Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

SnS fajny film którego nigdy specjalnie nie lubiłem xd w sensie doceniam i ogólnie super, ale taki Leon Zawodowiec to sciągał go dupa imo xd

k****

z ciężkim sercem i bólem dupy

ale muszę się zgodzić z cyganem

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Leon Zawodowiec w tej mocnej konkurencji nie ma szans na TOP5.

idź zająć 9 miejsce w simce co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

@julekstep i @Qcin_69 juz robia trash jak zwykle w ATF. 

SnS rankongowy pick taaaa ale nie u Ciebie xD

Jakby Andy wyjechal na rydwanie z wiezienia to pewnie bylaby topka u Qcina

haha nie Byku, ja po prostu nie jestem fanem aż takim tego filmu, miał fajny klimat i fajna historie, ale mi osobiście on nie podszedł - czasami tak jest ze wiesz ze coś jest dobre, ale po prostu Ci się nie podoba- nie miałeś tak nigdy? 

Leona mogę oglądać 10 razy w roku, SnA dwa przez całe życie i mi w zupełności wystarczy, Forresta Gumpa tez wole po stokroć od SnS, bo prostu na mnie ten film takiego wrażenia nie wywarł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał(a):

fajne patrzydło, ale nie rozumiem zachwytów tbh :P (nie jest to case jak z Ojcem Chrzestnym który dla mnie jest po prostu niestrawny, ale dalej nie rozumiem aż takiego hajpu)

julekstep jednak nie gra jakby co, kazał przekazać. 

Tak, zdecydowanie trzeba było grać z formułą konieczności wyboru filmu, którego chociaż jeden uczestnik nie widział, bo te zamulacze jak BMF czy Kily wybierają nudne filmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

haha nie Byku, ja po prostu nie jestem fanem aż takim tego filmu, miał fajny klimat i fajna historie, ale mi osobiście on nie podszedł - czasami tak jest ze wiesz ze coś jest dobre, ale po prostu Ci się nie podoba- nie miałeś tak nigdy? 

Leona mogę oglądać 10 razy w roku, SnA dwa przez całe życie i mi w zupełności wystarczy, Forresta Gumpa tez wole po stokroć od SnS, bo prostu na mnie ten film takiego wrażenia nie wywarł 

Jasne ze caly ten atf to kwestia gustów i ja to rozumiem ale bez przesady żeby dissować SNS w tej rundzie to jest STEAL.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Jasne ze caly ten atf to kwestia gustów i ja to rozumiem ale bez przesady żeby dishować SNS w tej rundzie to jest STEAL.

ale tu nikt nie dissuje (przynajmniej nie zauważyłem żeby tak było) - no i ja generalnie uważam ze w tym ATF ciężko o jakiś steal bo jest to chyba najbardziej subiektywny ze wszystkich ATFow w historii :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał(a):

ale tu nikt nie dissuje (przynajmniej nie zauważyłem żeby tak było) - no i ja generalnie uważam ze w tym ATF ciężko o jakiś steal bo jest to chyba najbardziej subiektywny ze wszystkich ATFow w historii :) 

 

Ok...

Licze że ogladniesz te filmy xD a nie pojdziesz w średnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

Ja jestem Ojcem Chrzestnym forumowych atfów

Pls, raczej takim Shrekiem: dziwny typ ze specyficznym urokiem, którego lepiej mieć w grze niż nie mieć, ale overall takie 7/10, pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył i już pewnie nie przeskoczy. ;]]

Jak wejdzie Ronnie, to już będzie 120 filmow i półroczna zabawa tak na oko. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Pls, raczej takim Shrekiem: dziwny typ ze specyficznym urokiem, którego lepiej mieć w grze niż nie mieć, ale overall takie 7/10, pewnego poziomu nigdy nie przeskoczył i już pewnie nie przeskoczy. ;]]

Jak ja jestem Shrekiem to Pablo to Lord Farquaad!

 

Ty możesz być moim Osłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.