Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Poważnie? Kolejny gracz? :D

A pomyśleć, że był już zamysł na grę w cztery osoby :D

No nie chciałem pierwotnie ale widzę ze serio bardzo dużo z moich  ulubionych filmów zostało, i jestem ciekaw jak bedzie mój gust oceniony. Jesli jest tydzień na kategorie to jestem w stanie to ogarnąć, choć będę się pewnie zmuszał do niektórych rzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

To co, nikt nie wetuje ? XD do gwiazdki tak czy siak mysle zdążymy jak jeszcze ja dołączę ! 

Dostałem pw od 4 uczestników tego atf którzy chcą pozostać anonimowi.

Każde pw o tej samej treści: "Proszę napisz posta z wetem dla Ronniego"

 

Ja sam oczywiscie bym nie wetował, ale dla tej 4 uczestników to robię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Ok...

Licze że ogladniesz te filmy xD a nie pojdziesz w średnią.

tak, tak, jak on przez miesiąc nie był w stanie nawet wpisać cyferek w gotowym arkuszu do zagłosowania. A tu nagle obejrzy lekko kilkadziesiąt filmów haha. 

Piękny potencjał ma ten ATF, szczególnie po otwarciu na nowo rekrutacji. Jeszcze dołożyć za chwilę literacki ATF i aktywność na lata do przodu zaplanowana :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

No nie chciałem pierwotnie ale widzę ze serio bardzo dużo z moich  ulubionych filmów zostało, i jestem ciekaw jak bedzie mój gust oceniony. Jesli jest tydzień na kategorie to jestem w stanie to ogarnąć, choć będę się pewnie zmuszał do niektórych rzeczy. 

Też bym mógł pewnie zagrać, ale wiem że obejrzenie tych wszystkich filmów co nie widziałem, jest awykonalne.

Poważnie, za dużo tego wyszło. 

A gust to subiektywny jest. Ja ostatnio odświeżyłem sobie Akademię Pana Kleksa i nawet w domu się z mnie śmiali!

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Braveheart22 napisał(a):

tak, tak, jak on przez miesiąc nie był w stanie nawet wpisać cyferek w gotowym arkuszu do zagłosowania. A tu nagle obejrzy lekko kilkadziesiąt filmów haha. 

Kluczowe pytanie brzmi czy @mac wie o tym do czego Qcin się zadeklarował. ;]]]

Teraz i tak skończy się 2 tyg na jedną kategorię, po prostu jak jest draft to zawsze jest sroga podjarka, a jak ktoś będzie miał w tydzień przypomnieć/oglądnąć sobie 3-4 filmy, to dejcie spokój. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, the_secret napisał(a):

Dostałem pw od 4 uczestników tego atf którzy chcą pozostać anonimowi.

Każde pw o tej samej treści: "Proszę napisz posta z wetem dla Ronniego"

 

Ja sam oczywiscie bym nie wetował, ale dla tej 4 uczestników to robię

XD to se wrzucę na końcu i wskoczę za qcina który i tak za dwa tygodnie zrezygnuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, BMF napisał(a):

julekstep jednak nie gra jakby co, kazał przekazać. 

Tak, zdecydowanie trzeba było grać z formułą konieczności wyboru filmu, którego chociaż jeden uczestnik nie widział, bo te zamulacze jak BMF czy Kily wybierają nudne filmy. 

Ja nie widziałem akurat :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Ok...

Licze że ogladniesz te filmy xD a nie pojdziesz w średnią.

w zasadzie mało jest tu filmów których nie oglądałem xd Serio myślałem ze to będzie coś bardziej hipsemterskiego po tym jak się BMF wypowiadał w atf poprzednim to myślałem ze będą tutaj pojawiać się głównie produkcje z Sundance, stad się przeraziłem na początku formatem, ale jak to idzie mainstreamem to na ren moment może nie znalem :

Czysta Formalność , 5cm na sekundę , Okuribito u PMa

Las Głupek, Pasożyt u Kilyego

Skałka,7 samurajów - u Rappara

Bitwa o Alger, Dr Dziwna miłość u BMFa

 

Patton, Południe coś tam, Przypadek, no i w sumie ten Dzień Szakala u Secreta

Ben Hura u siebie

i większości u Erniego

Oczywiscie istnieje spora możliwość ze cześć z nich widziałem tylko c***owe poczucie Rappara sprawiło ze nie wiem co to za tytuły, ale generalnie nie za dużo do nadrobienia mnie czeka xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujmę to tak. Draft dla picków to nie wiem czy taka fajna zabawa. Jak coś to mogę zrobić zaraz kolejny w innej dyscyplinie bez głosowania, opisów itd samo pickowanie.

