Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Jeśli przygodowe to u nas ,,filmy akcji'', to ja bym przesunął Władcę Pierścieni do filmów akcji i wybrał 3,5h-epika do eposu. ;] 

To już trochę większe kombinacje niż prosta zmiana akcyjniaka na przygodówkę. ;) A przypominam, że mi zabroniono prostego przesunięcia wybranego filmu z jednej kategorii do drugiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Jeśli przygodowe to u nas ,,filmy akcji'', to ja bym przesunął Władcę Pierścieni do filmów akcji i wybrał 3,5h-epika do eposu. ;] 

A z tym eposem to byłem przekonany, że ta zabawa zmusi mnie do jego nadrobienia, ale być może to wciąż nie jest odpowiedni czas na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kily napisał(a):

To już trochę większe kombinacje niż prosta zmiana akcyjniaka na przygodówkę. ;) A przypominam, że mi zabroniono prostego przesunięcia wybranego filmu z jednej kategorii do drugiej :P

Na mój gust można byłoby zmieniać dowolnie to wszystko pod warunkiem, że dany film nie pojawił się w spoilerach. :) 

1 minutę temu, Kily napisał(a):

A z tym eposem to byłem przekonany, że ta zabawa zmusi mnie do jego nadrobienia, ale być może to wciąż nie jest odpowiedni czas na to :D

No właśnie na początku podszedłem do ,,wybiorę sztampowo, chill", a od połowy ,,wybiorę filmy, które uważam, że ludzie powinni znać" - i ten epos nie daje mi spokoju. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam:

Taka kolejność pasuje?

To zaczynamy od jutra, 12 dni na kategorię i założę odpowiedni temat

 

Moja propozycja taka kolejność:

1. sport - najgorsza kategoria, to od niej zacznijmy

2. dramat - zdecydowanie najmocniejsza kategoria, niech ona przynajmniej pójdzie w całości

3. animacja - mocna kategoria, powinna pójść

4. epos - najdłuższa, jeśli dojdziemy aż do 4, to warto ją zrobić siłą rozpędu

5. wojenne - kolejna bardzo mocna kategoria

6. film polski - bo kiedyś musi pójść, a tutaj sporo alternatywnych

7 - science ficiton - pójdzie w try miga, bo większość zna

8 - western - kolejna kategoria, która może być problematyczna(ja lubię,  filmy są tutaj bardzo dobre, ale...)

9 - akcji - to prawie każdy zna, a jak nie, to się to akurat bardzo przyjemnie ogląda

10 - nieeuropejskie - chyba najtrudniejsza kategoria, najwięcej mocnych alternatywnych wyborów

11 - polskie komedie - znowu lekko i przyjemnie

12 - europejskie - druga trudna kategoria z mocnymi alternatywami, jeśli dojdziemy do niej

13 - komedie - szybko pójdzie

14 - thriller/horror - prawie same klasyki co się zna

15 - kryminał - na sam koniec 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Typuję Legendę pijanego mistrza. ;] 

Ja wiem co chce wziąć, w sumie obiecałem z 6 lat temu to znajomemu obejrzeć 

Teraz, Kily napisał(a):

Nie.

Kryminały i thrillery muszą być dużo wcześniej. Animacja może pójść i na koniec.

Czemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.