Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Jak tak dalej pójdzie, to dojdzie do błędu w Matrixie i P_M wygra tego ATFa.

Niemożliwe, spierdolę coś po drodze, wybierając po sympatii, plus zawsze zapominam, żeby w tej zabawie się zamknąć i dyskutuję na temat picków i potem ludzie się na mnie obrażają i zaniżają moje picki, dodatkowo zbytnio bronię swoich. Idealny przepis na niewygranie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, P_M napisał(a):

Niemożliwe, spierdolę coś po drodze, wybierając po sympatii, plus zawsze zapominam, żeby w tej zabawie się zamknąć i dyskutuję na temat picków i potem ludzie się na mnie obrażają i zaniżają moje picki, dodatkowo zbytnio bronię swoich. Idealny przepis na niewygranie xD

Wziąłeś jako 1#. Nie używaj czasu przyszłego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, the_secret napisał(a):

a ten film akcji trochę kategoria pułapka, bo niby każdy zna sporo filmów co lubi, ale coś bardzo dobrego wybrać już ciężej. Myślałem nad French Connection i Gorączką, ale to jednak bardziej do kryminału

Zależy co kto lubi, dla mnie ta kategoria jest pełna mocnych picków, ale ja takie filmy lubię.

Z kolei z komedii zagranicznych wziąłem dosłownie jedyną, która mi się podobała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Zależy co kto lubi, dla mnie ta kategoria jest pełna mocnych picków, ale ja takie filmy lubię.

Z kolei z komedii zagranicznych wziąłem dosłownie jedyną, która mi się podobała. 

no ja wlasnie lubie bardzo kino akcji, ale miałem trochę zagwozdke co wybrać, myślałem jeszcze nad czyms z Tomem Cruisem

i z komediami mam podobnie, niby lubie, ale jak się zastanowić to mało co oceniłem powyzej 7/10

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

To czemu wybrałeś? XD

Rappar miło, że fight club wziąłeś, był u mnie na shortliscie :)

W sensie, nie jestem zaskoczony, że Ci się nie podobało. xd 

Genialny film, nie fair porównanie, bo pod względem kreacji świata trzy poziomy wyżej przez wcześniejszą trylogię, ale zjada na śniadanie te wszystkie typowe filmy akcji, a w filmach akcji mam mocny współczesny bias, więc te filmy w sumie lubię. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.