Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, BMF napisał(a):

Już ustalmy, że mamy inny gust i rozejdźmy się, bo ja już nie wiem co Ci mogę odpisywać. XD

Po prostu prędzej bym go widział jako dramat, jednak thriller powinien mieć pewien ładunek emocjonalny :D
 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

czy ktoś ma już listę produkcji na których @P_M się nie wynudził?

dopiero co K-Paxa pochwaliłem + po to biorę udział w zabawie, żebyscie mieli coś sensownego do oglądania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Po prostu prędzej bym go widział jako dramat, jednak thriller powinien mieć pewien ładunek emocjonalny :D

No jeżeli nie widzisz ładunku emocjonalnego w sekwencjach postaci Josha Brolina i Javiera Bardema, które są esencją tego czym jest/powinien być thriller, albo ostatniej scenie Bardema i Kelly McDonald, albo postaci Tommy Lee Jonesa, albo jak świetny jest Bardem jako pojeb, to co ja Ci mogę powiedzieć, no pewnie nic, przez 6 sekund było mi smutno, a potem wróciłem do pracy. xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

No jeżeli nie widzisz ładunku emocjonalnego w sekwencjach postaci Josha Brolina i Javiera Bardema, które są esencją tego czym jest/powinien być thriller, albo ostatniej scenie Bardema i Kelly McDonald, albo postaci Tommy Lee Jonesa, albo jak świetny jest Bardem jako pojeb, to co ja Ci mogę powiedzieć, no pewnie nic, przez 6 sekund było mi smutno, a potem wróciłem do pracy. xd 

do takiej dyskusji nie podejdę, widziałem go 15 lat temu, ot jedyne co zapamiętałem, że mi się dłużył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

do takiej dyskusji nie podejdę, widziałem go 15 lat temu, ot jedyne co zapamiętałem, że mi się dłużył :D

No Country for Old Men is a 2007 American neo-Western crime thriller film written and directed by Joel and Ethan Coen

A, ok, wszystko jasne. XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

No Country for Old Men is a 2007 American neo-Western crime thriller film written and directed by Joel and Ethan Coen

A, ok, wszystko jasne. XD 

ale mam zapisane, ze oceniłem go aż na 7/10 więc musiałem docenić inne aspekty, także możesz uznać swój pick za bardzo dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądnij jeszcze raz. :) Ale IMHO dlatego przesadziliśmy z rozmiarem tej zabawy, bo ten ranking ma sens tylko jak się dobrze kojarzy każdy film, a po 15 latach, to film, który się oceniało 7/10 można ocenić 9/10 albo 5/10. Więc jak do filmów, których się nie widziało, dochodzą te, które się widziało, a których już się tak bardzo nie kojarzy, to wyjdzie absurdalna liczba do oglądnięcia. Chyba, że będziemy mieć cierpliwość robienia rankingów prze dwa miesiące or so. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Oglądnij jeszcze raz. :) Ale IMHO dlatego przesadziliśmy z rozmiarem tej zabawy, bo ten ranking ma sens tylko jak się dobrze kojarzy każdy film, a po 15 latach, to film, który się oceniało 7/10 można ocenić 9/10 albo 5/10. Więc jak do filmów, których się nie widziało, dochodzą te, które się widziało, a których już się tak bardzo nie kojarzy, to wyjdzie absurdalna liczba do oglądnięcia. Chyba, że będziemy mieć cierpliwość robienia rankingów prze dwa miesiące or so. :) 

+1, dlatego byłem przeciwny pewnym kategoriom, pozostaje mi się jedynie zgodzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, RappaR napisał(a):

To nie jest kraj dla starych ludzi można uznać za thriller. 

Incepcję można uznać za film akcji

Listę Schindlera można uznać za film wojenny

Snatcha można uznać za komedię

A Shaqa za najlepszego centra w historii Phoenix Suns. 

To nie jest kraj dla starych ludzi to jest po prostu thriller. Można byłoby go wrzucić do westernu, ale w pierwszym rzędzie to thriller, nie wiem do jakiego gatunku chcielibyście wrzucić film, gdzie znaczna część fabuły i cały suspens to motyw symultanicznego bycia ściganym/ścigającego przez trzy główne postacie, a głównym antagonistą jest seryjny zabójca, lol. 

Incepcja to jest film sci-fi z kluczowymi sekwencjami akcji.

Lista Schindlera to nie jest film wojenny, ale opowiada o wojnie.

Snatch to komedia kryminalna. 

Tylko Lista Schindlera jest tutaj questionable, bo definicja filmu wojennego jest wąska, ale P_M uczciwie spytał czy może być czy nie.

(no i można byłoby do kryminału, ale pewnie prawie każdy thriller można byłoby wrzucić do kryminału)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RappaR napisał(a):

To nie jest kraj dla starych ludzi można uznać za thriller. 

Incepcję można uznać za film akcji

Listę Schindlera można uznać za film wojenny

Snatcha można uznać za komedię

A Shaqa za najlepszego centra w historii Phoenix Suns. 

Snatch ma sporo elementów komediowych, spokojnie się łapie na komedie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, RappaR napisał(a):

O ile w sumie żadnego bustu nie zrobiłem, to widzę, że moje picki dostają całkowite zero miłości :D 

Przecież za Gran Torino dostałeś mocne propsy od mnie i nawet mocnego oponenta P_Ma :)

Ogólnie tak wstępnie szacuje, że walka może się rozegrać między Wami dwoma.

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.