nad wyborami ofert przez poszczególnych graczy.

5.35a: Głosujący GMowie wybierają najlepszą według nich ofertę dla gracza Y lub głosują za odrzuceniem wszystkich ofert, jeśli uważają, że żadna z ofert nie jest satysfakcjonująca dla gracza Y. Opcja odrzucenia wszystkich ofert nie obowiązuje od V tury.

5.35b: W głosowaniu gracza Y nie mogą brać drużyny, które złożyły graczowi Y ofertę bezpośrednią lub są częścią SnT

5.35c: W przypadku remisu odbywa się dogrywka, gdzie głos mają Ci GM, którzy nie oddali w ogóle głosu albo zagłosowali na inne zespoły niż te, które biorą udział w niej. Wtedy można głosować tylko na zespoły biorące udział w dogrywce. Jeżeli to nie rozstrzygnie to gracz podpisuje z zespołem, który był wyżej w poprzednim sezonie (sezonie a nie RS). Jeżeli oba zespoły odpadły na tym samym etapie wtedy decyduje wynik z RS.

5.35d: W przypadku, gdy jeden gracz zbierze wszystkie "jedynki", ale nie podpisze umowy z powodu priorytetów, decyduje liczba drugich miejsc oraz w przypadku remisu zawodnik spada do następnej tury.

5.35e: w przypadku niejasności, bądź nieczytelności ofert ( np, 2letnie MLE + PO ) dana oferta zawsze zostanie rozstrzygnięta na korzyść gracza

i bogans ma racje z tym ze często i tak decyduje jeden głos w przypadku gdy jest np 11:10 na pierwszym miejscu ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

5.35d: W przypadku, gdy jeden gracz zbierze wszystkie "jedynki", ale nie podpisze umowy z powodu priorytetów, decyduje liczba drugich miejsc oraz w przypadku remisu zawodnik spada do następnej tury.

Panie ale przecież to nawet tu jest wpisane. 
Jesli nie podpisze z powodu priorytetów to decydują drugie miejsca 

ja mogę sprawdzić dokładny rozkład głosów jutro - ale @ozzy110 raczej nie pierwszy raz liczy głosowanie wiec raczej wątpliwe żeby się pomylił 

No ale sprawdzę na wszelki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bogans2 napisał(a):

A Ci dalej swoje. Wy rozmawiacie o czasie przyszlym. Jezeli nie wejda warunki to decyduja drugie miejsca. Ale my tu mamy jeszcze jedna 1 na odrzucenie i to ona decyduje ze czasu przyszlego nie powinno byc

 

Ok. To weźmy taki przypadek.

25 osób głosuje na ofertę A na pierwszym i na ofertę B na drugim(ta oferta jest odrobinę słabsza od A)

Jest 1 odklejeniec, który dał na pierwszym miejscu odrzucenie. Czy w momencie "zniknięcia" oferty A bo była warunkowa zawodnik nagle uznaje, że to pierdoli i odrzuca B bo 1/26 dała Odrzuca? No średnio nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, ozzy110 napisał(a):

No ok, ale nie możesz liczyć głosów z ofertami, których nie ma. Dlatego są warunki i to od nich głównie zależy gdzie kto pójdzie

Znaczy no dla mnie np Bogans może śmiało w taki sposób głosy policzyć i zobaczyć co wyjdzie

Właśnie o tym nic nie ma w regulaminie imo. 
 
ja się nie zamierzam kłócić bo na lylesa mam już wylane po podpisie Craiga, ale bogans ma tutaj racje i jego tok myslenia muszę bronić, bo:

kumam ze teraz jest tylko głos jeden za odrzuceniem na pierwszym miejscu, ale wyobraźmy sobie taka sytuacje w przyszłości : 

 

indiana : 1sze miejsce 20 glosow 2 gie miejsce 6 głosów 3cie miejsce 0 głosów

odrzucenie : 1sze miejsce 4 głosy 2 miejsce 9 glosów 3 miejsce 12 głosów

philadelphia 1 sze miejsce 1 głos 2 gie miejsce 10 glosow 3 miejsce 14 glosów 

Ktoś inny jeszcze dostaje po jednym głosie na pierwszym, drugim, trzecim Miejscu etc. 

I co, wtedy gdy oferta pacers wypada tez maja sie liczyc drugie miejsca przed pierwszymi? Przecież ten zapis w regulaminie jest nielogiczny w takim razie.

@Szulim jestes matematykiem wiec zrozumiesz ze ten zapis nie ma najmniejszego sensu, bo nie przewiduje w ogóle takiej sytuacji. 
 

powinny być małe pkty i tyle. 1sze miejsce - 3 pkt, 2gie miejsce 2pkt, 3cie miejsce 1pkt. W przylądku gdy ofert jest 6 to od 6 pkt w dół, etc, etc… a pierwsze miejsca decydują tylko w przypadku gdy oferta nie spadła. 
 

mam racje czy nie? 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge policzyc bo tak na oko to Sixers bylo gorsze nie tylko od Pacers i Lakers.

Miejsca

1. Odrzucenie

2. Sixers, LAC x2, NO

3. Den x7,  NO x2, LACx3, 

4. LAC x5, Sixers x3, NO x4 

Wszystkie ekipy sa lepsze tutaj od Sixers @RonnieArtestics

 

@ozzy110 @Szulim @RonnieArtestics @fluber @LeweBiodroSmoka

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wtrącam się w swojej sprawie, wydaje mi się, że jak nie Lyles to Crowder chyba wpadnie, ale mam takie pytanie.

Kto i dlaczego dał na pierwszym miejscu odrzucenie i czy na pewno miał tu na myśli dobro Lylesa? Niech Lyles zarabia jak najwięcej, ale by odrzucić prawie 8 baniek za 1 sezon to trochę dziwne i ryzykowne zważywszy, że rozmawiamy o graczu w realu nie występującym w s5, który ostatnio grał za minimum.

Zaakceptuję każde rozstrzygnięcie, walczyłem o Crowdera a Lyles byłby niespodzianką.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.