Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ignazz napisał(a):

Zaskakuje mnie ze ktoś nie widział Bękartów… ale to nic. Jak można nie widzieć wielu kultowych filmów będąc uczestnikiem rozrywki z wyboru czyli niejako mając siebie za znawcę tematu kina. 
Nie chodzi mi o to ze randomowy osobnik nie widział tylko uczestnik z naszego forum gdzie bardzo wysoko cenie userow na tle internetu ogólnie. 

A kto pisał, że nie widział bękartów? 

Co do niewidzenia wielu kultowych filmów, cóż wszyscy mamy ograniczony czas. Nie przeczytasz wszystkich kultowych książek, nie posłuchasz wszystkich najpiękniejszych utworów, nie zobaczysz najlepszych filmów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, P_M napisał(a):

A kto pisał, że nie widział bękartów? 

Co do niewidzenia wielu kultowych filmów, cóż wszyscy mamy ograniczony czas. Nie przeczytasz wszystkich kultowych książek, nie posłuchasz wszystkich najpiękniejszych utworów, nie zobaczysz najlepszych filmów. 

akurat z filmami da się, mój ziomo mana koncie 1,5k+… z książkami i muzyką chyba jest to znacznie trudniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

@ernie9005 

ale no hard feelings tylko zaskoczenie bo to za dobry film aby go nie widzieć dlatego w sumie zazdroszczę bo jak wrzuci na ruszt to będzie z tego uciech sto 

Tutaj nie wszyscy widzieli Czas Apokalipsy, Dawno temu w Ameryce czy Skazanych na Shawshank, a Ty piszesz o Bękartach jakby to był jakiś cud do nadrobienia. ;) Poza tym tu niektórzy mają mocno specyficzny gust i nawet Ojciec Chrzestny był przedstawiany jako "niestrawny", więc nawet gigaklasyk nie każdemu da tych uciech sto, a co dopiero specyficzne kino Tarantino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał(a):

@ernie9005 

ale no hard feelings tylko zaskoczenie bo to za dobry film aby go nie widzieć dlatego w sumie zazdroszczę bo jak wrzuci na ruszt to będzie z tego uciech sto 

Nie ma czegoś takiego jak za dobry film by go nie widzieć, też myślałem, ze mam bardzo wiele filmów obejrzanych, jakże byłem w błędzie :)) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Nie ma czegoś takiego jak za dobry film by go nie widzieć, też myślałem, ze mam bardzo wiele filmów obejrzanych, jakże byłem w błędzie :)) 

a zobacz ile westernów Cię czeka! xD

 

swoją drogą to z takich niszowych gatunków to ja już bym wolał musical niż western lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

a zobacz ile westernów Cię czeka! xD

Żona się ze mnie śmieje... 

Forum się ze mnie śmieje... 

To miała być fajna zabawa mówili... 

zobacz jakie są kategorie, te co lubisz (bez wojennych i westernów) mówili... 

Jest tylko kilku graczy nie będzie wiele do ewentualnego nadrobienia mówili... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał(a):

Napisał ten, co mając do wyboru mnóstwo absolutnych klasyków kina (i to bez podziału na kategorie) wziął Django XD

tak jak napisałem ja z westernów to znam trylogię Sergio Leone (głównie dlatego że jest tam combo fajna muzyczka* + Eastwood) a nie będę qcinował i brał czegoś czego nie oglądałem / totalnie nie pamiętam :P 

a Django akurat leciał ze 2-3 lata temu w tv i całkiem przyjemnie mi się oglądało xD

 

* m.in dlatego wolałbym już kategorię musical lol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

tak jak napisałem ja z westernów to znam trylogię Sergio Leone (głównie dlatego że jest tam combo fajna muzyczka* + Eastwood) a nie będę qcinował i brał czegoś czego nie oglądałem / totalnie nie pamiętam :P 

a Django akurat leciał ze 2-3 lata temu w tv i całkiem przyjemnie mi się oglądało xD

 

* m.in dlatego wolałbym już kategorię musical lol 

Nie no, kumam. Sam miałem w tym drafcie już opcję pojechania wyświechtanym klasykiem, którego nie widziałem i wybrałem coś bardziej niszowego zamiast tego żeby nie qcinować. A Django jakby komuś wyłączyli seans w połowie to naprawdę można by było pomyśleć, że to dobry film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

@BMF wygląda intrygująco :)

Tak, to coś, co może bardzo podpasować @RappaR i @fluber jeśli nie widzieli. Niskobudżetowe arthouse'we radzieckie sci-fi z mocnym filozoficzno-teologicznym przesłaniem? To trzeba zobaczyć, jeżeli sensem tej zabawy jest polecanie filmów, po które ktoś normalnie by nie sięgnął, to musiałem wybrać ten, nawet jak część osób uzna, że ,,nudne''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Tak, to coś, co może bardzo podpasować @RappaR i @fluber jeśli nie widzieli. Niskobudżetowe arthouse'we radzieckie sci-fi z mocnym filozoficzno-teologicznym przesłaniem? To trzeba zobaczyć, jeżeli sensem tej zabawy jest polecanie filmów, po które ktoś normalnie by nie sięgnął, to musiałem wybrać ten, nawet jak część osób uzna, że ,,nudne''. 

Gdzie to można legalnie obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, RappaR napisał(a):

Qcin

no wiadomo ze nie oglądałem Ben Hura, aż tak mi się nigdy jeszcze nie nudziło xd 

tak samo jak obstawiam ze nie oglądałeś żadnego meczu Baba Rutha a wybrałeś go w ATFie :) 

Czyli wybrałem coś co jest definicja danego gatunku zamist czegoś co mi się najbardziej podobało bo ja takiego kina raczej nie oglądam :)

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Gdzie to można legalnie obejrzeć?

w archiwum tvzsrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Gdzie to można legalnie obejrzeć?

Film jest na CDA w doskonałej jakości (dla forumowych złodziei i uczestników gry, chociaż w sumie nie wiem jaki obecnie jest status CDA), a za 13 zł tutaj: https://flixclassic.pl/movies,1/stalker-1979,7875 . 

O, na YT też jest, a to rzadkość:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.