Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, the_secret napisał(a):

Czysta Formalność, 5 cm na sekundę, Seksmisja, Wszyscy jesteśmy Chrystusami, Okuribito, Latający Cyrk Monthy Pythona - Żywot Briana, Kariera Nikosia Dyzmy, 7 samurajów, Bitwa o Algier, Spirited Away, Miś, Ben Hur, Coco

Ja mam już teraz 42 filmy do obejrzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ernie9005 napisał(a):

Tak w skrocie XX wiek to epos ( wielowatkowy film o rozbudowanej fabule ) opowiadajacy o historii Wloch XX wieku a przy okazji tez o losach bohateraow granych przez De Niro i Depardieu. Nie taki ostatni film znowu. Bertolucci to ikona kina europejskiego, jakby ktos nie slyszal. 

43 cyk, cyk @P_M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ernie9005 napisał(a):

Tak w skrocie XX wiek to epos ( wielowatkowy film o rozbudowanej fabule ) opowiadajacy o historii Wloch XX wieku a przy okazji tez o losach bohateraow granych przez De Niro i Depardieu. Nie taki ostatni film znowu. Bertolucci to ikona kina europejskiego, jakby ktos nie slyszal. 

Nom, ale why, daj jakiś feedback. 

Bo jeszcze się okaże, że fluber Cię namówił na eksperyment i każesz nam oglądać 5h film, bo c*** i czemu nie. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hej, Widze sporo moich ulubiknych filmów jest jeszcze nie wybranych, czy mógłbym dołączyć ? Ja raczej będę rzucał znanymi, nie jestem koneserem jakims. 

To jest ważna informacja do ustalenia przed moim wyborem. Już raz miałem ustaloną koncepcję draftu, a tu nagle dołączyło trzech nowych graczy i zaczęli podpierdalać filmy. Niektóre nawet po podmiance dla wybranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał(a):

To jest ważna informacja do ustalenia przed moim wyborem. Już raz miałem ustaloną koncepcję draftu, a tu nagle dołączyło trzech nowych graczy i zaczęli podpierdalać filmy. Niektóre nawet po podmiance dla wybranych.

No Wybieraj dalej,  mam z 6 kategorii już ułożonych, wszystkiego mi nie zabierzesz jednym ruchem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał(a):

No Wybieraj dalej,  mam z 6 kategorii już ułożonych, wszystkiego mi nie zabierzesz jednym ruchem :) 

Kily'emu chodzi o w drugą stronę, ze jak będzie jego ostatnia kolejka, to Ty podpierdolisz mu w tych swoich te jego niewybrane jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.