Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, BMF napisał(a):

Też tak obstawiałem, od samego początku. :) Pamiętam jak mając zerową wiedzę o animacji dawno, dawno temu moja ówczesna dziewczyna mnie namówiła do oglądnięcia tego i byłem szczerze zszokowany. 

Ale na razie jak się odgrażałeś wybieraniem filmów nieanglojęzycznych, to na razie w 5 z 6 kategorii, które były od początku poleciałeś z Hollywoodzkim mainstreamem :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale na razie jak się odgrażałeś wybieraniem filmów nieanglojęzycznych, to na razie w 5 z 6 kategorii, które były od początku poleciałeś z Hollywoodzkim mainstreamem :D 

No od Mad Maxa postanowienie jest, że będzie bardziej kreatywnie. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Zwłaszcza, że Gwiezdne Wojny mają więcej wspólnego z prawdziwą historią niż Gladiator. ;]  

Ale to nie jest kategoria historyczny :)

Ale to dobra cofnę i zostawiam Szeregowca Ryana, myślałem, że nie problem skoro następna osoba nie zdążyła wybrać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kryminalnych chciałem dać Tajemnice Los Angeles, świetny film. Potem pomyślałem - Watchmen. Mogę dać Gangi Nowego Yorku - nie widziałem i sam bym nadganiał z wami

Ale w końcu uznałem, że to najmocniej obsadzona kategoria z kategorii, gdzie ja nie lubię z zasady filmów mafijnych, więc zamiast tego dam coś, co wiem, że będziecie musieli sami obejrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

W kryminalnych chciałem dać Tajemnice Los Angeles, świetny film. Potem pomyślałem - Watchmen. Mogę dać Gangi Nowego Yorku - nie widziałem i sam bym nadganiał z wami

 

XD - dla mnie to głupota wybierać film, którego się nie widziało, bo masz tu rekomendować filmy, które widziałeś dla innych, jako najlepsze w danej kategorii wg Ciebie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał(a):

Nom, ale to jest typowy Hollywood, że robisz efektowny film historyczny, który ją ordynarnie przekłamuje. :) Szeregowiec Ryan jest legit z kolei. Ale mogą zostać oba wybory chyba. 

Dobrze, że Twój epos jest wprost z podręczników z historii :)

Ale w sumie zajebiście się bawię, widzę, że mam zajebiste filmy do obejrzenia, ale w sumie za płytko zbieramy się do tego :D

I tak pozostanie w każdej kategorii kilkadziesiąt filmów, w sumie zobaczymy jak pójdzie ocenianie i oglądanie potem, ale aż mam ochotę by zrobić kolejny tylko z wyłączeniem tych filmów co już poszły 

Teraz, P_M napisał(a):

XD - dla mnie to głupota wybierać film, którego się nie widziało, bo masz tu rekomendować filmy, które widziałeś dla innych, jako najlepsze w danej kategorii wg Ciebie :D 

Wiem, dlatego właśnie tego nie zrobilem i wybieram filmy co widziałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

I tak pozostanie w każdej kategorii kilkadziesiąt filmów, w sumie zobaczymy jak pójdzie ocenianie i oglądanie potem, ale aż mam ochotę by zrobić kolejny tylko z wyłączeniem tych filmów co już poszły 

Jak dla mnie nie ma sprawy, mam masę perełek, które są mało znane :) tylko błagam, wypierdolmy westerny i wojenne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Dobrze, że Twój epos jest wprost z podręczników z historii :)

Dobrze znasz różnicę. :) 

Biorąc pod uwagę, że wyniki są jednak bezwartościowe (mówimy o czterech głosach na swoje wybory de facto + może ktoś spoza gry, ale będzie ciężko), to następnym razem można rzucić kryterium, że musi być polecony film, którego chociaż jeden z uczestników nie widział. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał(a):

Jak dla mnie nie ma sprawy, mam masę perełek, które są mało znane :) tylko błagam, wypierdolmy westerny i wojenne :D 

Może Ci się spodobają.

Teraz, BMF napisał(a):

Dobrze znasz różnicę. :) 

Biorąc pod uwagę, że wyniki są jednak bezwartościowe (mówimy o czterech głosach na swoje wybory de facto + może ktoś spoza gry, ale będzie ciężko), to następnym razem można rzucić kryterium, że musi być polecony film, którego chociaż jeden z uczestników nie widział. :D 

Zobaczy się jak to dalej pójdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.