Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Reikai napisał(a):

Co tu sie wydarzylo? :D Myslalem, ze kto jak kto ale @BMF pojedzie oczywistym Lebronem/Jordanem w tej kategorii, a tu hipsteriada.

Najlepsza animacja ever, po prostu nie jest w Polsce znana, bo nie leciała na TVN-ie. 

I poproszę o info gdzie jest granica ,,komedii''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

mainstreamowe picki + hipsterska argumentacja

100%  BMFa w BMFie!

No, ale to prawda. ;] Kto widział ten film tutaj? Zarobił 80% tego, co Shrek, będąc japońską produkcją wydaną w tym samym roku, więc z grubsza ten sam appeal + dużo lepsze accolades. Shreka widział każdy, I guess. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

No, ale to prawda. ;] Kto widział ten film tutaj? Zarobił 80% tego, co Shrek, będąc japońską produkcją wydaną w tym samym roku, więc z grubsza ten sam appeal + dużo lepsze accolades. Shreka widział każdy, I guess. 

Still, do Ciebie pasowalby bardziej oczywisty wybor, ktory jakims cudem tu jeszcze nie poszedl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Mnie się unforgiven nie podobało jakoś mocno ale rozumiem że Oskary stoją za tym wyborem.

Naah, miałem w głowie do wyboru dwa westerny (bo zakładam, że trylogia Leone już nie może być wzięta), jakbym wziął ten pierwszy to znowu byłby płacz, że z IMDB (z którego nigdy w życiu nie korzystałem ;]), bo to jest klasyka klasyki. Świetne jest Unforgiven - chyba najlepszy western jaki widziałem pod względem charakterologicznego budowania postaci + genialna obsada, która tylko to potęguje. No i świetne chemistry na linii reżyser-lead. ;]]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

A ja ciągle ją odkładam do obejrzenia, mimo, ze mniej znane obejrzane :)))) 

O, dlatego to jest dobry wybór.

I ponawiam pytanie czy o komedii mówimy gdy coś jest komedią-komedią (w stylu filmów z L. Nielsenem albo M. Myersem) czy jak coś ma istotny komediowy element (np. Chłopcy z ferajny są zajebiście zabawni). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, BMF napisał(a):

Najlepsza animacja ever, po prostu nie jest w Polsce znana, bo nie leciała na TVN-ie. 

I poproszę o info gdzie jest granica ,,komedii''. 

no stary, zajebista animacja, u mnie tez chyba #1

Mama moich dzieci ma wytatuowane na łapie nawet Boga bez Twarzy, ona mnie zreszta do Miyazakiego przekonała bardzo - z córkami tez już ze 3 razy oglądaliśmy.

Generalnie myślałem ze będzie więcej jakiś hipsterkich wyborów ale z wszystkiego co poszło to póki co nie obejrzałem maks 10 tytułów 

(u Ciebie tylko Butwy o Algier, ale no k**** filmy wojenne z lat 60’ to nie do końca rzecz która mam ochotę w ogóle sprawdzać xd)

Edytowane przez Qcin_69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Niezachodnie to dla filmów z Natalią Janoszek

Jedyny film, w którym Janoszek ma taką rolę, której nie przeoczysz w trakcie oglądania filmu, jest akurat w kategorii film polski (tylko nie do końca wiadomo czy komediowy czy niekomediowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Generalnie myślałem ze będzie więcej jakiś hipsterkich wyborów ale z wszystkiego co poszło to póki co nie obejrzałem maks 10 tytułów 

Well, nie jesteśmy jak widać, aż tak odklejeni, zwłaszcza, że są pewne kategorie, w których ciężko nie dać kamieni milowych gatunków i szeroko docenione filmy. Ja jeszcze postaram się parę mniej znanych pozycji tu wrzucić. 

8 minut temu, BMF napisał(a):

O, dlatego to jest dobry wybór.

I ponawiam pytanie czy o komedii mówimy gdy coś jest komedią-komedią (w stylu filmów z L. Nielsenem albo M. Myersem) czy jak coś ma istotny komediowy element (np. Chłopcy z ferajny są zajebiście zabawni). 

Komedia to tylko filmy z Adamem Sandlerem, zapamiętaj to sobie na całe życie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, BMF napisał(a):

I poproszę o info gdzie jest granica ,,komedii''. 

Ja też, bo jest jeden film, który ma wpisane na popularnym portalu "komedia" i całościowo niszczy konkurencję, więc chętnie bym go wybrał, ale nie jestem pewien czy się tutaj łapie. No ale skoro tu Incepcja jest filmem akcji, to nie widzę przeszkód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał(a):

Ja też, bo jest jeden film, który ma wpisane na popularnym portalu "komedia" i całościowo niszczy konkurencję, więc chętnie bym go wybrał, ale nie jestem pewien czy się tutaj łapie. No ale skoro tu Incepcja jest filmem akcji, to nie widzę przeszkód ;)

yhy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.