Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

@P_M powrót do przyszłości najlepszy western. Grubo poszło :)

Najslabsza czesc trylogi 

 

Teraz, P_M napisał(a):

Jest grubo, dlatego pytam czy dla Was ok czy nie. Musiałbym na szybko jakiś western teraz oglądać, żeby mieć sensowny pick do wrzucenia :)

Wez to zmien z automatu ostatnie miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Jest grubo, dlatego pytam czy dla Was ok czy nie. Musiałbym na szybko jakiś western teraz oglądać, żeby mieć sensowny pick do wrzucenia :)

mam w głowie, akurat dwa idealne typy. Najlepszy western i najlepsza komedia. Wrzucasz i można ogłosić Cię mistrzem bez głosowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

mam w głowie, akurat dwa idealne typy. Najlepszy western i najlepsza komedia. Wrzucasz i można ogłosić Cię mistrzem bez głosowania ;)

Rzuć na priv, bo aż jestem ciekaw.

Powrót do przyszłości może robić za western, skoro Incepcja robi za film akcji, tzn. western tam był drugoplanowy względem sci-fi, ale niewątpliwie był. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysta Formalność, 5 cm na sekundę, Seksmisja, Wszyscy jesteśmy Chrystusami, Okuribito, Latający Cyrk Monthy Pythona - Żywot Briana, Kariera Nikosia Dyzmy, 7 samurajów, Bitwa o Algier, Spirited Away, Miś, Ben Hur, Coco

 

to mam do obejrzenia u innych użytkowników

 

@RappaR pisałem ci żebyś nie dodawał tego śmieszka ostatniego i co? Dał do eposu jakieś 5 godzinne gówno

7 minut temu, P_M napisał(a):

Dobra @Kily możesz lecieć, a ja idę obejrzeć jakiś western :)

Odpal sobie to  https://www.filmweb.pl/film/Zabójstwo+Jesse'ego+Jamesa+przez+tchórzliwego+Roberta+Forda-2007-209978

Miałem w planie to dać do westernu, ale zapomniałem

Edytowane przez the_secret
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, the_secret napisał(a):

Czysta Formalność, 5 cm na sekundę, Seksmisja, Wszyscy jesteśmy Chrystusami, Okuribito, Latający Cyrk Monthy Pythona - Żywot Briana, Kariera Nikosia Dyzmy, 7 samurajów, Bitwa o Algier, Spirited Away, Miś, Ben Hur, Coco

 

to mam do obejrzenia u innych użytkowników

 

@RappaR pisałem ci żebyś nie dodawał tego śmieszka ostatniego i co? Dał do eposu jakieś 5 godzinne gówno

Pytałem was czy dodać 8, byliście za. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.