Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, P_M napisał(a):

To czemu wybrałeś? XD

Rappar miło, że fight club wziąłeś, był u mnie na shortliscie :)

szykuj picki, Kily zaraz wybiera

W ogóle moja propozycja głosowania. Nie głosujemy naraz, a na poszczególne kategorie.

Dajemy na jedną 4 dni, chyba że wszyscy zgodzą się szybciej(w najgorszym wypadku 1 film na 1 dzień, ale raczej będzie po ~2 średnio, film na dwa dni to raczej lajt)

Głosy utajnione by nie było manipulacji o ostateczny wynik po każdej kategorii i dopiero po wszystkich 15 ujawniamy.

Co wy na taki system? Nie dość, że regularnie będziemy oglądać, będzie można zrobić co do każdego głosowania dyskusję i pogadać o kinie.

@BMF @Kily @P_M @the_secret

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał(a):

Ja mam wolny czas w drugiej połowie września, nie wiem jak wcześniej, pewnie zależnie od tego ile rzeczy miałbym nadrabiać.

Ale raczej spoko. 

Jak ktoś ma 4/4 to można lajtowo poczekać, ale bądźmy szczerzy - kwestia by nie lecieć w c***a, a można się fajnie bawić. 

I mam nadzieję, że nikomu nie muszę tłumaczyć, że film europejski nie oznacza filmu z Wielkiej Brytanii? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał(a):

szykuj picki, Kily zaraz wybiera

W ogóle moja propozycja głosowania. Nie głosujemy naraz, a na poszczególne kategorie.

Dajemy na jedną 4 dni, chyba że wszyscy zgodzą się szybciej(w najgorszym wypadku 1 film na 1 dzień, ale raczej będzie po ~2 średnio, film na dwa dni to raczej lajt)

Głosy utajnione by nie było manipulacji o ostateczny wynik po każdej kategorii i dopiero po wszystkich 15 ujawniamy.

Co wy na taki system? Nie dość, że regularnie będziemy oglądać, będzie można zrobić co do każdego głosowania dyskusję i pogadać o kinie.

@BMF @Kily @P_M @the_secret

 

 

Mi pasuje.

 

Mam trochę mieszane odczucia co do swojego ostatniego picku, bo z jednej strony super film, a z drugiej bardzo znany i świeży, co ma oczywiście swoją dobrą stronę, ale inny film który rozważałem w tej kategorii miałby na pewno większą wartość poznawczą w tym drafcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_M

dwa razy jakby co

3 minuty temu, Kily napisał(a):

Mam trochę mieszane odczucia co do swojego ostatniego picku, bo z jednej strony super film, a z drugiej bardzo znany i świeży, co ma oczywiście swoją dobrą stronę, ale inny film który rozważałem w tej kategorii miałby na pewno większą wartość poznawczą w tym drafcie.

Już trzy razy wziąłeś mój 1 pre-wybór w kategorii, więc miło, że teraz wziąłeś coś mocno takiego sobie. :D

(IMHO ocw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

https://www.filmweb.pl/film/Lista+Schindlera-1993-1211 w gatunku jest wpisane wojenny, ale jeżeli głos ludu powie, że nie, bo to nie bitewna wersja wojny, to zmienię pick.

Tutaj akurat rzeczywiście to co w US się rozumie przez 'war film' będzie się różnić od tego jak rozumie się to w Polsce. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

https://www.filmweb.pl/film/Lista+Schindlera-1993-1211 w gatunku jest wpisane wojenny, ale jeżeli głos ludu powie, że nie, bo to nie bitewna wersja wojny, to zmienię pick.

https://www.imdb.com/title/tt0108052/

A tu dramat biografia i historia. No generalnie to nie jest wojenny z tego co o nim wiem i bardziej pasuje do dramatu. Ja nie widziałem, więc decydować nie będę, jak ma być zostawione to niech zostanie, niech się inni wypowiedzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał(a):

Tutaj akurat rzeczywiście to co w US się rozumie przez 'war film' będzie się różnić od tego jak rozumie się to w Polsce. ;] 

Jak dla mnie tutaj też się rozumie, że film wojenny nie oznacza po prostu wojny w trakcie filmu, bo w ten sposób Space Balls wsadzimy do filmów wojennych :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał(a):

Dobra Kily zadecydował za nas, zostawiamy tą Listę Schindlera.

Ale dla mnie kiepski wybór tak zwany schmuck bait na Oscara w kategorii filmów wojennych i tak to będę traktował

Nie widziałeś nawet tego filmu … that's what you call bias :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.