A głosowanie na zasadzie:

tego widziałem to będzie pierwszy

tego mi kumpel polecił to będzie drugi

o tym nie słyszałem to będzie trzeci

a w tym gra nielubiany aktor to będzie czwarty

Też nie ma sensu

 

I tak każdy z nas przed kranami spędza dziesiątki godzin w tygodniu, zamiast obejrzeć jakiś tasiemiec z netflixa albo scrollować rolki na IG, można w tym obejrzeć coś z klasyki kina. 

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Skałka,7 samurajów - u Rappara

 

Skałka to Rocky jakby co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Las głupek to Forrest Gump o którym pisałeś pochlebnie, a teraz twierdzisz, że nie widziałeś :)

Chyba, że mylisz mi się z Julkiem!

Ciekawe dlaczego!

lol, no to jak pisałem, nie ogarniam tego poczucia humoru Rappara do końca ;) 

zeby nie było, ja filmwebu praktycznie od 10 lat nie używam jeśli chodzi o oceny- dopiero niedawno wszedłem, ale generalnie te filmy tutaj no jak mówię, widziałem praktycznie wszystkie i to cześć z nich więcej niż 1 raz- powiedzmy ze moje studia nie byku zbyt wymagające i miałem po 16 godzin dziennie na chlanie, randkowanie, jaranie i oglądanie filmów/seriali/ bo akurat przestałem się jarac wtedy sportem wiec no trochę tego było xd

IMG_0438.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RappaR napisał(a):

I tak każdy z nas przed kranami spędza dziesiątki godzin w tygodniu, zamiast obejrzeć jakiś tasiemiec z netflixa albo scrollować rolki na IG, można w tym obejrzeć coś z klasyki kina. 

Masz dzieci i żonę? Ja już tu mam 44 filmy do obejrzenia, a myślałem, że oglądam ich całkiem sporo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ujmę to tak. Draft dla picków to nie wiem czy taka fajna zabawa. Jak coś to mogę zrobić zaraz kolejny w innej dyscyplinie bez głosowania, opisów itd samo pickowanie.

A głosowanie na zasadzie:

tego widziałem to będzie pierwszy

tego mi kumpel polecił to będzie drugi

o tym nie słyszałem to będzie trzeci

a w tym gra nielubiany aktor to będzie czwarty

Obejrzany na musie film, zwłaszcza jak będzie którymś z kolei, to nawet nie wiem jak dobry, nie zrobi na Nas wrażenia.

Ogólnie oglądanie filmu z klimatem, a przewijanie czegoś w między czasie to dwa różne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Masz dzieci i żonę? Ja już tu mam 44 filmy do obejrzenia, a myślałem, że oglądam ich całkiem sporo :)

To będziesz dalej oglądał sporo filmów, po prostu z listy

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Obejrzany na musie film, zwłaszcza jak będzie którymś z kolei, to nawet nie wiem jak dobry, nie zrobi na Nas wrażenia.

Ogólnie oglądanie filmu z klimatem, a przewijanie czegoś w między czasie to dwa różne światy.

1 film na dwa dni to znwou nie jest mus. Jak będzie dobry, to się wciągnie nosem. 

Odpalcie swoje konta na netflixach itd i dajcie znać ile serialogodzin macie zrobionych :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Ujmę to tak. Draft dla picków to nie wiem czy taka fajna zabawa. Jak coś to mogę zrobić zaraz kolejny w innej dyscyplinie bez głosowania, opisów itd samo pickowanie.

A głosowanie na zasadzie:

tego widziałem to będzie pierwszy

tego mi kumpel polecił to będzie drugi

o tym nie słyszałem to będzie trzeci

a w tym gra nielubiany aktor to będzie czwarty

Też nie ma sensu

 

I tak każdy z nas przed kranami spędza dziesiątki godzin w tygodniu, zamiast obejrzeć jakiś tasiemiec z netflixa albo scrollować rolki na IG, można w tym obejrzeć coś z klasyki kina. 

Czyli moge grac ? :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.