Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, BMF napisał(a):

Skąd te wybory @P_M? Dla mnie to czarna magia.

Kiedyś mocno siedziałem w nieco bardziej niszowych produkcjach, tu akurat dwa przykłady nielicznych 9-tek, które przyznałem, a żadnemu filmowi nie dałem nigdy 10.
Okuribito poznałem na DKFie. Z kolei 5 centymetrów na sekundę, jako pełnometrażówka z anime, to chyba wizualnie najlepsza rzecz jaką widziałem w gatunku.
Pewnie jest dużo bardziej znanych tytułów, które mogłem wybrać, ale wybieram picki, które mam najwyżej ocenione u siebie :)

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Pewnie jest dużo bardziej znanych tytułów, które mogłem wybrać, ale wybieram picki, które mam najwyżej ocenione u siebie :)

Spoko, spoko, pytam, bo właśnie kompletnie nie kojarzę tych tytułów, a to pierwszy raz mi się zdarzyło w tym drafcie. 

Największym bustem jest kategoria polskiej komedii. ;] 

(nie no, to było dobre założenie, żeby było więcej polskich filmów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał(a):

Spoko, spoko, pytam, bo właśnie kompletnie nie kojarzę tych tytułów, a to pierwszy raz mi się zdarzyło w tym drafcie. 

Największym bustem jest kategoria polskiej komedii. ;] 

(nie no, to było dobre założenie, żeby było więcej polskich filmów)

Dla mnie polskie komedie>polskie filmy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propsy za atfa i podziwiam uczestnikow (sam poki co nie widzialm 6 picknietych filmow łącznke z wyborami p_m) ale... takiego Pattona nie pamietam zbyt dobrze a to kolejne 3 h (takich filmów jest/będzie więcej), naprawde trzymam kciuki że kazdy uczestnik oglądnie kazdy wybrany film i oceni na podstawie własnego gustu.

Kilka uwag:

Polnoc polnocny zachod to thriller a nie film akcji.

T2>T1

LOTR - najdelikatniej mówiąc nie jestem fanem tych filmow - w 1. z godzine się zbierają w 3. z 1,5 h żegnają...xD

Shrek top1 animacją ale was julek kręci xD

Rodzice uważali Dzień Świra za świetny film a mnie strasznie zmęczył to jest ciężki dramat psychologiczny. Uważam że postrzeganie tego filmu zmieni się z czasem na dużo gorsze.

Imho brakuje wam "filmu drogi"

Pozdrawiam.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ernie9005 napisał(a):

Nóż w wodzie i Przypadek bardzo fajne wybory. Perełki naszego kina. Jednak trudno porównać i ocenić, który lepszy. Ciekawe, jak rozłożą się głosy :P

 

 

Wiadomo kóry.

Bogowie :)

Godzinę temu, P_M napisał(a):

Ale już dzisiaj nóż w wodzie będzie oglądany :D @RappaR mam nadzieję, że przewidujesz dość sporo czasu na obejrzenie i później głosowanie :) Dobrze, że mam jeszcze  2 tygodnie urlopu :)

Lecimy kategoriami od góry do dołu. Kilka dni na obejrzenie, głosy i kolejna kategoria. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.