Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Kily napisał(a):

Dobra, kolejność teraz i tak nie ma znaczenia. Wybieram sportowy, a Wy się zdecydujcie co pasuje do kategorii akcji, a co nie, żebym później znowu nie musiał czytać o niskim value, niedopasowaniu i innych pierdołach. Bez znajomości kryteriów trudno wybrać.

To jest proste pytanie @RappaR. Czy kategoria ma być pojemna tak jak początkowo pisałeś czy jednak mamy celować w ścisłe znaczenia słowa "akcja".

Ma być pojemna, jeśli to film akcji czyli przygodowy, sensacyjny, wyścigowy etc to ładuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kily napisał(a):

Jeśli chociaż przygodowe są ok to proszę o zmianę nazwy kategorii na "filmy akcji i przygodowe" żeby się nikt nie przypierdolił po czasie.

ej ale to zmienia postać rzeczy

bo pod 'filmy akcji i przygodowe' coś może mi bardziej pasować niż Szklana Pułapka (ideolo pod 'filmy akcji') :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak jest akceptacja to wrzucam przygodówkę. Teraz to mi akurat lotto czy sobie Julek zamieni Szklaną pułapkę na coś lepszego, bo już mi tą zmianą nie podpieprzy niczego :D bardziej pytanie co inni na to, bo z jednej strony nazwa kategorii może wprowadzać w błąd, a z drugiej w pierwszym poście jasno było o tych przygodowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał(a):

Dobra, jak jest akceptacja to wrzucam przygodówkę. Teraz to mi akurat lotto czy sobie Julek zamieni Szklaną pułapkę na coś lepszego, bo już mi tą zmianą nie podpieprzy niczego :D bardziej pytanie co inni na to, bo z jednej strony nazwa kategorii może wprowadzać w błąd, a z drugiej w pierwszym poście jasno było o tych przygodowych

no właśnie jak akcja + przygodowy to Indy się idealnie wpasowuje :( 

widać że ślunska spółdzielnia ma się dobrze!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Amadeus wpasuje się w epos?

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja źle dałem pick. Myślałem, że idziemy w dół i wziąłbym western, a nie europejski

Znaczy P_M na bank mi nie podpieprzy go, bo o nim pewnie nigdy nie słyszał nawet, ale bym miał skończony draft też 

to, że nie oglądam westernów, to nie znaczy, ze o nich nie słyszalem, ja nie fluber, nie żyję w lesie, żebym o SW nie słyszał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych na wymiany akcyjniaków nie brakuje. Nie wiem czy będzie otwarta ta furtka dla nieczytających pierwszego posta, ale jakby co to w tej kategorii wybierano w tej kolejności:
1. RappaR
2. Secret
3. BMF
4. P_M
5. Julek
6. Qcin
7. Ernie
8. Kily
 

I jakby miały być podmianki to chyba też w tej kolejności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kily napisał(a):

Chętnych na wymiany akcyjniaków nie brakuje. Nie wiem czy będzie otwarta ta furtka dla nieczytających pierwszego posta, ale jakby co to w tej kategorii wybierano w tej kolejności:
1. RappaR
2. Secret
3. BMF
4. P_M
5. Julek
6. Qcin
7. Ernie
8. Kily
 

I jakby miały być podmianki to chyba też w tej kolejności.

Terminator 2 jest filmem akcji, jest niepodważalnym 1# i zostaje u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.