Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Mozna jeszcze dolaczyc, czy juz bedzie za duzo graczy? 

Do draftowania wszyscy chętni, opisów nikt nie zrobi, a o głosy potem płacze się 4 tygodnie, a i tak każdy w dupie.

 

Ja ten draft zrobiłem z nastawieniem by mieć motywację do regularnego obejrzenia klasyków, których nie widziałem i przy okazji móc o nich dyskutować. 

6 filmów na kategorię jest do obejrzenia.

Pytanie do reszty czy się zgadzają i faktycznie będą potem oglądać. Bo inaczej nie ma sensu robić głosowania po opisach z wiki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Pytanie do reszty czy się zgadzają i faktycznie będą potem oglądać. Bo inaczej nie ma sensu robić głosowania po opisach z wiki 

Ale jakich opisów? przecież tu nie mamy robić opisów, tylko obejrzeć te filmy, których nie widzieliśmy skonfrontować z tymi, które widzieliśmy i w danej kategorii ułożyć ranking wg siebie...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał(a):

Ale jakich opisów? przecież tu nie mamy robić opisów, tylko obejrzeć te filmy, których nie widzieliśmy skonfrontować z tymi, które widzieliśmy i w danej kategorii ułożyć ranking wg siebie...
 

Odnoszę się do poprzednich ATF, tutaj ewentualnie każdy przy danej kategorii może napisać czemu swój film uważa za wybitny albo co mu się spodobało, albo co można przeoczyć przy jego oglądaniu. Zero obowiązku pisania tego - przy danej kategorii zakładamy temat, dyskutujemy ile czasu potrzebujemy na obejrzenie max tydzień, i lecimy dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

macie na myśli że qcin podpierdala mój pick? :) 

Mamy na myśli, że się wpieprzyłeś muw kolejkę. A czy Qcin Ci podpierdoli to co wybrałeś przed chwilą to zobaczymy :) 

Teraz, ernie9005 napisał(a):

No to ja po Julku chyba, jak zostane dopuszczony 😀

To co, @RappaR, dopuszczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki.

To @julekstep jeden pick

@ernie9005 12 picków i od tyłu lecimy 

Teraz, julekstep napisał(a):

ja się wpieprzyłem w burdel

liczyłem że qcin ma 10 picków w poście i potem jeszcze jeden dobrał - trochę wprowadzające w błąd tbh to że potem jeszcze ten wcześniejszy post edytował

10 za zaległe kolejki. Potem ma 11 w 11 rundzie jako 6 pick po secrecie. Potem Twój 11 pick, Potem Ernie ma 11 pick i kończy jedenastą rundę I zaczyna jako w AB 12 rundę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.08.2023 o 10:58, RappaR napisał(a):

ABBA

P_M @the_secret @RappaR @BMF @Qcin_69  @julekstep @the_secret   kolejność

 

nie wiem jakim cudem qcin ma wybierać przede mną po picku the_secret

 

straszny macie burdel w tym Archeo

5 minut temu, Kily napisał(a):

Mamy na myśli, że się wpieprzyłeś muw kolejkę. A czy Qcin Ci podpierdoli to co wybrałeś przed chwilą to zobaczymy :) 

więc nie - nie wpieprzyłem się  -> szedłem wg kolejności z pierwszego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.